Göz Kapağı estetiği

merhaba canım ben oldum 15 gün önce badem göz şakak germe göz kapağı ameliyatı iyi ki oldum diyorum o kadar memnun kaldım

Merhaba herkese ben 4 gün önce göz kapağı ameliyatı oldum, sizlerede bu dönemde yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. İlk gün baya bir gerginlik ve şişlik vardı, üat göz kapaklarım morarmıştı, buz uyguladım saat başı 15er dakika, ve doktorumun verdiği antibiyotikli göz damlasını ve kremleri kullandım. O gece çok rahatsız uyudum gözlerim açılıyordu sanki gece ve kuruma oldu gözlerimde. 2.gün şişlik biraz daha arttı ama ağrı acı çok azdı, akşama doğru göz altlarım ve kenarları biraz morardı, yine gerginlik gözlerim şiştikçe artıyordu ama gece rahat uyudum ve suni gözyaşına başladım. 3. Gün sabah bie gözüm daha şiş uyandım göz altlarım çok daha fazla morardı gerginlil biraz azalmıştı ama akşama doğru göz altlarım oldukça morardı, gece yine daha da iyiydi hiç sıkıntı çekmedim. 4. Gün sabahı göz altlarım iyice mor uyandım gerginlik hala var ama gittikçe azaldığını düşünüyorum, doktorum bu dönemde bir süre gece gözlerimin biraz açık olabileceğini, alta bakarken yine kasılmalar ve gerginlikler olacağını bunun ödemden ve şişlikten kaynaklı normal bir süreç olduğunu iletti. Cuma günü dikişlerim alınacak sanırım ondan sonra iyileşme sürecim hızlanacaktır, ama şimdiden göz kapaklarımdaki farkı hissediyorum, bende asimetri vardı, iki kapak toplanma çizgileri bile farklıydı, gözlerimin görüşünü etkilemiyordu ama fazlalık ve asimetri çok barizdi,umarım herşey güzel olur bu ameliyatı yaptıran ve yaptıracak olanlar için, sizleride her konuda bilgilendirmek isterim herhangi bir sorunuz olduğunda.😊🌺

Merhaba benimde sağ göz kapağımda düşüklük var ama daha yeni 18 olduğumdan fiyat benim için önemli yaklaşık fiyat almaya çalışıyorum ve benimde devletteki doktorum altuğ beyi önerdi.bana sizin ameliyatınızdaki yaklaşık fiyatı verebilir misiniz?
Devlette de olabilirsin, ben 3 yil once oldum. Ozelde goz dr una sorunsuz gecti cok sukur referans aldiysan dr la ilgili bu zor bir ameliyat degil. Ben de 33 yasinda oldum. Genetik dusukluk vardı,

ben dışkapı eğitim araştırma hastanesinde aralık ayında oldum çok pişmanım sağ göz kapağım yandı koter denilen bir cihazls yakarak yapılıyor lokal anesteziyle oldum çok pişmanım şimdi sağ gözüm yukarda açıp kaparken takılıyor çok pişmanım özele gitsende devlete gitsende sanş işi bence bu işler çok mutsuzum inanın gecelerş üzüntüden uyuyamıyorum neden yaptırdım diye kendime kızmak tan

ben dışkapı eğitim araştırma hastanesinde aralık ayında oldum çok pişmanım sağ göz kapağım yandı koter denilen bir cihazls yakarak yapılıyor lokal anesteziyle oldum çok pişmanım şimdi sağ gözüm yukarda açıp kaparken takılıyor çok pişmanım özele gitsende devlete gitsende sanş işi bence bu işler çok mutsuzum inanın gecelerş üzüntüden uyuyamıyorum neden yaptırdım diye kendime kızmak tan
üstelik genel görüntümde de hiç bir değişiklik olmadı

Merhaba doktorunuz kimdi özelden resim görebilir miyim bende olmak istiyorum bu ameliyatı

Plexr Plazma ile göz kapağı düşüklüğü için işlem yaptırdım. estetik operasyon iz bırakıyor diye ameliyat son aşama olsun. sürekli 6 ay da bir botoks olmasın diye bu yöntemi deneyeyim dedim. Sizinle aşamaları paylaşacağım. Uyuşturucu krem kullanıldı. 25 dk sonra işlem başladı. tığ gibi düşünün el de kullanılan bir makine ile göz kapağına dokunup çekerek yakma işlemi yapılıyor. Bazı noktalar acıyor, bazı noktalar sinek ısırığı gibi hissediyorsun. İşlem bittikten sonra faktörlük BB krem sürüldü. Hafif şişme vardı. ertesi gün göz altı da şişti. Sadece göz kapağı üst kısımında düşüklük olmuştu işlem sadece üst göz kapaklarıma yapıldı. alt üst aşırı bir şişme var. Yakılan bölge kurumaya başladı sürekli evde dahil BB krem sürüyorum faktörlü, 5 gün duş yapmak yasak, güneş gözlüğü dışarı çıkacaksanız. Namaz kılıyorsanız abdest alır almaz hemen kapakları ovmadan kuruluyorsunuz. Şubat ayında kontrol ve 2. seans gideceğim. Toplam 3 seans yapılıyor. Şuan dayak yemiş gibi bir yüze sahibim işlem aşamasını paylaşmak istedim hafta sonra belli olur tekrar yazacağım.

