göz altı ışık dolgusu

nescioquisegosum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2022
972
1.498
21
göz altı morluğum için ışık dolgusu yaptırmayı düşünüyorum. yaptıran, memnun kalan kalmayan kişilerden doktor önerisi almak istiyorum. şimdiden teşekkürler.

Ben kasim ayinda yaptirdim cok memnum kaldim. Iyi bi doktora gidin o ihtiyaciniz dogrultusunda dolgu yapar. Benim mesela morluktan ziyade cokukluk vardi. O cokuk yerleri 1ml 1 ml doldurdu ve cidden daha aydinlik ve fresh oldu. Birdr mesela bana dedi ki sizin sag ust kapaginiz da ice cokuk asimetrik. Oraya da yaptirmanizi tavsiye ederim diye. Senede 2 kere yaptirmanizi tavsiye ederim dedi. Iyilesme etkisi de yaratiyormus. Ben de simdi tekrar yaptirmak icin arastiriyodum size denk geldim. Kasimda 10bin odemistim simdi 20 olmustur kesin :KK43:

Ben de istanbulda yaptırdım ama çok aman aman bir fark görmedim açıkçası benimki daha çok demir eksikliğiyle alakalıydı. 6 ay 1 sene sonra tekrar öneriyorlar daha oturuyormuş ben yaptırmadım. Çünkü göz altı çok hassas biyer bence hiçbiyere benzemiyor ben çok soğukkanlıyımdır hiçbişeyde hissetmedim doktor çok iyi uyuşturdu çokta tatlı biri rahatlattı ona rağmen tansiyonum düştü o his kötü bir his bence herkes yaptıramaz. Dolgudan sonra çok dikkat etmek gerekiyor üzerine yatmıycaksınız sert bir şekilde dokunmuycaksınız kaşımıycaksınız o bölgeyi yoksa dolgu oturmadan kayıyor. Birde sıcak duş iyi gelmiyor daha çabuk eriyor. Benimki iyi bir dolguydu ama çok uzun ömürlü olmadı ben de kasım aralık gibi yaptırmıştım. İki göz altı ışık dolgusu ve hafif yanak dolgusu için 14 bin ödemiştim.

Ben kasim ayinda yaptirdim cok memnum kaldim. Iyi bi doktora gidin o ihtiyaciniz dogrultusunda dolgu yapar. Benim mesela morluktan ziyade cokukluk vardi. O cokuk yerleri 1ml 1 ml doldurdu ve cidden daha aydinlik ve fresh oldu. Birdr mesela bana dedi ki sizin sag ust kapaginiz da ice cokuk asimetrik. Oraya da yaptirmanizi tavsiye ederim diye. Senede 2 kere yaptirmanizi tavsiye ederim dedi. Iyilesme etkisi de yaratiyormus. Ben de simdi tekrar yaptirmak icin arastiriyodum size denk geldim. Kasimda 10bin odemistim simdi 20 olmustur kesin :KK43:
Siz hangi doktorda yaptırdınız ben de göz kapağı düşüklüğü var hafif onun için dolgu mu öneriyorlar ben botoks diye biliyordum

Ve doktorun çok iyi olması lazım bazısı tam kemik üstü oturtamıyor dolguyu göz altlarında ödem morluk damarlaşma vs oluyor. Çok dikkatli seçmek lazım doktoru

Siz hangi doktorda yaptırdınız ben de göz kapağı düşüklüğü var hafif onun için dolgu mu öneriyorlar ben botoks diye biliyordum
Bulent Bagci. Kendi ozel muayenesi Etiler'deydi ben orada yaptirdim. Ama sanirim Kadikoy Kosuyoluna tasinmis. Ben de sag ust goz kapak daha ice cokukmus, sizin dediginizle ayni seyler mi bilmiyorum. Bu doktor dermatologlara egitim veriyor. Hatta tamamen egitime gecicem sadece pratigim azalmasin diye yapiyorum demisti.

Ben verilen parayada değdiğini düşünmüyorum zaten 1 sene diyorlar ama 1 sene tam olarak ilk zamanki gibi olmuyor dayanmıyor ben yaptırdığıma pişmanım sadece bir hevesti geçti
Bana 1 sene demedi. 6 ay kaliciligi var dedi. Senede 2 kere yaptirmanizi tavsiye ederim ve kisiye bagli iyilesme etkisi de gosterebiliyormus. 6 ay doldu ve ben eskiye kiyasla hala memnunum.

Işık dolgusu yaptıracak arkadaşlar için önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum.
Ablam 2. kez göz altı ışık dolgusu yaptırdı. yapan hekim cildiye uzmanı kamuda çalışan çok başarılı bir hekim. ancak biz fark ettik ki bu işlemden 3 ay sonra ablamın göz altında bir damar bayağı yemyeşil oldu ve görünüyor. her iki göz altında da var. torba boyunca uzanıyor. çok can sıkıcı ve nasıl düzelir bilmiyoruz. Aynı gün ben de botox yaptırdım göz çevreme ve ben de göz altımda bazı kılcal damarların belirginleştiğini görüyorum. Araştırma sürecindeyim. tekrar yazacağım buraya

X