Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

sensii küçülttürmeden ölçüleri kaçtı şimdi kaç sen mi karar verdin ölçülere?

sensii küçülttürmeden ölçüleri kaçtı şimdi kaç sen mi karar verdin ölçülere?[/QUOTE775 C İDİ cnm yani 90 bedendi..ama ben zayıf olduğum için kocaman duruyodu..çok hafifte sarkma vardı..şimdi 85 0ldu bide silikon gibi dimdik oldu..ben karar verdim cnm..

öncelikle geçmiş olsun sensiii benim de sormak istediğim iz konusu tuğrul beyin yöntemiyle diğer ameliyatlara nazaran daha az iz kalıyomuş galiba bunların yerleşimi hakkında bilgi verebilir misin bir de operasyon ne kadar sürdü

öncelikle geçmiş olsun sensiii benim de sormak istediğim iz konusu tuğrul beyin yöntemiyle diğer ameliyatlara nazaran daha az iz kalıyomuş galiba bunların yerleşimi hakkında bilgi verebilir misin bir de operasyon ne kadar sürdü

evet benim on gün oldu ameliyat olalı..2 saat sürüyo ameliyat..meme başından aşşağıya doğru biz iz oluşturuyo..ama dikişler kusursuz..şu an bile sanki iz yokmuş gibi..1.2 aya hiç belli olmuyo..bende çok araştırarak gittim..bütün ünlü doktorları gezdim..herbir doktor görüşmesinden çıktığımda moralim bozuluyodu resimleri ve meme şekillerini görünce..sonra vazgeçtim amaliyattan..taki bir arkadaşımın arkadaşı bu doktoru tavsiye edene kadar..hemen görüşmeye gittim ve o an ameliyata karar vermiştim bile..iikide olmuşum..hiçde zor diilmiş..ve ağrı yok..morarma yok..çok yeni olmasın rağmen şekil bozukluğu yok ki bu benim için süper bişii..

ben daha önce gazetede okumuştum tuğrul beyle yapılan bi röportajı barbie yöntemi die yeni bi teknik geliştirdiğini sonuçlarının çok doğal ve tatmin edici olduğunu vs.. ameliyat olmuş birini görünce de sormak istedim kafamdaki soruları ilgin için teşekkür ederim

Merhaba arkadaslar,

Memnun olmaniz beni de heveslendirdi.Benim de bu ameliyati saglik acisindan olmam sart.Gerci yillarca kiyafet konusunda cektigim izdirapda cabasi.Ben yurtdisinda oldugum icin ameliyati burada olacagim.Sigortanin ameliyat masraflarini karsilayabilmesi icin her birinden 300gr cikmasi gerekiyor.Bu ameliyati eylulde olmayi dusunuyorum.Ozelikle izler konusunda tereddut ediyordum ama sizin mesajlarinizi okuyunca cok sasirdim
Nagihan doktor ismi vermende sakinca var mi ? cok tesekkur ederim

COk tesekkur ederim Nagihan.Kusura bakma tekrar bir soru sormak istiyorum.Olculerinde ne kadar degisiklik oldu ?Benim vucut olculerime gore goguslerim oldukca buyuk.Markandspencer olculerine gore 34G takiyorum.DD gectim artik G ve oldukca sarkik durumdalar bu ameliyati kesinlikle yaptiracagim ama izlerle ilgili kotu tecrubeler okuyunca tereddutte kalmistim gerci hic biri saglik sorunun onune gecemez ve simdiki oldugundan daha kotu gozukemez yaaa

Benimde bu konuda çok sıkıntılarım vardı göğüslerim büyük ve sarkıktı ondan daha ötesi aslında sağlık açısından vucudumda çok ağırlık ve kamburlaşma oluştu benim için çok gerekçeli bişeydi yaklaşık olarak 2 ay önce ameliyat oldum şu anda aynadan kendime bakıyorum ameliyat izini bulmakta zorluk çekiyorum hiç yok gibi ben bu kadar olabileceğini beklemiyordum açıkçası doktorum bu konuda çok teşekkür ediyorum amerikan hastanesinde ameliyatım oldu bir gün istirat ettim hiç ağrı sızı çekmedim allaha şukur şu andada herşey mükemmel

merhabalar.benim göğüslerim hem büyük hem de sarkık. bu ameliyatı hangi hastanede oldunuz.ameliyat ne kadara maloldu.bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

merhaba kızlar:) Benimde aynı problem başımda. 1.60 boyunda 85-90 sütyen takıyorum. gerçekten sinir bozucu.Özellikle dar kıyafet ve bodylerle çok dikkat çekiyor. Bikini kullanmak ise tam bir eziyet.Ama henüz yeni evliyim ve bebeğim yok. Tek düşüncem emzirmede problem yaşayacak olmak. Henüz doktorada gitmedim. Ama bebekten sonra mutlaka düşünüyorum. Özellikle burdaki tecrübeli arkadaşların paylaşımları ile bu konu kesinlik kazandı bende. Çok teşekkürler.

arkadaşlar 2 hafta önce göğüs küçültme ameliyatı oldum.. herşey süperdi ağrı sızı hiçbir sıkıntı yaşamadım.. hatta hiç ağrı kesici almadım seruma bile koyma gereği duymadılar... göğüslerimde tam istediğim gibi oldu 105 bedenden 80 bedene indim ve hayatımda hiç olmadığım kadar rahatladım... ama bu kadar rahatlık insana rehavet veriyor ve ben bu yüzden antibiyotiklerimi almadım.. sigara da tam gaz devam etti tabi... (utanıyorum tamam kabul ediyorum).. sonuç:2 hafta sonra göğüs altlarımdaki dikişlerde iltihaplanma! acayip moralim bozuk tabi... doktorumda yurtdışında .. telefonla konustuk asıl sıkıntının meme başı ve altındaki çizgi boyunca olucağını , benim gibi alt taraftaki iltihaplanmanın beklenen bitşey olduğunu ,antibiyotik kullanmam gerektiğini ve batikon ve alkolle pansuman yapmam gerektiğini ve asla ama asla o bölgenin nemli olmaması gerektiğini,terlemememi söyledi... fakat ben hala huzursuzum alt bölgede mercimek kadar bir açılma var.. doktorum ameliyatın üstünden 2 hafta geçtiği ve alt bölgede olduğu için açıklığın sorun olmayacağını söyledi... varmı benim gibi tecrübe yaşayan arkadaşlar? (benim kadar vurdumduymaz olucağını sanmıyorum ama...)

