Görümcek ve sinsi eş ailesi

Hayır ben oralara takılmadım bile. Somut bir örnek olmadığı halde kıskanıyorlar gibi geldi

Şimdi orda konu sahibi ıvır zıvır dert bile olmayan her şeyi toplayıp beni kıskanıyorlar param vs diye uzun uzadıya döşemiş. Biraz düşünürseniz aslında konuda büyük bir problem yok, eşi zaten kadının yanında gezip harcamalarına fiili olarak kimse engel de olmuyor. Her şey konu sahibinin gördüğünü sandığı bakışlar tavırlar ve imalardan oluşuyor. Bu sebeple konu sahibi bu kıskanılma paranoyasından kurtulursa olaylara daha açık bakabilir. Daha mantıklı düşünüp daha huzurlu yaşayabilir. Umarım yeterince

Siz anladiysanız bana anlatmanıza gerek yok hanimefendi. Ben sahsen kendi paramla yaptigim gezdigim seye kimseye surat astirip laf sokturmam siz zenginsiniz durumunuz iyi vs. Kendi ailemde dahil! Siz oyle olabilirsiniz saygi duyarım.

Görüşmezseniz olur biter. Bir de laf taşıyanların çenesini kapatmanız lazım. Maşallah dört koldan laf taşıyorlar
görüsmezseniz olur biter olmuyorki esiniz icin mecburen yüz yüze gelmek zorunda gelmese sonra ailesi daha kin besleyecekler oglumuzu bizden kopariyorsun muamelesi yapacaklar esinizde bu durumdan rahatsiz olacak arkadasin degilki görüsmezsiniz olur biter hadi uzaklas mesafeni koru samimi olma demeni anlarimda

Siz anladiysanız bana anlatmanıza gerek yok hanimefendi. Ben sahsen kendi paramla yaptigim gezdigim seye kimseye surat astirip laf sokturmam siz zenginsiniz durumunuz iyi vs. Kendi ailemde dahil! Siz oyle olabilirsiniz saygi duyarım.
Konu sahibi öyle bir şey dediklerini yazmadı ki. Bunu da nerden çıkarttınız? Bu arada insanların surat asmalarının sebebi bazen kıskançlık değil karşı tarafın yanlış hareketleri ama nedense beni kıskanıyorlar demek daha kolay geliyor. Konu sahibi neden suratınız asık dese başka şeyler çıkacağından eminim.

Konu sahibi öyle bir şey dediklerini yazmadı ki. Bunu da nerden çıkarttınız? Bu arada insanların surat asmalarının sebebi bazen kıskançlık değil karşı tarafın yanlış hareketleri ama nedense beni kıskanıyorlar demek daha kolay geliyor. Konu sahibi neden suratınız asık dese başka şeyler çıkacağından eminim.
Tekrar okuyun yazdiklarini.

Sizi suçlayanlar eminim görümcedir. Ben sizi anlıyorum çünkü bende de dünyalar kötüsü bir görümce var. Hemde beni hiç tanımadan ilk tanıştığımızdan beridir küs ve hakaret eden birisi. Tanışıp da bi olay olmadı yani. Keşke sizin gibi olsa öpüp başıma koyarım. Benim görümcem istemem nişanim düğünüm hepsinde olay çıkarttı abisiyle beni ayırmaya uğraştı hala da görse hakaret eder. Ben hiç görüşmüyorum çok mutluyum. Bunları yazdım ki şükredin diye. Benim görümcemi ailemden tanıyan herkes kendi gorumcelerine şükür namazı kıldılar🤣Abartı değil anlatmadigim çok şey var eksik yok fazla var. Siz kocanizla ilişkinize bakın. Kocaniz "sende kpss kazan sende gez harca" demiş kardeşine bu bile çok önemli bakın. Size bulasamiyorsa hayatınızı etkilemiyorsa sizde dedigi laflara alaycı cevap verin görüşmeyin bitsin gitsin. Emin olun mumla ararsınız sizin gorumceniz saf kötü değil kıskançlık var sadece
Görümce değilim olamam da, görümcem de yok.
Diyelim ki konu sahibi haklı, kıskanıyor görümcesi. Eee? Bunun konu sahibinin hayatına somut bir yansıması var mı? Belli ki yok. Dert var mı? Yazılan bir şey var mı? O da yok.
Yani konu sahibi beni kıskanıyorlar diye diye kendini dolduruyor. Sonra da burada konu açıp herkesin ona ah canım ya ne kadar da kıskanılacak birisin diyip egosunu tatmin etmesini bekliyor. Olay bu.

Tekrar okuyun yazdiklarini.
Sizin sabahtan beri savunduğunuz konu sahibi konuya yazdığı çoğu şeyi silmiş zaten. Madem haklıydı neden sildi?
Ayrıca konuda harcamalarına denilen bir şey yok. Kendisi öyle hissettigini belirtmiş. Siz okuyun. Savunacağım diye ne yazıldığını atlamışsınız.

