Hamilemiyim acaba?

Rbauu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
8
2
23
Hanımlar merhaba. Adetime dört gün kala kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı. Adetim gecikti ama kan testinde negatif çıkınca emin olamadım sizce hamilelik varmı. Adet olacağım zaman belim ve kasıklarım da ağrı olurdu öyle bir belirtiler yok. Ne yapmalıyım? Ve şu an hastanın yanında kalıyorum radyasyonlu alanlara giriyorum etkisi olurmu?

Şüpheli ilişkiniz varsa radyasyonlu alanlara girmemeliydiniz. Olur da hamileyseniz kürtaj olmaya mecbursunuz diye biliyorum. Yaptıracağınız testleri adetiniz gecikince yaptirin.

Hanımlar merhaba. Adetime dört gün kala kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı. Adetim gecikti ama kan testinde negatif çıkınca emin olamadım sizce hamilelik varmı. Adet olacağım zaman belim ve kasıklarım da ağrı olurdu öyle bir belirtiler yok. Ne yapmalıyım? Ve şu an hastanın yanında kalıyorum radyasyonlu alanlara giriyorum etkisi olurmu?
ya hamıle oldugumu ruyamda gorsem yıne gıtmem radyasyonlu alana.. neyse. ınsallah degılsındır..

Ne çıktı sonucunuz tekrar test yaptınızmı

X