Gri duvar boyası rengi

Merveprtkya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
11
2
27
Evimi haftaya boya yaptırıyorum ama tam karar veremedim filli boyanın gri renklerine baktım acaba boyatip memnun kaldığınız renk varmı evim 4.katta güneş alıyor ama tam gri olsun istiyorum kimisi mavi diyor kimisi lila duruyor diyor tavsiye edeceğiniz renk var mı acaba

Evimi haftaya boya yaptırıyorum ama tam karar veremedim filli boyanın gri renklerine baktım acaba boyatip memnun kaldığınız renk varmı evim 4.katta güneş alıyor ama tam gri olsun istiyorum kimisi mavi diyor kimisi lila duruyor diyor tavsiye edeceğiniz renk var mı acaba
orta ton bir gri şahane oluyor kovada koyu dursa bile duvarda daha iyi görünüyor kadifem si mat olursa ışıgı boyutlu yansıtır koyu görünmekten cok derinlik katıyor

Valla benimkide mavi oldu o kadar pişman oldum ki ev aşırı soğuk görünüyor aklın varsa yaptırma derim. Sadece bi tık koyu gri güzel oluyor onun dışında bence kurna rengi çok güzel

Annemde gri yaptırdı. Bu ara çok popüler sanırım. Aksam ışığı açınca biraz mavimsi ile lila arası gibi bir ton geçişi oluyor ama dikkatli bakarsan yoksa ilk bakışta gri baskın duruyor.

Valla benimkide mavi oldu o kadar pişman oldum ki ev aşırı soğuk görünüyor aklın varsa yaptırma derim. Sadece bi tık koyu gri güzel oluyor onun dışında bence kurna rengi çok güzel
turuncu koyu yeşil sarımsı renkler ile dekor yapıldığında o soğukluk dengeleyor aslında

Polisan elegans yarı mat benm tam gri

Evet valla ben aldım mavi oldu renk Allah'tan sadece mutfağı boyamistik rengi nasıl durur diye sonra Polisan yeni kuğu alıp boyadık gri renkten vazgeçmiş oldum böylece

Roma grisi diye boyattik maviyle gri arasi bir renkti. Simdiki yeni Çağıl ve güzel bir gri tavsiye ederim

X