Hacettepe'de Burun Estetiği

Haldun beye geçen yıl ağustos ayında ameliyat oldum, kesinlikle çok memnunum , yorumlarımı kendisiyle ilgili başlıklarda yazdım zaten , Haldun beye ameliyat olacak arkadaşlar kesinlikle içiniz rahat olsun, içinizdeki o heyecan ameliyattan sonra çok tatlı bir mutluluğa dönüşecek bence :KK66:

canım peki ne kadar ödedin?

Merhaba arkadaşlar, ben de Hacettepe'de Tevfik Sözen'e ameliyat oldum Temmuz 2013'te. Tam 1 buçuk yıl oldu burnuşum :). Burnumdan oldukça memnunum ve doktorumdan da. Sormak istediğiniz br şey olursa seve seve yanıtlarım inşallah herkes istediği burna kavuşur benim gibi ve çok mutlu olur :)..

Bisey sormak istiyorummm istanbulda oturuyorum ve hacettepede ameliyat olmayi dusunuyorum. Durumlardan dolayi muayene icin gitmem suan icin mumkun degil. Acaba ankara disindan gelenler icin ne gibi bi sey uyguluyolar?? Yani muayene icin kesinlikle gitmem gerekli mi

Arkadaşlar ozan beye ameliyat olan arkadaşlar ltf resimlerini paylaşınlar :KK43:( şanslı olarak bu süreci ne güzel tamamladınız ltf bizede yardımcı olun..

ozan bitik ile görüşmeye giden var mı son iki üç ayda aşağı yukarı ne kadar bir fiyat veriyor

Bende 1 hafta önce Tevfik Sözene burun ameliyat-ı oldum, Tevfik hoca candır can, çok ilgili çok sevecen bir doktordur, bende morluk ve Ağrı olmadı, sadece hafif şişliklerle atlattım, sonuç mükemmel, Hacettepede odasının önünde sıra kuyruğu olan tek doktordur, gidip görüşün yanılmazsınız...

Bende 1 hafta önce Tevfik Sözene burun ameliyat-ı oldum, Tevfik hoca candır can, çok ilgili çok sevecen bir doktordur, bende morluk ve Ağrı olmadı, sadece hafif şişliklerle atlattım, sonuç mükemmel, Hacettepede odasının önünde sıra kuyruğu olan tek doktordur, gidip görüşün yanılmazsınız...
Hacettepe plastik cerrahi haldun kamburoglundan bahsedicektiniz Sanirim yanlislikla tevfik sozen dediniz:) hacettepe plastik cerrahiden haldun kamburoglu dururken hacettepe kbbye Hic bi hasta estetik icin gitmemeli bence nacizane fikrim budur

4 temmuzda Ozan bitik e ameliyat oldum memnuniyetin doruklarındayım :) foto görmek isteyen öncesi sonrası fotoğraflarınız başlığında var fotolarım :)

