Hadi "17 Gün Diyeti" yapalım :)

Sabah ilık limonlu su
Daha sonra brokoli suyu..
Bir tane elma kereviz muz.. ceviz :KK48:

zeytin domates salatalik
balli ince yufka ekmekle:) yasak biliyorum ama yedim.

Oglen 1 kucuk dilim kek.

1 br lahana suyu

Aksam: tavuk sote 1 tb.
Bulgur pilavi
Yesil mercimek corbasi
Bol sebzeli salatam..

Bunlari yiyecegim aksam simdiden yazdim..
Yarindan itibaren yasak olanlar yenmeyecek.. :)

Yazdim cnku devam etmekte olan zayiflama serivenim var.. ya şartlasam yemiyorum aslinda burasi beni motive edebilir.. yani bi sure bende yemiyorum ama.sonra bisey oluyooor hoop haftada 3 4 gün tatlo yiyorum esimde cok seviyor o yuzden.. yanj cok yedigimden degil ama azaltmam lazm zayiflama surecinde.. ben aksam yemegimi yiyeyim insallah yazarim.. birliktr ilerleriz:) liste kotü degil de hani illa şu gune su zamana olsun diyince biraz karisiyor.. :) tatli yasak olsun zaten.. birbirimize yaza yaza yanlislarimizi cikartiriz
Aynen canım ben bi ara karatay yapmıştım ama onda meyve bile yok tatlı namına o kadar zorlanmıştım ki.. Bu diyet de karatay gibi karbonhidrattan zayıf ama en azından günde 1-2 meyve var benim hoşuma gitti bakalım deniycem işte.. Destekli olunca çok daha motive oluyo insan beraber zayıflarız inşallah :KK200: Kaç kiloydun canım sen kaç kilo verdin nasıl verdin müsait olunca bahsedersen sevinirim :kahve:

Aynen canım ben bi ara karatay yapmıştım ama onda meyve bile yok tatlı namına o kadar zorlanmıştım ki.. Bu diyet de karatay gibi karbonhidrattan zayıf ama en azından günde 1-2 meyve var benim hoşuma gitti bakalım deniycem işte.. Destekli olunca çok daha motive oluyo insan beraber zayıflarız inşallah :KK200: Kaç kiloydun canım sen kaç kilo verdin nasıl verdin müsait olunca bahsedersen sevinirim :kahve:
Ya ben istisna 89 a ciktim ama hemen attim ustumden..
Suan 75 kg 167 boy benim
65 kg olmak istiyorum

Sabah ilık limonlu su
Daha sonra brokoli suyu..
Bir tane elma kereviz muz.. ceviz :KK48:

zeytin domates salatalik
balli ince yufka ekmekle:) yasak biliyorum ama yedim.

Oglen 1 kucuk dilim kek.

1 br lahana suyu

Aksam: tavuk sote 1 tb.
Bulgur pilavi
Yesil mercimek corbasi
Bol sebzeli salatam..

Bunlari yiyecegim aksam simdiden yazdim..
Yarindan itibaren yasak olanlar yenmeyecek.. :)
Listen fena değil bence canım bikaç fazla var o kadar onları da yarın tam başlarsın inşallah Afiyet olsun :KK52:

• Beğen
Reactions: H M
Ben en guzel kilo vermenin aç yatmak olduguna inaniyorum ve bu bende cok faydali oluyor..
Ac yatip birde sabah kürlerimi yapinca sindirimim cok iyi oluyor.. brokoli kurü mü yaptim simdi lahanaya basladim iste :) he bir de erken aksam yemegi cok onemli bence.. tarcin yesilcayd cok kullanirim ama dinlenerek yapiyorum..

Ya ben istisna 89 a ciktim ama hemen attim ustumden..
Suan 75 kg 167 boy benim
65 kg olmak istiyorum
AA çok güzel vermişsin valla bravo :KK9::KK9: Bu kadar vermişsin bence kalanını da verirsin rahatlıkla.. Benim hiç 2,5-3 kg dan fazla kilo verebildiğim olmadı o da 2-3 ayda anca verebildim hep çok kötüyüm bu konuda ama bu sefer azimle başarıcam inşallah :KK75::KK75:

AA çok güzel vermişsin valla bravo :KK9::KK9: Bu kadar vermişsin bence kalanını da verirsin rahatlıkla.. Benim hiç 2,5-3 kg dan fazla kilo verebildiğim olmadı o da 2-3 ayda anca verebildim hep çok kötüyüm bu konuda ama bu sefer azimle başarıcam inşallah :KK75::KK75:
Basaricaz canim insallah :) birdee her sabah egzersiz.gün icindede yuruyusumu yaparim belli adim sayilarinda..

