Günlük Kullanmaya Koku Önerileri 2020

mamamio

Tüm mal varlığım, çevremdeki malların varlığıdır😏
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.855
2.021
Merhaba KK'nin güzel hanımları,

Benim gibi guzel koku tutkunları ve guzel kokmayı sevenlerin fikir alisverisi yapabilecegi bir baslik olsun istedim. Yıl olmus 2020 zevkler degisti secenekler cogaldi eski konulari hortlatmayalim dedim :)

Burada günlük ve sık kullandiginiz parfüm, deodarant, vucut spreyi, kolonya, esans ya da kendi yöntemleriniz her ne varsa cevreden sık sık "aa ne guzel kokuyorsun sen ya" gibi iltifatlar aldığınız tüm sırlarınızı paylaşmanızı rica ediyorum. Merak etmeyin sırrınız sadece bizim aramızda :KK66:

Evet ben başlıyayım. Elimden bir ton parfüm gecti ve bir o kadar da var. Cacharel Noa kadar iltifat aldigim bir parfümüm olmadi.

Bunun disinda oglum dogduktan sonra evde gunluk Emotion Love deodarant kullaniyordum fazla kokularla haşır neşir olmuyordum esim bu kokuyu oglumuzun bebek kokusu saniyormuş. Bunuda tesaduf eseri bigün banyodan çıkıp giyinmeden once koltuk altima sıkarken esimin "aa bu senin deodantin miydi ben bizim oglanin kokusu saniyordum" demesiyle öğrendim.

Son düzenleme:
Günlük genelde Elizabeth Arden Yeşilçay veya yine aynı markanın Sun Flower ını kullanıyorum gayet günlük ve ağır olmamakla beraber çevreye hoş koku veren parfümler☺️
Noa yı ben de merak ediyorum.
Ara sıra da günlük Amor Amor kullandığım olur ama kışın

Günlük genelde Elizabeth Arden Yeşilçay veya yine aynı markanın Sun Flower ını kullanıyorum gayet günlük ve ağır olmamakla beraber çevreye hoş koku veren parfümler☺
Noa yı ben de merak ediyorum.
Ara sıra da günlük Amor Amor kullandığım olur ama kışın

Noa beyaz cicek pudra kokusu gunluk kullanima cok uygun bir kokudur :) annem benim kadar pek ilgili degildir kokularla o bile burda bıraktığın şalın ne guzel kokuyor diye tepki vermişti.

Aaa eklemeyi unutmusum bide ben dalinin katı kalip seklindeki bebek banyo sabunlarini dolaplara cekmecelere koyuyorum keselere koyup. cok harika kokuyor dolaplari açiñca camasirlarada siniyor kokusu

Kızlar abartmıyorum ama Paco Rabanne Olympea Legendi sıktıgımda gün icinde kimle görüstüysem eşim dahil çok güzel kokuyor ne sıktın diye sordu:KK45:

Klasik olympea sevemedim klasik ile benzerligi var mi yoksa cok farklı bir koku mu üretmişler? Merak ettim şimdiHoppa

Zaradan aldığım parfümü ilk zamanlar herkes sorardı şimdi pek kimse sormuyor kimseyle gorustugumuz mu var :) ah korona bu sektöre de vurdun damganı:)

Zaradan aldığım parfümü ilk zamanlar herkes sorardı şimdi pek kimse sormuyor kimseyle gorustugumuz mu var :) ah korona bu sektöre de vurdun damganı:)

Hangi ceşidi adı neydi acaba :)

Aslinda buram buram kokmayi sevmiyorum ama guzel kokuya da hayir demem, hafif bi esintiyle bile bir dalga kokum kendime gelse ohhh mis.

Vucut spreylerini parfumlerden daha cok sevdim, muthis bi icat.
Victoria‘s Secret‘ in Amber Romance‘ ni burda bi uyeden okuyup denemistim bayildim, dibinde kaldi bitmesin diye onu kosede tutuyorum.
Amber Romance azalmaya baslayinca Christina Aguilera Definition kullanmaya basladim.
En son aldigim yine burdaki uyelerin tavsiyeleriyle Victoria‘s Secret Love Addict hepsini donusumlu kullaniyorum.

Parfum olarak yillardir Juicy Couture viva la juicy kullaniyordum, bi gun Ysl Mon Paris‘ i kesfettim onlari da donusumlu kullanmaya basladim. Mon Paris‘ in seti oldugundan daha kullanisli, kremleriyle kaliciligi artiyor hatta bazen tek kremini suruyorum.
Bagimlilik yapiyor, bunlari kullanan birakamaz saniyorum listeye giren olur ama bunlardan biri cikmaz.