Evet dün ameliyat oldum, tabi ki aşırı zor bir ameliyat değil ama yine de biraz cesaret istediğini düşünüyorum. Öyle 15-20 dakika falan da değil, benim 1,5 saat sürdü ameliyatım. Ama sonrasında acı, ağrı yoktu. Tabi ki şimdi gözüm nasıl olmuş bilmiyorum. bandajlar var ve şiş. Ben kırk yaşındayım. Sağ göz kapağım daha düşüktü, sonuçtan haberdar ederim yine. Bir de dün operasyon sonrası ağız kenarıma dolgu yaptırdım, öz güvenim yerine geldi. Zaten 40 göstermiyordum, umarım artık 30 gösteririm :KK70:
Suanda sonuc ve gorunum nasil.bende istiyorumda

Dikiş alınırken biraz acıyor, göz kapaklarımda hala bantlar var, iki üç gün sonra kendim çıkaracağım. Sonra da iz kalmasın diye mehreme başlayacağım. Doktor sonuç çok iyi dedi ama zamanla göreceğiz nasıl olduğunu
Sonuc nasil goz kapaginizda

Plexr Plazma ile göz kapağı düşüklüğü için işlem yaptırdım. estetik operasyon iz bırakıyor diye ameliyat son aşama olsun. sürekli 6 ay da bir botoks olmasın diye bu yöntemi deneyeyim dedim. Sizinle aşamaları paylaşacağım. Uyuşturucu krem kullanıldı. 25 dk sonra işlem başladı. tığ gibi düşünün el de kullanılan bir makine ile göz kapağına dokunup çekerek yakma işlemi yapılıyor. Bazı noktalar acıyor, bazı noktalar sinek ısırığı gibi hissediyorsun. İşlem bittikten sonra faktörlük BB krem sürüldü. Hafif şişme vardı. ertesi gün göz altı da şişti. Sadece göz kapağı üst kısımında düşüklük olmuştu işlem sadece üst göz kapaklarıma yapıldı. alt üst aşırı bir şişme var. Yakılan bölge kurumaya başladı sürekli evde dahil BB krem sürüyorum faktörlü, 5 gün duş yapmak yasak, güneş gözlüğü dışarı çıkacaksanız. Namaz kılıyorsanız abdest alır almaz hemen kapakları ovmadan kuruluyorsunuz. Şubat ayında kontrol ve 2. seans gideceğim. Toplam 3 seans yapılıyor. Şuan dayak yemiş gibi bir yüze sahibim işlem aşamasını paylaşmak istedim hafta sonra belli olur tekrar yazacağım.
Gelişmeleri paylaşır msnz

Merhabalar bende yeni oldum ameliyat,genelde hep gozum kapanmiyor diyene rast geldim,bendede acilmiyor,yani acilmiyor derken mesela yukari bakma hareketini yapamiyorum,normal mi? Sizler boyle birsey yasadiniz mi?

Merhabalar bende yeni oldum ameliyat,genelde hep gozum kapanmiyor diyene rast geldim,bendede acilmiyor,yani acilmiyor derken mesela yukari bakma hareketini yapamiyorum,normal mi? Sizler boyle birsey yasadiniz mi?
Benimde zor kaldiriyorum ağırlaştırılmis gibi . Sizdemi bursa tuncay sezgin e ameliyat oldunuz? Yaktı benim canimi

Hanımlar bu işlemin ortalama fiyatı nedir. 6 bin dedi bir doktor bana ama genel ortalamayı merak ediyorum

Cok gecmis olsun :KK43: umarim kisa zamanda istediginiz sonuca ulasirsiniz
Doktorunuz kim ögrenebilirmiyim? Bu arada kendisi ne dedi bur duruma?

Bu arada bugün bana bir doktor yazdi. Göz kapagi ameliyati icin yazismitik. Kendisi kas kaldirmayida zaten kesilen gözün kapagindan yapiyormus. Bunu yaptiran veya daha önce duyan var mi? Veya nasil olacagi hakkinda bir fikri olan?

X