Lazer Epilasyon Hamileyken lazer epilasyon

rkye06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
23
12
31
Merhaba arkadaşlar ,affiniza sığınarak danisiyorum . 6 aylık hamileyim bacaklarımı epilasyon aleti ile bugün zorlanarak aldım . Alırken de yana yakına bundan sonraki dönemi düşünmeye başladım .🙄
Canım çok tatlı sanırım , bacaklarımı falan alırken bile canım çok acıyor. Aklımdaki soru doğuma yakın dönemde genital bölge temizliğini nasıl yapacağımı düşünüyorum . Hamileyken lazer epilasyona giden var mı hiç , bir zararı oluyor mu , bu aydan itibaren başlasam doğuma kadar devam etsem .
Ya da lazer zararlı ise, agdaya gitsem de eczanelerde bölge uyuşturucu kremler varmış ondan kullansam onların bir zararı var mıdır , bu tarz şeyler kullanan var mıdır , yardımcı olursanız çok sevinirim 🥴😔

Canım zararından çok işe yaramıyor olması önemli işe yaramadığı için salonlar yapmıyor ve tehlikeli buluyor bende dondurdum şuan seanslarımı 1-2 defa ağda yapabilirsiniz bu süreçte idare eder geç çıkar zaten dediler inşallah doğrudur 😂

Canım zararından çok işe yaramıyor olması önemli işe yaramadığı için salonlar yapmıyor ve tehlikeli buluyor bende dondurdum şuan seanslarımı 1-2 defa ağda yapabilirsiniz bu süreçte idare eder geç çıkar zaten dediler inşallah doğrudur 😂
Ah keşke birazda acimasa 🥴 milletin gıkı çıkmıyor ,ben can cekisiyorum sanki 😂 kendimi çok kastigim için birşey olur mu ki acaba korkusu yaşıyorum sürekli . İlk üç ayım riskliydi birşey olur korkusu yaşıyorum . O yüzden kendimi belki çok kasmam diye kremler aklıma geldi.

X