Gebeliğe Hazırlık Hamilelik mi kuruma çizgisi mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ertesi gün adet oldum ama 3 gün sürdü, üstünden 1 hafta geçti adet ağrısı yaşadım bugün ama olsa şimdiye çıkardı yani
Test yaptınız mı peki yada kan verdinizmi bende test yaptım silik çıktı yarın hasta olamam lazım

Eklentiler

• IMG_0585.jpeg
    IMG_0585.jpeg
    110,4 KB · Görüntüleme: 107
Çok teşekkür ederim ama bugün peçeteyle silinecek kadar az kahverengi leke geldi bir bilginiz varmı
Yerleşme kanaması olabilir canım bu iyi bişeydir, ben sabah kan verin sonuç 5 ın üstündeyse hamile sinizdir 2 güne bir kan testini tekrarlar artışlara bakarsınız, bu arada fotoprftaki testi nereden aldınız? 🌺

Merhaba , peki bunlar kuruma çizgisi mi kızlar ya adete 4 gün var , sonrada yaptım pek belli değil.. fotoğraflar 15/20 dk sonra çekildi..

Eklentiler

• B81994D8-CC10-418D-A13E-B36ACCDD3993.jpeg
    B81994D8-CC10-418D-A13E-B36ACCDD3993.jpeg
    129,8 KB · Görüntüleme: 97
Yerleşme kanaması olabilir canım bu iyi bişeydir, ben sabah kan verin sonuç 5 ın üstündeyse hamile sinizdir 2 güne bir kan testini tekrarlar artışlara bakarsınız, bu arada fotoprftaki testi nereden aldınız? 🌺
nöbetçi bi eczaneden almış eşim 250 tl ye baya iyi bir testmiş

IMG_2629.jpeg
merhabalar geçen hafta çarşamba günü yaptım o günden beri test yapmadım adetim 5 gün gecikmişti bir günlük bir kanamam oldu kanamadan 4 gün sonra bu testi yaptım sonuç böyle çıktı o günden beri de kasık ağrısı ve mide ağrısı yaşıyorum sizce var mıdır ne yapmalıyım

X