hamilemiyim

Adesss

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
1.022
5
36
4 aydır coyucla prognova diye adet düzenleyici ilaç kullanıyorum.geçen ay haziranın 1 inde adet görmüşdüm .vetten hesaplayıcılarda yaptım dün adet olmam gerekiyordu.bundan 4,5 gün önce belim 2 gün acayip ağırdı.hatta bıcaksaplanıyor gibi şuansa gögüs uclarım normalde yoktur cıktılar vede ucları sızlıyor.sağdaki daha kötü.birde karboınat testi yaptım dün köpürdüsırnaşık şey.bikaç gündür sexden soğudum.acaba hamile olabilirmiyim.bu ilacı kullanırken hamile kalınırmı.hamilelik belirtilerinizi paylaşırsanız sevnirim.

Son düzenleme:
Bu ilacı bilmiyorum ama belki hormonal bir durumda olabilir...Bazen ilaçlarda gecikme yapıyor...

sam kızlar yumurtlama günü bitişinin ertesi günü başladık çalışmalara belirtilerde var hamiş olabilir miyim

canım allah hakkında hayırlısını nasip etsin ama tam emin olmadan umutlanma derim bi kan testi yaptır bence ama inşaallah hamilesindir cnm Allah mutluluğunu bozmaz inşaallah

haz 14 de kalmışolabilirm pazartesi idrar testi yapsam cıkarmı birde kızlar sag gögüs ucum cıkdı vede elleyince acıyor sol uc cıkık degil ve okadarda acımıyor.idrarımda bi koku var.

Son düzenleme:
kızlar bugun idrar testi yaptım bişey cıkmadı.dok aradım bugun bana yarın gel kan testi yapalım dedi.ve bugunden beri belim agrıyor adet olacakmış gibi.birde cok az kahvrengi akıntım geldi.kararsız kaldım kızlar.yorumlarınızı bekliyorum

canım ben pkolu olduğum için yaklaşık üç sene o ilacı kullandım tabi bekardım o zaman zaten ilacın üstünde yazıyor doğum kontrolu için uygun değildir diyo ayrıca ben o ilacı kullanırken adetim hiç şaşmazdı belki de tahmin ettiğin şey vardır hayırlısı bakalım

canım ben pkolu olduğum için yaklaşık üç sene o ilacı kullandım tabi bekardım o zaman zaten ilacın üstünde yazıyor doğum kontrolu için uygun değildir diyo ayrıca ben o ilacı kullanırken adetim hiç şaşmazdı belki de tahmin ettiğin şey vardır hayırlısı bakalım

hayırlısı cnm tşk

mrb canm öncelikle Allah gönlüne göre versin ama kahverengi akıntı bi adetin habercisi olabilir ama inşallah hamişsindir

X