Hamilelik belirtisi olabilir mi ? Kasıklarda dokununca acıyor

Kapı gibi kısır raporum var. Benim aslinda bu konudaki hikayem cok uzun. Ondan bu sabirlisizlik. Şükür şimdi iki kizim var cok zor sartlarda buyuttum emziremedim hamilelik ne bilmedim sevincim hep icimde kaldi. Simdi durumlar degisti kendi evime çıktım karisan yok laf soyleyen yok sanki ilk cocuk olcakmis gibi bekliyoruz esimle ikimizdende heveslerimiz bi guzel alindiki o yuzden cok istiyoruz. 🤲🤲🤲❤️
Yaa inşallah bu sefer gönlünüze göre olur. Allahım kimseye aratmasın gerçekten. İsteyen herkese hemen nasip etsin. Biz iyi düşünelim iyi olsun ❤️ haftaya güzel haberlerle birbirimizi analım inşallah😍

Kocamaaan kocaman bir AMİNNNN

IMG20240502153101.jpg

Eklentiler

• IMG20240502153101.jpg
    IMG20240502153101.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 26
Yine bu platformda ogrenmistim kuruma cizgisi mi degil mi diye anlamak icin idrar bolgesine su damlatin cizgi siliniyorsa kuruma cizgisidir diye daha once denemistim dogruydu su damlatinca cizgi kayboluyodu simdi kaybolmadi. Eşimde beni annemin köyüne getirdi kafam mesgul olsun diye ama bilmiyor ki akilli karısı beş tane test getirmişti yaninda🤣🤣insallah olursa yada olmazsa okuyan diğer bacilarim süreci bizimle takip edip bi fikri olur.

Ya ona kuruma çizgi diyorlar genelde ama inşallah beklediğimiz çizgidir. Bence yarın sabah bi daha yap
Dedigin dogru kuruma cizgisi olma ihtimaline karsi idrar bolgesine su damlattim cizgi kaybolmadi. Eger sabredebirsem ki hic sanmiyorum pazartesi gunu tekrar yapmayi düşünüyorum.

Ya ona kuruma çizgi diyorlar genelde ama inşallah beklediğimiz çizgidir. Bence yarın sabah bi daha yap
Bende diyorum ki pazartesiye kadar nasil beklicem. Bi baktim sabah bidaha yap demissin simdi ben senin guzel hatrini nasil kirarim tabiki yaparim yoksa yapasim oldugundan degil😅😅😅

Masallah tek çizginin asilligine koyuluguna bak 🤣🤣tamam test defteri kapanmıştır yüzde ikiyuz eminim artik

Cok amin 🤲 ben yine bugün beş test daha alayim adete kadar yapayim adet olursam olmamıştır zaten nasıl zekiyim ama🤣🤣🤣bunlari okuyan insanlara garip gelebilir bu tutumum ama bekce çoğumuz böyleyiz ben aşırı sabirsiz biriyim hatta bir test yapmayla iyi dayaniyorum eşim gunde iki uc tane test yaparsin diye bekliyodum dedi🤣🤣 Sabırsızlıkta üst seviyeyim
Rabbim hepimiz için en hayırlısı sağlıklısını nasip etsin inşallah. Sizde kendimi gördüm. Her ay bilmem kaç test yapardım sayamadım. Hatta adet olurken ay az geliyor yerleşme de olabilir diyerek hep kendimi kandırdım ya da kandırmak istedim bilmiyorum. Karnım ağrıyor hamile miyim,Hamile olabilirim şunu yemiyim, Hamile olabilirim bunu yapmiyim, belki tutunuyordur temizlik yapmiyim. Arkadaşlarımızla bir şeyler yemeye çıkardık ay ben onu yemiyim belki vardır diyerek hep hayatımı kısıtlandım aylarca,hem kendimi kandırdım. Hemde testlere onlarca para döktüm. Ama bu ay akillandim. Daha önce Yaptığım hiç bir şeyi yapmadım. Kendimi kısıtlamadım. Teste para dökmedim. Yarın regl olucam bu ay 1 kere test yaptım. 2. Yi adetim geçerse yaparım. 🙂🤍

Masallah tek çizginin asilligine koyuluguna bak 🤣🤣tamam test defteri kapanmıştır yüzde ikiyuz eminim artik
Dur dur regli görene kadar ümidimizi kesmek yok🥹 ben daha test yapmadım ama dün akşama doğru bir anda bir şiştim anlatamam. Reglimden bir iki gün önce olurum böyle. İnş regl şişkinliği değildir😂

Dur dur regli görene kadar ümidimizi kesmek yok🥹 ben daha test yapmadım ama dün akşama doğru bir anda bir şiştim anlatamam. Reglimden bir iki gün önce olurum böyle. İnş regl şişkinliği değildir😂
Kiz hadi hayırlısı senin hayırlı haberine senden cok sevinirim Rabbim nasip etmis olsun insallah🤲🤲🌹🌹🌹🌹

Rabbim hepimiz için en hayırlısı sağlıklısını nasip etsin inşallah. Sizde kendimi gördüm. Her ay bilmem kaç test yapardım sayamadım. Hatta adet olurken ay az geliyor yerleşme de olabilir diyerek hep kendimi kandırdım ya da kandırmak istedim bilmiyorum. Karnım ağrıyor hamile miyim,Hamile olabilirim şunu yemiyim, Hamile olabilirim bunu yapmiyim, belki tutunuyordur temizlik yapmiyim. Arkadaşlarımızla bir şeyler yemeye çıkardık ay ben onu yemiyim belki vardır diyerek hep hayatımı kısıtlandım aylarca,hem kendimi kandırdım. Hemde testlere onlarca para döktüm. Ama bu ay akillandim. Daha önce Yaptığım hiç bir şeyi yapmadım. Kendimi kısıtlamadım. Teste para dökmedim. Yarın regl olucam bu ay 1 kere test yaptım. 2. Yi adetim geçerse yaparım. 🙂🤍
Sabrina kurban beee🌹🌹🌹ALLAHİM HAYIRLI SONUÇ ALMAYİ NASİP ETSİN.İNSALLAH 🤲🤲🤲🤲ben hicbiseye dikkat etmiyorum sadece belirsizlik sabirsizlik yapiyo catlama gununden bu yana 9 gun gecmis benimki bile bile lades birazda. Ayin yedisinde adet olmaz isem yaparim.HAYİRLİ OLANİ RABBİM NASİP ETSİN HEPİMİZE🤲🤲🌹

X