Eğer ankarada olmak isteyen arkadaşlar varsa ben ankarada gazi hastanesinde oldum (üniv.hastanesi) doktorum Reha Yavuzerdi gerçekten iyi bir doktor hiç izim yok neredeyse tabi bu vücutlada alakalı. ameliyatı ssk bir bölümünü karşılıyor ben doktorun özel muayenesine gittim ama ameliyatı gazide oldum ssk baya bölümünü karşıladı ben 1.250 falan ödedim doktorun muayene parası daahil tavsiye ederim ama gerçekten büyük ve rahatsız iseniz

merhaba ssk nın bu ameliyatı karşılaması için şartı falan yok mu

yakamoz merhaba gögüs ölcülerinizde ne kadar degisiklik oldu acaba
birde ameliyattan sonra iyilesme süresi nedir

Son düzenleme:
selam kizlar arkadasim icin izmirde iyi doktor ariyorum meme kücültme icin aranizda izmirde bu amaliyati olmus olan varmi acaba birde fiyat konusunda yazarsaniz sevinirim
doktor tavsiyenizi beklicem simdiden tesekürlerrrrra.s.

Merhaba arkadaşlar ben de göğüs küçültme amaliyatı geçirdim. yaklaşık 3 kg kadar alındı. Şu an 85 takıyorum. Ameliyattan önce inanılmaz derecede sırt ve boyun ağrılarım vardı bunun yanında da omuzlarında askılardan dolayı çukurlaşma oluşmuştu.
Hiç bir kıyafet giyemiyordum. Benim öncesinde büyük değildi ama doğumlardan sonra iyice büyüdü. Yerli südyen takamıyordum. hep ithallerinden kullanıyordum.
Bir arkadaşım tavsiyesiyle (daha önce o amaliyat oldu) amaliyat oldum. Ve hayatımın en doğru kararını verdiğimi düşünüyorum.
Boşuna sıkıntısını çekmişim. Ben amaliyattan önce 2. bebeğimi emziriyordum. Emzirme bittikten 4-5 ay kadar sonra amaliyat oldu.
İnanın korkulacak hiç bir şey yok yıllarca ben korkudan amaliyat olamadım. Hem psikolojik hemde fiziki olarak rahatsızlıklarını duymaya başlamıştım. Ama abartıldığı kadar değil. Azami 1 hafta sıkıntısını çekiyorsunuz. Onun dışında çok bir sıkıntısı yok. Ben bu amaliyatı olalı 1,5 yılı geçti ve çok çok memmunum çevrende gördüğüm özellikle de yaşı genç arkadaşlara tavsiye ediyorum. Onları o halde görünce eski günlerim ve yaşadığım sıkıntılarım geliyor. İstediğim kıyafeti giyemiyordum. merdiven çıkarken nefes nefese kalıyordum. büyüklüklerinden dolayı koşamıyordum. bütün bunlardan kurtuldum.
Sıkıntısı olan arkadaşlarada tavsiye ederim.

sevgili jasmin ezel,ameliyatı yapan doktorun ismini söylermisiniz?hangi hastanede oldunuz?sanırım çalışıyorsunuz.kaç gün sonra işe dönebildiniz?cevaplarsanız memnun olurum.

Ben özel Onep Kliniğinde amaliyat oldum. Ama doktorum SSK da Ünal ŞAHİN gerçekten çok ama çok iyi bir doktor. Ameliyat olduktan sonra normalde 1 haftada işe dönülebiliyor ama benim izinlerim vardı 15 gün sonra işe döndüm. 4-5 ay kadarda ağır şeyler kaldırmamaya çalıştım şu an çok ama çok rahatım ufak tefek izler kalıyor ama hiç sorun değil. Zaten büyüklüğünden dolayı çekilen sıkıntıların yanında bu hiç bir şey değil. Geçen gün kendime yıllardır alamadığım bikinimi alabildim. hemde hiç dolaşıp yorulmadan

merhaba lily ekim 2007 de göğüslerimi küçülttüm.haseki hastanesinin karşısında huzur hastanesinde.tüm ortaklar plastik cerrah ve genel cerrahlardan oluşuyor.1 gece hastanede kaldım.şu an çok mutluyum.istediğim herşeyi giyiyorum.doktorum mehmet karaaltun.yeni üye oldum.umarım cevabım geç kalmamıştır.

arkadaşlar göğüs küçültme ameliyatı olupda izler yüzünden revüzyon geçiren varsa paylaşabilirmi? böyle bir ameliyat olucam ve kararsızım

daha önce bu ameliyatı geçirmiş arkadaşlardan yardım rica ediyorum.beş gün sonra ameliyatım var ama ben hala kaç benden olacağına karar veremedim.şu anki bedenim 38D.sanırım bu yerli ölçülerde 100e denk geliyor.boyum 1.72 ve omuzlarım geniş.85mi iyi olur yoksa 80mi.çok dikkat çekici olmalarını istemiyorum ama hiç yokmuş gibi de durmasın.lütfen bana fikir verin...

X