Ben şimdi işten çıkıyorum eve gidip leslie 3 mile yapıcam 50 dk. Sonra da diğer plates yoga hareketlerimi.. Sonra da tam 19,30 da yemeğimi yiycem inşallahh
Bende plates yapiyorum cok seviyorum platesi.. senelrdir yapiyorum. Esim diyor nasil yapiyorsun bu hareketleri.. ham olunca birsey yapmaya kalksa yapamiyo kal geliyor haha:KK48:

Günaydınn :KK73::KK73:

Bugünki menüm :)

Sabah:
1 kupa sıcağa yakın ılık su+1 yk elma sirkesi+1 çay kaşığı çiçek balı ( kahvaltıdan yarım saat önce)

Kahvaltı:
1 kase az yağlı yoğurt+yarım muz+ yeşil çay

Öğlen:
Tonbalıklı salata + yeşil çay

Akşam:
Haşlama tavuk göğsü+salata+yeşil çay

Ara:
1 porsiyon meyve

(Gün içinde şekersiz kahve,çay,bitki çayları)

• Beğen
Bende plates yapiyorum cok seviyorum platesi.. senelrdir yapiyorum. Esim diyor nasil yapiyorsun bu hareketleri.. ham olunca birsey yapmaya kalksa yapamiyo kal geliyor haha:KK48:
Valla pilates zor annem de senin gibi 56 yaşında nasıl yapıyo o hareketleri hayret ediyorum :) Bugün başlıyomusun canım 17 gün diyetine ?

• Beğen
Evet başladim sayiyorum ama aksam yazsam olur durumlari dimi..
Bu arada gunaydinlar hayirli cumalar:KK200:
Olur canım hiç farketmez ben öyle mecburi şu saatte bu paylaşılacak falan gibi topiclerden hoşlanmıyorum.. Ben de akşamları ve haftasonu çok yazamıyorum mesela çünkü evde hiç vakit ayıramıyorum ve telefondan yazmakta zorlanıyorum :KK66: Sen başla da 3 günde 1 yazsan da olur arada motive edelim birbirimizi yeter :KK66:

• Beğen
Olur canım hiç farketmez ben öyle mecburi şu saatte bu paylaşılacak falan gibi topiclerden hoşlanmıyorum.. Ben de akşamları ve haftasonu çok yazamıyorum mesela çünkü evde hiç vakit ayıramıyorum ve telefondan yazmakta zorlanıyorum :KK66: Sen başla da 3 günde 1 yazsan da olur arada motive edelim birbirimizi yeter :KK66:
Anladim calisiyorsun tabi normaldir cocukta var allah yardimcin olsun:)
Yok yok hergün yazarim mtlaka diger türlü ipin ucu kacar..:))

Günaydınn :KK73::KK73:

Bugünki menüm :)

Sabah:
1 kupa sıcağa yakın ılık su+1 yk elma sirkesi+1 çay kaşığı çiçek balı ( kahvaltıdan yarım saat önce)

Kahvaltı:
1 kase az yağlı yoğurt+yarım muz+ yeşil çay

Öğlen:
Tonbalıklı salata + yeşil çay

Akşam:
Haşlama tavuk göğsü+salata+yeşil çay

Ara:
1 porsiyon meyve

(Gün içinde şekersiz kahve,çay,bitki çayları)
Yesil cay cok degilmi şekerin duşer cok icersen bence oyle olmuyormu? Ben cok icersem acikiyorum daha cok ole:)

Anladim calisiyorsun tabi normaldir cocukta var allah yardimcin olsun:)
Yok yok hergün yazarim mtlaka diger türlü ipin ucu kacar..:))
Malesef çocuğum yok canım son 2 yılda 3 gebelik geçirdim hepsini 2-2,5 aylıkken kaybettim bi tanesi ikizdi o tedaviyle olmuştu diğerleri normal :KK43:

Yesil cay cok degilmi şekerin duşer cok icersen bence oyle olmuyormu? Ben cok icersem acikiyorum daha cok ole:)
Yeşil çay listede şart canım bu diyette ama hiçbişey olmadı ben içiyorum dün içtim şekerim de düşmedi aksine sağlıklı hissediyorum akşamki cardio yu falan hiç sıkıntısız geçirdim

• Beğen
Yeşil çay listede şart canım bu diyette ama hiçbişey olmadı ben içiyorum dün içtim şekerim de düşmedi aksine sağlıklı hissediyorum akşamki cardio yu falan hiç sıkıntısız geçirdim
Bende iciyorum ama şuan laha kurü yapiyorum o yzuden fazla yormak istemiyorum midemi. Sekerim dusuyor derken daha cok acikiyorum:) bide surekli icmek fayda saglamiyor mesela 10 gün ictin biraz birakip ole devam ediceksin herseyde bole bi sure sora vucut alisiyor tepkime verniyor sonra

X