Sizin sabahtan beri savunduğunuz konu sahibi konuya yazdığı çoğu şeyi silmiş zaten. Madem haklıydı neden sildi?
Ayrıca konuda harcamalarına denilen bir şey yok. Kendisi öyle hissettigini belirtmiş. Siz okuyun. Savunacağım diye ne yazıldığını atlamışsınız.
Hayir okudum ben birsey aldigimizda biryere gittigimizde surat asmaları. Görümcesinin siz tabi zenginsiniz yaparsiniz yazik bize vs

Ya ne malum size surat astıkları? Sizin kurgunuz olabilir bunlar yani boşuna kendi hayatınıza gölge koyuyuyorsunuz kıskanılıyor diyerek. Bir uzmana görünürseniz iyi olur bu arada yani çünkü belli ki konu sahibi de sizsiniz. Siz savundukça, yavaş yavaş konudan da sıkıntılı ibareler siliniyor eş zamanlı olarak. Gerçekten samimi söylüyorum böyle ufak tefek aile içi gerginlikler olur ama siz bu konuyu kendiniz için her şeyi çok zorlaştıracak bir biçimde görüyorsunuz. Bence psikolojik destek sizi çok rahatlatacak

Cok yazık. Kimse kimseyi savunamayacakmi ya? Bence burda yargi dagitanlar terapi almali. 1 senelik evliyim akıl almak icin yaziyorum demiş sizin verdiginiz akil guzellik ve parasina yargı asil kiskanc sizsiniz yazik gercekten uzuluyorum ya eminim sen evde 3 cocuklu oturan herseye evet diyen birisin bitanem allah yardimcin olsun bu kubarek gunde.

Diyelim ki konu sahibi haklı, kıskanıyor görümcesi. Eee? Bunun konu sahibinin hayatına somut bir yansıması var mı? Belli ki yok. Dert var mı? Yazılan bir şey var mı? O da yok.
Yani konu sahibi beni kıskanıyorlar diye diye kendini dolduruyor. Sonra da burada konu açıp herkesin ona ah canım ya ne kadar da kıskanılacak birisin diyip egosunu tatmin etmesini bekliyor.
Yani konu sahibi beni kıskanıyorlar diye diye kendini dolduruyor. Sonra da burada konu açıp herkesin ona ah canım ya ne kadar da kıskanılacak birisin diyip egosunu tatmin etmesini bekliyor. Olay bu.
O sizin düşünceniz,görümcenizin olmadığı belli. Olsaydı hak verirdiniz.Kadin kiskanilmakla ilgili düşüncesi olmuş olabilir nitekim goeumcelerin çoğu kıskanıyor da aksini söyleyebilir misiniz. Kadin kpss kazanmış begeniliyorum demiş. Çok çirkinim begenilmiyorum mu desin. Siz burda kendini ezikleyenleri okumaya alışmışsınız.Evet beğenilen birisidir görümcesi kıskanıyordur ha dediğiniz de ihtimal var ama biz konu açanları yargılamak yerine konunun içeriğine bakıyoruz

Hayir okudum ben birsey aldigimizda biryere gittigimizde surat asmaları. Görümcesinin siz tabi zenginsiniz yaparsiniz yazik bize vs
Farklı sehirdeler bir şey alıp, gezdiklerinde suratlarinin düştüğünü nasıl biliyor,anlıyor tebrik ediyorum kendisini. Görümce üstü kapalı sizin durumunuz iyi demiş. Konu sahibi, güzelliğinden, memurluğuna her şeylerini kıskandığını yazmış. Size ne yazsak konuyu silip düzenleyen, kendi yazdiklarindan rahatsız olan konu sahibini haklı bulacaksınız. Bu kadar tek taraflı bakmakta başarı.

Son düzenleme:
Niye siz tatile gidince birsey alinca bu tarz yaklasim aliyormusunuz esinizin ailesinden? Alıyorsunuz demekki normal geliyor.
ya hangi ortamda ve konu çerçevesinde söylendiğini nerden biliyorsunuz? Ben de bir çok insana allahtan durumunuz iyi yapabiliyorsunuz falan diyorum. Bu kıskançlık mı oluyor?

Güzel değilim bence, memur hiç değilim. Ama Avrupa'dayım ve sizi burada bile kıskananlar olabilir :p Kendinizi bu kadar üstün görmeyin ne zenginler aynı zamanda da ne güzeller var. Kpss kazanıp masabaşı memuru olunca kendini Sabancı gibi hissetme :KK70:

Konu sahibinin bir şey yazmayıp başka üyenin hunharca savunması. 2. Üyelik mi var acaba ya?
Valla varsa bende istiyorum almayı bulursan banada söyle. Ben
Farklı sehirdeler bir şey alıp, gezdiklerinde suratlarinin düştüğünü nasıl biliyor,anlıyor tebrik ediyorum kendisini. Görümce üstü kapalı sizin durumunuz iyi demiş. Konu sahibi, güzelliğinden, memurluğuna her şeylerini kıskandığını yazmış. Size ne yazsak konuyu silip düzenleyen, kendi yazdiklarindan rahatsız olan konu sahibini haklı bulacaksınız. Bu kadar reklam taraflı bakmakta başarı.

X