Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu gündoğdu mobilya hakkında fikirleriniz nedir kızlar?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

ballilokmatatlisi

odurbenımaşkım
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2012
1.121
34
Gündoğdu kullanan arkadaşlar bana memnun musunuz ürünlerinizden, yazarsanız çok sevinicem?
böyle bir yatak odası beğendim.fiyatı da etiket 4.700 daha gidip görüşmedim fiyatta tabiki pazarlık payı da vardır, ben ürünlerinde modelleri beğendim, ama kalite bakımından sizin fikirlerinize ihtiyacım var?
$73858fdefbc7aeb2709e0a740adaac85.jpg

Son düzenleme:
gerek kalmadı kızar zaten yorum yapan olmamış hak verdim, gittik yerinde görelim mobilyayı dedik, tam bir hayal kırıklığına uğradık...modellerine diyecek yok gerçekten, ama kullanılan malzemeler resmen çekmece yuvasına girmiyor sunta parçacıkları aralardan gözüküyor vs vs....:KK14:

gerek kalmadı kızar zaten yorum yapan olmamış hak verdim, gittik yerinde görelim mobilyayı dedik, tam bir hayal kırıklığına uğradık...modellerine diyecek yok gerçekten, ama kullanılan malzemeler resmen çekmece yuvasına girmiyor sunta parçacıkları aralardan gözüküyor vs vs....:KK14:

aaaa hadi ya. bide o yatak odası takımı 4700 lira mı :KK53: bende internetten bakmıştım oraya daha sonra google'a göndoğdu mobilya yorumları yazıp yorumlara baktım pekte güzel yorum göremediğim için ordan vazgeçtim

aaaa hadi ya. bide o yatak odası takımı 4700 lira mı :KK53: bende internetten bakmıştım oraya daha sonra google'a göndoğdu mobilya yorumları yazıp yorumlara baktım pekte güzel yorum göremediğim için ordan vazgeçtim

sakın sakın resmen bilmeyeni kazıklayacaklar, suntalar elimde kaldı pütür pütür, uygun ve modelde şık gözükmelerine bakmaa aslaa bakma...benden samimi itiraff :) :KK19: :KK14:

sakın sakın resmen bilmeyeni kazıklayacaklar, suntalar elimde kaldı pütür pütür, uygun ve modelde şık gözükmelerine bakmaa aslaa bakma...benden samimi itiraff :) :KK19: :KK14:

hmm biz mobilya aldık :KK17: yılbaşında izmitteydim mobilya almak hiç aklımızda yoktu bi anda karar verdik ve izmit körfez mobilyadan aldık eşyaları bi sorun çıkmaz inşallah :18:

Bende bugün salon takımı aldım gündoğdu mobiyadan yorumları okumamıştım şimdi gözüm korktu doğrusu inşallah bir sorunla karşılaşmam :KK43:( Ürün 20 gün sonra teslim edilecek.

Ben Trabzon dayım burada merkezde akdim genc odası enerji isminde galiba ve cok memnunum taş gibi ve benim 3 haylazlığa oğlum varki düşünün hala sapa saglam

X