Merhaba Arkadaşlar,
Ben yaklaşık olarak 3 hafta kadar önce doktor Ozan Bitik beye burun ameliyatı oldum. Burnumda hem eğrilik hem de kemer vardı. Hacettepe hastanesindeki deneyimlerim benim için oldukça ilginç olduğundan sizlerle paylaşmak istiyorum.
Yıllardır burun ameliyatı olmayı düşünürüm ama bir türlü okul tatil iş falan derken cesaret edip motive olup bir doktora gitmemiştim. İşyerinde çalışan çok yakın bir arkadaşımın burun ameliyatı olacağını öğrenince ona takılıp Hacettepe’ye sızdım. Arkadaşımın doktoru olan ozan bey ile arkadaşımın ameliyatından hemen sonra hasta odasında tanıştık. Müthiş sevimli, pozitif enerjili insanı ilk bakışta profesyonelliği ile etkileyen bir doktor.
Arkadaşımın ameliyat sonrasındaki 1. gün refakatçisi olarak hastaneye gittik. Ozan bey bizi sabah saat 8 de çağırmıştı. Ortam sessiz, sakin arkadaşımın tamponları alındı temizlik yapıldı biraz sohbet ettik derken saat 8.20 de muayene odasından bir çıktık ki ne görelim! Ortalık adeta sosyete pazarı yerine dönmüş, tekerlekli sandalyeler ağlayan bebekler falan. Ben burda ölsem ameliyat olmam dedim içimden. Öte yandan arkadaşımın hiç ağrısının ve şişliğinin olmaması beni bir nebze cesaretlendirdi.
Ameliyat sonrası 2. kontrole yine beraber gittik (sabah8 &#61514:KK66: , arkadaşımın burnu açıldı ve altından tek kelimeyle mükemmel bir burun çıktı. Cesaretimi toplayıp yüzsüzlüğün dibine vurup beni de muayene edermisiniz diye atladım saolsun doktor bey beni kırmadı ve bana nerdeyse yarım saat ameliyatın tüm detaylarını eğrisini doğrusunu ballandırmadan kendini methetmeden anlattı. Muayene esnasında yüze yakın hasta fotoğrafı gösteriyor, hakikaten hem arkadaşımı hem de yaptığı diğer burunları görünce kararımı verdim. Bana ameliyattan önce burnumun şeklinin nasıl olacağını bilgisayarda gösterdi ve şu anda o burun yüzümde duruyor. Ameliyat sonrası 20. gün civarındayım ve sonuçtan inanılmaz memnunum.
Ameliyatım bu forumda söylenen fiyatlardan biraz daha fazla tuttu (3300 lira). Yarısını yatarken yarısını taburcu olurken alıyorlar. Ozan hocamın ameliyat uygulaması biraz değişik. Benimle aynı dönemde ameliyat olan diğer hastalara göre burnum ve yüzüm çok az şişti ve çok az morardı. Herkes buz koydu biz buz koymadık. Diğer bir hasta akşama kadar aç bekledi ben ameliyattan 1 saat sonra yiyip içmeye başladım. Tampon olarak sarı renkli kaygan bir şey koyuyor ve çıkarken hiç acımıyor.
Diğer doktorları da eminim çok iyidir ama Hacettepe’de ameliyat olmayı düşünenler bence Ozan bey ile mutlaka görüşmeli. İşinin ehli, profesyonel ve çok karizma bir doktor.
canım sakıncası yoksa resimlerini görmem mümkünmü

4 temmuzda Ozan bitik e ameliyat oldum memnuniyetin doruklarındayım :) foto görmek isteyen öncesi sonrası fotoğraflarınız başlığında var fotolarım :)
Affınıza sıgınarak bisey sorucam,4 temmuzda ameliyat olan biri nasil hamileliginin 8. Haftasinda oluyor? Hamileykenmi ameliyat oldunuz?

Affınıza sıgınarak bisey sorucam,4 temmuzda ameliyat olan biri nasil hamileliginin 8. Haftasinda oluyor? Hamileykenmi ameliyat oldunuz?

Hamilelikte baz ALINAN tarih son adetin ilk günü, ameliyat olalı bir ay oldu 7 haftalık hamile Olduğum hesap ediliyo, bizim hesabımıza göre 1-2 günlük hamileymişim. Test yaptırmıştım ameliyattan 2 gün önce gözükmemişti. Bi kaç doktorla görüştük etkilenmez dediler.

Hacettepe de ameliyat olanmarkadaşlar yardimci olabilir mi bi konuda

Ödemeyi nnazil yapiyoruz yani hastaneye yatmadan mi ödeyeceğiz taburcu olurken mi..

Bi de hesap no veriyorlar mi o kadar parayi ustumuzde tasimiyoruz değil mi

hacettepe kbbye olursan Elden dra veriyorsun dr sana fatura vermeyebiliyor plastik cerrahiye olursan dr sana faturasini veriyor Elden almayabiliodur bu yuzden

hacettepe kbbye olursan Elden dra veriyorsun dr sana fatura vermeyebiliyor plastik cerrahiye olursan dr sana faturasini veriyorElden almayabiliodur bu yuzden

X