Gratis,watsons,rossman indirimleri:))

Saçların kirik değilse doğal sentez kullanmanı oneririm. Onarim ve koruma isini zaten serumla tamamlıyoruz. Şampuanlar içeriği ne olursa olsun ancak arındırma işlemi saglar, koruma ve onarma işlemi kremlerin maskelerin ve serumlarin görevidir. Tsvsiye ederim :)
Doğal sentez maskesini kullanmıştım okadar güzel şumuşatıyor ki saçı o sene saçlarım çok hızlı uzamıştı,dedğiğin gibi saçımda bir problem yok henüz ben enisi doğal sentez alayım teşekkürler canım :KK69:

Oooo, burası benim topigim olmuş :KK6:

Şimdi 14 şubat indirimi geliyor.

Almam gerekenleri o güne istiyorum.

Neler var alacağınız? Neler almayi plana eklediniz bakalım :)
Ben himalaya cilt arındırıcı bir ürün almayı pilanlıyorum,şampuanlara bakıcam pantene olabilir doğal sentez,daha karar veremedim proşür aldım.şubat indirimleri var bayağ,cilt temizleyici ürünler düşünüyorum genel olarak.senin bir pilanın varmı canım neler almayı düşünüyorsun?:KK69:

Ben himalaya cilt arındırıcı bir ürün almayı pilanlıyorum,şampuanlara bakıcam pantene olabilir doğal sentez,daha karar veremedim proşür aldım.şubat indirimleri var bayağ,cilt temizleyici ürünler düşünüyorum genel olarak.senin bir pilanın varmı canım neler almayı düşünüyorsun?:KK69:

Roll-on
Ağda bezi
Ve yuz kremi. Ancak yaglanma ve sivilce yaomayan yüz kremi arıyorum.

Himalaya arındırıci kullaniyorum pek memnun değilim :KK43:

Roll-on
Ağda bezi

Cilt yapın nasıl benimki kuru,bu yönde bişey düşünüyorum.kuru ciltler için arındırıcı ve yenileyici bişey ama marka konusunda kararsızım.:süslü:

Roll-on
Ağda bezi

Neutrogena yağsız nemlendirici kullandım ben. cildim problemli biraz,yağlı ve sivilceye meyilli. bana sivilce yapmayan iki nemlendiriciden biri bu. diğeri de estee lauder hydrationist. Estee Lauder tabiki çok daha iyi ama diğeri de günlük ihtiyacınızı karşılar.

Neutrogena yağsız nemlendirici kullandım ben. cildim problemli biraz,yağlı ve sivilceye meyilli. bana sivilce yapmayan iki nemlendiriciden biri bu. diğeri de estee lauder hydrationist. Estee Lauder tabiki çok daha iyi ama diğeri de günlük ihtiyacınızı karşılar.

hangi rengi kullandınız, pembe olani mı sarıyı mı peki?

garnier-skin-naturals-nem-dengesi-50-ml---mat-ve-cansiz-ciltler-icin.jpg 748179234-s1-iphone-product-5a311649e965a.png garnier-nem-dengesi-karmadan-cok-yagliya-olan-ciltler__1354774510623864.jpg Garnier bu ürünlerini kullanan varmı kızlar?memnunmusunuz fiyatıda uygunmuş:KK69:

maalesef bana da öyle. Cilt tipimiz ayni. Şimdi 24 liraya aldım bir krem, aksama kadar hiç yaglanmiyor. Onu kullanıyorum. Ama estee denemeye değer.
memnun kalacağınıza eminim, umarım bu aldığınız da iyi gelir de o kadar masrafa gerek kalmaz :) estee bitmek üzere benim, tekrar almadan önce indirimden flormarın bir kremini aldım onu deneyeceğim. Memnun kalırsam dönüş yaparım size :)

Hangi markanın cilt ürünlerini önerirsiniz :süslü:
neutrogena ve estee lauder bana iyi gelenler. her cilt farklıdır tabi deneyerek buluyorsunuz biraz da :) benim cildim yağlı ve sivilceye meyilli. o yüzden bütün ürünler iyi gelmiyor malesef

X