Gonal f kullananlar bir bakarmısınız?

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
799
11
Arkadaşlar dün gonal f 450 ıu başladım günde 100 ünite vurulucam,dün ilk doz vuruldu.Gece bir titreme ve mide bulantısıyla uyandım ve kustum gonal f in yan etkisi olabilirmi acaba?

selam arkadaşımm sanmıyorumm yanetkılerinde öle bişi yazmıyoo bende dün başladım gonallfa hemde günde 450 ile yuksekk yanı ben de gece uyuyamadımm çarpıntı vardı sankı ama baktımm yanetkılarında öle bi şi yazmıyoo hayırlııı inşş sonuçç güzell olurr kafana takma.. inşş hayırlısı ile atlatırızzz

canım bende gonal-f kullanıyorum günde 150 başlayalı 3 gün oldu ama benim böyle yan etkilerim olmadı,tabi her insanın vücudu aynı değil, bence sen hemen doktorunu ara belirtilerin normal olup olmadığını sor.Nerede tedavi oluyorsun?

Arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi görenlerle sohbet odalarında chat yapıp deneyimlerimizi paylaşmak istiyorum ama böyle bir bölüm yok ben daha yeni üyeyim bu şekilde konuşmak çok uzun zaman alıyo,sizce böyle bir bölüm kurulabilirmi nasıl?

canım bende bilmiiyorumm genelde musait old buraya yazxıyorumm seninde hayırlı ols sen nerde yapıyosunn tadavini.............

canım bende gonal-f kullanıyorum günde 150 başlayalı 3 gün oldu ama benim böyle yan etkilerim olmadı,tabi her insanın vücudu aynı değil, bence sen hemen doktorunu ara belirtilerin normal olup olmadığını sor.Nerede tedavi oluyorsun?

Bende aslında panik atak tarzı bir durum var acaba ondanmı öyle oldum dedim yoksa iğnedenmi bilemedim,kafamada taktım nasıl yapıcam bu iğneleri diye ama bugünde aynı olursam arıcam dr'umu..Ben Jinemed te tedavi görüyorum cnm...

selam arkadaşımm sanmıyorumm yanetkılerinde öle bişi yazmıyoo bende dün başladım gonallfa hemde günde 450 ile yuksekk yanı ben de gece uyuyamadımm çarpıntı vardı sankı ama baktımm yanetkılarında öle bi şi yazmıyoo hayırlııı inşş sonuçç güzell olurr kafana takma.. inşş hayırlısı ile atlatırızzz

İnşş cnm ya,yan etkileri nelermiş bende ilaç prospektüsü yok..

Arkadaşlar dün gonal f 450 ıu başladım günde 100 ünite vurulucam,dün ilk doz vuruldu.Gece bir titreme ve mide bulantısıyla uyandım ve kustum gonal f in yan etkisi olabilirmi acaba?

canım 3 aşılama 1 mikro enjeksiyon yapıldı ve hepsindede gonal-f kullandım. micro da günlük 375 ünite kullandım. senin bahsettiğin tarzda bir sıkıntı yaşamadım. belki psikolojiktir dediğin gibi ama tedirgin olacaksan hemşireni yada dr. unu ara sor istiyorsn çünkü biliyorsun tedavi esnasında kafamızın rahat olması gerekiyor.

İnşş cnm ya,yan etkileri nelermiş bende ilaç prospektüsü yok..

CANIMM YAN ETKILER ÇOK DEĞİLL İĞNENİN OLD YERDE KIZARIKLIKK ŞİŞİME OLABILIRMIŞŞ BAŞAĞRISI YAPABILIRMIŞŞ BULANTI KUSMA KRAMPLARR ŞİŞKİNLİKK OLABILIRMIŞŞ AMA HERKESTE FARKLII TABII ŞIDDETLI OLAURSA DOKTORA SÖLEMEKTE FAYDA VARR RABBIMM GÜZELL SONUÇLARR VERS..........süprizzzzz

canım 3 aşılama 1 mikro enjeksiyon yapıldı ve hepsindede gonal-f kullandım. micro da günlük 375 ünite kullandım. senin bahsettiğin tarzda bir sıkıntı yaşamadım. belki psikolojiktir dediğin gibi ama tedirgin olacaksan hemşireni yada dr. unu ara sor istiyorsn çünkü biliyorsun tedavi esnasında kafamızın rahat olması gerekiyor.

Teşekkür ederim cnm,şikayetlerim devam ederse arıcam artık napalım ama umarım psikolojiktir de tedavim yarım kalmaz...

sağol canım ben anatolia'da yaptırıyorum,sen nerede yaptırıyorsun?İnşallah,Allah hepimize hayırlısını versin.

SELAMM HAYIRLI OLSS BEN DE ÇAMLICA MEDİCANAYA KARAR VERDİMM RABBİMM YARDIMCIMIZZ OLSS BAKALIMM SONUÇÇ İNŞŞ SEVİNDİRİİRR HERKESS BEBİŞLERE KAVUŞURR İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:dance:

Bende aslında panik atak tarzı bir durum var acaba ondanmı öyle oldum dedim yoksa iğnedenmi bilemedim,kafamada taktım nasıl yapıcam bu iğneleri diye ama bugünde aynı olursam arıcam dr'umu..Ben Jinemed te tedavi görüyorum cnm...

Canım yazamadım sayfada hata oluştu sürekli,bende iğneyi ilk vuracağımda çok heyecanlıydım 10 dakika ucundaki iğneyi takmak için uğraştım,bende anatolianın tüp bebek kitapçığı var gonal-f kullanımında bulantı kusma baş karın ağrısı..vs olursa arayın diyor.Bence sende şikayetlerin devam ederse gittiğin merkezi ara.Benim gittiğim merkez kafanda en ufak soru işareti olsa dahi ara dedi onun için diyorum.k.i.b sağlıklı günler canım

SELAMM HAYIRLI OLSS BEN DE ÇAMLICA MEDİCANAYA KARAR VERDİMM RABBİMM YARDIMCIMIZZ OLSS BAKALIMM SONUÇÇ İNŞŞ SEVİNDİRİİRR HERKESS BEBİŞLERE KAVUŞURR İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:dance:

slm seninde hayırlı ols canım.aminn inşallah tüm olmayanlar kavuşur.

gaye anotoliadan memnunmusun birde rapor çıkarmak için yardımcı oluyorlar mı.

Sayfada sürekli hata oluştu yazamadım cnm.Ben anatolia'dan çok memnunum canım çok aşırı ilgililer,üstelik doktorlar profesör daha ötesi yok ki.Allah hepimize hayırlısını versin canım.

canım senin tedavin ne aşılama mı tüp bebek mi?

X