Bende parfümlere resmen aşığım. Birçok markanın parfümünü kullandım. Şuan sadece Chanel coco mademoiselle, Christian dior hypnotic poison ve Estee lauder modern muse klasik var. Yıllar önce Armani she kullanıyordum. Hem orjinal hemde dp den açık olanı vardı. Açık olan parfüm nedense daha kalıcıydı. Ne zaman sürsem kadın, erkek, genç yaşlı durdurup parfümün adını soruyorlardı. Benimle bütünleşmişti koku... Daha sonraları parfümden bir tiksinti geldi. Parfümü arkadaşıma verdim. Bir daha da hiç kullanmadım.:KK53:

Bende tam bir parfum delisi aşığı manygı olarak buraya yorum yazmaasam olmazdı kambersiz düğün olmaz😜
Günlük kullanım için chloe love story kullanıyorum bu aralar banyodan cıkmıscasına tertemız bır koku😍
Ama her sıktıgımda ay sen ne guzel kokuyorsun denılen kullanmaya kıyamadıgım parfumum *Armani si Fiori* aşıgım aşıkkk zengın farklı hafıf gece gündüz😁
Lancome hypnose a bayılıyorum gece misafırlıge bıle gtsem onu sıkarım sonucta gece parfumu🤣
Off elımde 20-25 parfum var hepsınede bayılıyorum

Bende tam bir parfum delisi aşığı manygı olarak buraya yorum yazmaasam olmazdı kambersiz düğün olmaz😜
Günlük kullanım için chloe love story kullanıyorum bu aralar banyodan cıkmıscasına tertemız bır koku😍
Ama her sıktıgımda ay sen ne guzel kokuyorsun denılen kullanmaya kıyamadıgım parfumum *Armani si Fiori* aşıgım aşıkkk zengın farklı hafıf gece gündüz😁
Lancome hypnose a bayılıyorum gece misafırlıge bıle gtsem onu sıkarım sonucta gece parfumu🤣

Ayyy ben de tam bir parfum delisiyim. Ama bebek kolonyalari cok hoşuma gidiyor bu ara. Dalin in kolonyalari nası tatliş tatlış kokuyor:)

ben de şu sıralar guerlain l instant magic kullanıyorum serinleyen havalarla çok iyi gidiyor yumuş yumuş pudra kokusu:KK49:

Kendi konumda bildirim almıyorum alla alla. Zara Orchid Viktoria Secret Bombshel muadili. Zara da benim favorimde Black Amber. Zara zaten pek cok orjinal kokunun muadilini üretiyor.

Aslinda buram buram kokmayi sevmiyorum ama guzel kokuya da hayir demem, hafif bi esintiyle bile bir dalga kokum kendime gelse ohhh mis.

Vucut spreylerini parfumlerden daha cok sevdim, muthis bi icat.
Victoria‘s Secret‘ in Amber Romance‘ ni burda bi uyeden okuyup denemistim bayildim, dibinde kaldi bitmesin diye onu kosede tutuyorum.
Amber Romance azalmaya baslayinca Christina Aguilera Definition kullanmaya basladim.
En son aldigim yine burdaki uyelerin tavsiyeleriyle Victoria‘s Secret Love Addict hepsini donusumlu kullaniyorum.

Parfum olarak yillardir Juicy Couture viva la juicy kullaniyordum, bi gun Ysl Mon Paris‘ i kesfettim onlari da donusumlu kullanmaya basladim. Mon Paris‘ in seti oldugundan daha kullanisli, kremleriyle kaliciligi artiyor hatta bazen tek kremini suruyorum.
Bagimlilik yapiyor, bunlari kullanan birakamaz saniyorum listeye giren olur ama bunlardan biri cikmaz.

VS Amber romance bende daha once tavsiye eden kisilerin yorumlarinda okumustum. Ilk firsatta denicem.

Bende parfümlere resmen aşığım. Birçok markanın parfümünü kullandım. Şuan sadece Chanel coco mademoiselle, Christian dior hypnotic poison ve Estee lauder modern muse klasik var. Yıllar önce Armani she kullanıyordum. Hem orjinal hemde dp den açık olanı vardı. Açık olan parfüm nedense daha kalıcıydı. Ne zaman sürsem kadın, erkek, genç yaşlı durdurup parfümün adını soruyorlardı. Benimle bütünleşmişti koku... Daha sonraları parfümden bir tiksinti geldi. Parfümü arkadaşıma verdim. Bir daha da hiç kullanmadım.:KK53:

Armani She bende cok begeniyorum. Uzun zamandir koklamamistim bak aklima düştü simdi hay allah tam da 4'e kadar indirgemiştim parfümlerimi :KK53:

Dedim acaba bu yorumu ben mi yaptim :KK70: bi parfum anlatmaya baslayinca ayni bende boyle kendimden geçiyorum ve olay sadece bi parfumle kalmiyor :KK70:

X