hamile olma ihtimalim varmı

kaktus16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
50
0
merhaba arkadaşlar en son haziran 18 de adet oldum klomen kullandım ve ilk ay yumurtam oldu ama temmuzun 8 inde çatladı biraz geç oldu şu an belimde ve kasıklarımda çok ağrı var sağ ve sol kasıkta batmalar var göğüslerimde hassaslık var şiştiler bide iştahım çok arttı bugün idrar testi yaptım negatif çıktı yumurtlamadan sonra bugün 12. günüm idrarda daha çıkmayabilirmi kan testini ne zaman yaptırıyım yardım edermisiniz

merhaba arkadaşlar en son haziran 18 de adet oldum klomen kullandım ve ilk ay yumurtam oldu ama temmuzun 8 inde çatladı biraz geç oldu şu an belimde ve kasıklarımda çok ağrı var sağ ve sol kasıkta batmalar var göğüslerimde hassaslık var şiştiler bide iştahım çok arttı bugün idrar testi yaptım negatif çıktı yumurtlamadan sonra bugün 12. günüm idrarda daha çıkmayabilirmi kan testini ne zaman yaptırıyım yardım edermisiniz

canım geç döllenmelerde idrarda negatif çıkabiliyor..eğer adetin düzenliyse 2-3 gün daha bekle öyle bir daha test yap bence derim..belirtilerin eğer her ay yaşadığın adet belirtileri değilse,kesinlikle hamilelik belirtileri bunlar..seni hamile moduna da sokmak istemiyorum,umutlarının yıkılmasının nedemek olduğunu çok iyi bilenlerdenim..oyüzden 2-3 gün bekle diyorum ben..ama sabırsızlanıyorsan kanda şuan kesinlikle çıkar,istiyorsan yaptırabilirsin..yerimseniben

düzenli değil adetim o yüzden kararsızım ama yumurtam genelde çatlamadığı için düzenli olamıodum daha ilk ay klomen kullanmamda çatladı vede böle belim ağrıdında hemen ertesi gün olurdum ama 4-5 gün oldu önce acıydı sadece belimde sağ tarafta şimdi bütüne yayıldı bende umutlanmak istemiorum o yüzden 1 hafta daha bekliyim kandada çıkmassa die:)

düzenli değil adetim o yüzden kararsızım ama yumurtam genelde çatlamadığı için düzenli olamıodum daha ilk ay klomen kullanmamda çatladı vede böle belim ağrıdında hemen ertesi gün olurdum ama 4-5 gün oldu önce acıydı sadece belimde sağ tarafta şimdi bütüne yayıldı bende umutlanmak istemiorum o yüzden 1 hafta daha bekliyim kandada çıkmassa die:)

kanda kesin çıkar ama bencede bekle..çünkü bazen adet ve hamilelik belirtileri aynı olabiliyor..adetin düzenlide değilmiş zaten..hemen umutlanma oyüzden..hayal kırıklığı çok kötü oluyor sonra..inşallah hamilesindir...opuyorumnanaktan

Tatlım bence hiç acele etme, kafanı başka şeylerle oyala... Bu ay ben de senn durumundaydm ve en son 20 günlk geckmeden soora adet oldum, koca bir NEGATİFim var yani...

canm bir de bir şey soracağım:
8 temmuzda yumurtam çatladı diyorsun, nasıl anladın?
Doktor kontrolünde mi, yoksa kendin farkedebiliomusun çatladıını?
ben de adet düzensizlği sebebyle yumurtlamayı kestiremiyordum...
Doktor muayene etti ve bana da klomen verdi...
Bugün adetmn 3. günü ve son günü sayılır ama doktor 5. günde ilaca başla dedi...
Ancak bu ilaç etkisini gösterrse hemen, yumurtlamam kaçıncı gün civarı olur acaba?
Son adet 17 temmuz yani bugün 3 . gün ilaca başlasam mı , 2 gün soora mı başlasam?

kan testi yaptırdım ve sonucu hemen aldım negatif çok umutlu değildim zaten ama hiç i sorun yok başka demişti hormonlarım normal rahim filmi çekindim bi sorun yok başka ama olmadı bidahaki aya artık.
maybebaby bende 5. günü baladım klomene ve 2 hafta bi gün arayla sürekli gittim doktora yumurta takibi yaptı 6. sında gittiğimde tamam dedi 1 hafta beklicez ilişki verdi ama 8 inde öle bi acı çektimki yürüyemiodum yumurtalıklarım düşücek sanıodum çok sancıdı anladım kendim zaten 10 unda gittiğimde çatlamış beklicez şimdi oluşcakmı die dedi. benim yumurtam 21. gün çatladı geçte çatlıyabilio bence doktorunu dinle 5. gün başla

X