Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Göz altı kapatıcısı tavsiyesi

yasmingncc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
234
208
28
Selam kızlar,
Uzun zamandır kullandığım loreal true match göz altı kapatıcım bitti. Göz altlarım mosmor genlerim dolayısıyla. Kapatıcıığı yüksek katı ve sıvı yoğun pigmentli marka tavsiyeleriniz nelerdir?

Mac göz bazı ve highlighter tavsiye ederim.
Yalnız ben ters işlem yapıyorum, önce highlihter sonra göz kapaklarıma ve altlarına göz bazı uyguluyorum, pürüzsüz bir görünüm oluyor.

göz bazı farı sabitlemek ve kalıcı hae getirmek highlighter'da parlaklık vermek için kullanılıyor ben concealer tavsiyesi istemiştim yanlışmı anlaşıldım acaba?

Hiç denemedim ama maybelline age rewind çok övülüyor özellikle ıslak süngerle.
Göz altlarınız çok morsa altına corrector da uygulayabilirsiniz

İki rengi varmış sadece bende n11'den almayı düşünüyorum. Maybelline 1. şıktı kafamda sende öyle deyince bi bakayım dedim. fiyatı 18.90 diyo sahte ürünmü acaba çok ucuz çünkü

İki rengi varmış sadece bende n11'den almayı düşünüyorum. Maybelline 1. şıktı kafamda sende öyle deyince bi bakayım dedim. fiyatı 18.90 diyo sahte ürünmü acaba çok ucuz çünkü
Geçen gün indirim vardı mağazalarda orada da fiyat öyleydi. ama n11 bilmiyorum satıcının puanına göre karar verebilirsiniz

Geçen gün indirimden wet n wild likit concealarını aldım şuan için memnunum mat bir bitirişe sahip degıl yumusak kolay dagılıyor tavsıye ederım:KK37:

Bugün note concealer kargosunu teslim aldım. Kapatıcılığı konusunda kendisinden ümidim 0 artık onu T bölgesi aydınlatıcısı olarak kullanıcam sanırım.. Keşke almadan önce görseydim mesajınızı..

Bugün note concealer kargosunu teslim aldım. Kapatıcılığı konusunda kendisinden ümidim 0 artık onu T bölgesi aydınlatıcısı olarak kullanıcam sanırım.. Keşke almadan önce görseydim mesajınızı..
Rimmel london wake me up da uygun fiyatlı güzel bir ürün..

Bu fondoten sanıyorum ve aslınd işime yarayacak bir ürüne benziyor. Loreal'in 150 numaralı kırmızı kapaklısı buğday tenlilere çok koyu geliyormuş anladım deneyince. para da havaya uçtu tabi :) peki bu ürünün yapısı nasıl ünlük kullanıma uygunmu?

Yorumlarını okudum şimdi kapatıcısı ve fondotenide var. yapısı ince deniyor, hemen watsonsa gidip almalıyım :KK70:

Bu fondoten sanıyorum ve aslınd işime yarayacak bir ürüne benziyor. Loreal'in 150 numaralı kırmızı kapaklısı buğday tenlilere çok koyu geliyormuş anladım deneyince. para da havaya uçtu tabi :) peki bu ürünün yapısı nasıl ünlük kullanıma uygunmu?
Yok canım fondotenivar ama ben kullanmadım, concealerını kullanıyorum, benim göz altım kuru, likit oldugu için sürümü kolay ve yapısı ince. günlük kullanıma çok uygun :)

Rimmel hakkında yorumlar çok olumlu görünüyor note'den bir ürün aldım bakalım onu deneyeceğim. Bu arada Note likit concealer 02 numarasını aldım ama yinede çok açık çıktı.. kapatıcılığı hiç yok ve kuru ciltlerin uzak durması gereken bir ürün. Ben T bölgemi aydınlatmada kullanacağım mecburen. Deneme suretiyle makyaj çantama baktımki kontür paletiminde dibini görmüşüm. pro gibi tüp şeklinde istiyorum. uygun fiyatlı varmı bildiğiniz pazartesiye kadar işsizimde :KK70:

Selam kızlar,
Uzun zamandır kullandığım loreal true match göz altı kapatıcım bitti. Göz altlarım mosmor genlerim dolayısıyla. Kapatıcıığı yüksek katı ve sıvı yoğun pigmentli marka tavsiyeleriniz nelerdir?
Merhaba
LR sunshine kapatıcı stick morluklar için birebir. Avokado yağı ve aloe vera vardır içinde

Mac pro long wear tek gecerim. Mosmor gözaltımi bir tek o kapatıyor.

Selam kızlar,
Bak benimde göz altlarim dogustan mor ben tam ten rengime göre maybelline affitione kapatici kullanıyorum bu kapatixiyi sevenlerde cok sevmeyenlerde cok ama ben seviyorum dene bir istrsen renk sikalasida fazla mesela loreal true match sueunce benim gozlerim grimsi duruyor. Ben cok memnunum mac de aldi ama ben profesyonel suremedigim icin yine gri durdu gözümde bence bir bakin derim

Hiç denemedim ama maybelline age rewind çok övülüyor özellikle ıslak süngerle.
Göz altlarınız çok morsa altına corrector da uygulayabilirsiniz

Bende kullanıyorum ve kapatılıcağı çok az. Bloggerların boşuna övdüğü bir kapatıcı malesef.

X