hamile olabilirmiyim acaba?

arkadaşlar merhaba ben dün hastalandım.Hastalanmadan önce test yapmıştım 2İnci çizgi çok az görünüyordu öbür test yapışlarımda bu ikinci çizgiyi azda olsa göremiyordum.Kanamamda az oluyor ama yinede bilmiyorum.Sizce hamile olabilirmiyim.Karnım çok şiş sanki 3 aylık hamileymişim gibi.Allahım isteyen herkese versin banada.

canım ben geçen ay ikinci çizgiyi gördüm silik gibiydi ama gördüm hatta gözlerimde sorun mu var acaba diye 5 kişiye gösterdim hepsi gördü ertesi gün nkanda baktırdım ve negatifti ve de kanamam oldu idrar tahlilinden sonra ama gene de içinin rahat etmesi aısından kan tahlili yaptır

belki de üstüne görmüşsündür ama adetinin rengi ve kıvamı nasıl eskisinden farklı ve miktarı da farklıysa bir test yaptır allah kalbine göre versin canım

Cevaplarınız için teşekkür ederim.Adetim şuan ve kanamam yok rengide çok koyu bilmiyorum biraz daha bekleyim eğer yinede adet olmzsam birdaha test yaparım.....bizimki umut dünyası.

Son düzenleme:
Arkadaşlar daha önceden 1 kez tüpbebek ve 1 kezde dondurulmuş embriyolarla denedim ancak her ikisindede negatif sonuç aldım.Problem eşimden kaynaklanmakta ve sorun ise sperm düşüklüğüydü.Bu aralar üzerimde çok değişiklikler hissetmekteyim.Ne gibi değişiklikler diye soracak olursanız çok aşırı şekilde canımın bir şeyi çekmesi ve onun kokusunu hissetme,yüzümde değişikliklerin oluşması(is çökmesi),karnım şişkinlik oluşumları,göğüsümün ucunda sütün geleceği yerde delik oluşumu,göğüs uçlarımın acıması vb.. Eşime bunları söylediğimde bana inanmamakta ve sperm sayısı 800.000 olan birisi normal yolla çocuk sahibi olamaz demekte ancak aynı durumda olupda normal yolla hamile kalan kişilerin olduğunu duyduğumdan dolayı benim içimde inancım vardır.Bundan daha öncede bazı belirtiler olmuştu ancak bu kadar fazla değildi.Bunun üzerine eczaneden beta hcg testi aldım ve yaptım sonuç negatif çıkmıştı.Bu testlerde yanlış sonuç alarak hamile olan arkadaşlar varmıdır acaba?Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

benim teyzemde de aynen olmusdu yani tup bebek yaptirdi neqatif cikti sonra birden bilmeden hamile kaldi yani her sey beklenir
iyi olur insallah canim

Arkadaşlar her ay adetim en az 5 en fazla 7 gün sürerdi bu sefer 3 gün sürdüğü gibi son ilişki sonrasında çok değişik bir kanamam oldu bu kanama ise adet kanamasından çok fazla açık kırmızı renginde bir kanamaydı.Bu kanama sonrasında belime çok kötü bir ağrı girdi ve 3-4 saat saat bu ağrı sona ermedi.Bunun öncesinde bel ağrım ve kanamam olmadığından dolayı buna kalkışmıştım acaba bunun sebebi ne olabilir.

Teşekkürler..

canım inşallahh hamilesindir bunu yürekten diliyorum
ama ben diyorumki bi kan testi yaptırsan hatta dr una görünsen ben merak ettim bu durumu çünkü adetimde anormallik var diyosun ve ilişkiden sonra kanaman olmuş
bence en kesin cevabı dr un vericektir canım

Arkadaşlar sabırsızlıkla beklediğim kan testimi yaptırdım ama yine olumsuz sonuç aldım.Bundan dolayı çok üzgünüm.Tüpbebek sonrası yaptırdığım Beta-hCG testinde sonucum 0,00 çıkmıştı bu sefer ise 0,71 çıktı.Bu sefer neden 0,71 çıkmış onuda anlamış değilim.Bu konuda sizlerin yardımlarını bekliyorum.Teşekkürler..

arkadaşlar ben bugün bu siteye yeni katıldım hamile olabilirmiyim diye size sormak istiyorum ama yeni sayfamı açmam lazım sanırım burası unutmabirgünün sayfası ve sadece cevap yazılıyor eğer yeni sayfa açmam gerekirse yardımcı olurmusunuz inşşallah çoçuk isteyen herkesin sağlıklı evlatları olsun

arkadasim insallah hamilesindir allah olmayanlara versin cocuk isteyenlere versin, bakiyorum ciftler cocuk istemiyorlar pat diye hamile kaliyorlar cok isteyenlerede cok zor hamile kaliyorlar allah hepimize saglikli bebekler versin

arkadaşlar ben bu ay henüz adet olmadım sanki altıma kaçırıyormuşum gibi akıntım var ve ilişki sırasında kasıklarım çok ağrıyor ve sürekli uyumak istiyorum ama dün test yaptım tek çizgi çıktı normalde bunların hiç birini yaşamam geçen ay rutin doktor kontrölümü yaptırdım herşey temiz çıkmıştı sizce test sonucu yanlış olabilirmi

arkadaşlar ben bu ay henüz adet olmadım sanki altıma kaçırıyormuşum gibi akıntım var ve ilişki sırasında kasıklarım çok ağrıyor ve sürekli uyumak istiyorum ama dün test yaptım tek çizgi çıktı normalde bunların hiç birini yaşamam geçen ay rutin doktor kontrölümü yaptırdım herşey temiz çıkmıştı sizce test sonucu yanlış olabilirmi

canım adetin kaç gün geçti

Canım geçmiş olsun.Bazen kafamıza çok taktığımız içinde belirtileri karıştırabiliyoruz.Zaten hamilelik belirtileri regl belirtilerine benziyor.Hele birde her ay umutla bekleyince karıştırabiliyoruz haliyle.Ne zamanki kafamız rahat olur bebek olayını düşünmeyiz belki o ay hamiş kalırız Allahın izniyle... Bence hepimizin iyi bir tatile ihtiyacı var bu yıl.Ben şimdiden planlar yapıyorum nasipse şuraya gideyim eşimle gezelim falan diye.Hem kafamızı toparlamış oluruz hemde bellimi olur hamile döneriz tatillerimizden.Bende bir süre bebeğimize değil evliliğimize kendimize adapte olup iki kişilik yaşamın tadını çıkarmaya çalışmalıyız.Zor ama sonuçta eşimizide kendimizide mutlu etmiş olacağız...Allah hayırlı zamanda hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşAllah...

X