Lazer Epilasyon Genital Bölge Lazer Uygulaması

Canımın yanmasından bıktım artık korkudan yarıda kestim.. İstanbul da önerisi olan var mı ?
merhaba istanbulda mecidiyeköyde alya estetik var ben çok memnunum şuan tüm vucut 5.seans olucak ocakta, temiz butik tarzında bir yer ayda 1 atış yapılıyor kontrol seansı yok (eskiyseniz bilirsiniz eskiden 2 ayda bir ödeme yapardık 1 ay sonra da kontrol seansı olurdu ona ücret alınmazdı), buz lazer seçtiğim , genital bölgede emla diye bir krem kullanılıyor 40 lira onun ücreti ilk ay 25di sonra zam geldi açıkçası benim %75 bitti şuan rütuşları yaptırıcam 2 3 seans daha gidip o yüzden krem kullandırtmıcam bir de kendiniz de götürebilirsiniz kremi eczaneden çok daha uyguna uyuşturucu kremler varmış, yani o konuda istemiyorum diyin kremi güzel yalnız emla ayarında birşey alın çünkü cidden sıfır acıydı , genel olarak çok memnun kaldım ben, bilginiz olsun bir görüşün

kızlar koltuk altı ve genital bölge için lazer düşünüyorum. Buz lazeri tavsiye eder misiniz? ya da hangi lazer türü daha etkili olur? Bir de gittiğim yerde neleri kontrol ederek anlaşmalıyım ki sonradan sorun yaşamayayım?? Gaziantepte tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

Güzellik merkezi ile problem yaşayan bir ben miyim arkadaşlar, bu konuda bilgili bir üye varsa yönlendirebilir misiniz, çok sevinirim. 7 seans düzenli gittim hiç memnun kalmadım ki genitale gittim sonuç almam gerekiyordu, kalan ödemeyi yapmadım hukuk bürosundan aradılar, icra falan korkutmaya çalışıyorlar. Nasıl adım atmalı. sözleşme onların lehine zaten soyguncu mantığı ile hazırlanmış. 12 ay sürede kontrat biter diyor ve bu sürede hizmet alsa da almasa da ödemek zorunda diyor.
uygulanan buz lazer diyorlardı gerçi üstünde de birşey yazmıyordu ki araştırayım.
Benimi de yaktılar, üzerine birşey sürülüyormuş lazer gelmiyormuş ondan da bihaberler demek.

Benim kuaförüm yaptiriyormus cok acidigini söyledi valla düşünüyordum korktum şimdi gercekten aciyor mu

Güzellik merkezi ile problem yaşayan bir ben miyim arkadaşlar, bu konuda bilgili bir üye varsa yönlendirebilir misiniz, çok sevinirim. 7 seans düzenli gittim hiç memnun kalmadım ki genitale gittim sonuç almam gerekiyordu, kalan ödemeyi yapmadım hukuk bürosundan aradılar, icra falan korkutmaya çalışıyorlar. Nasıl adım atmalı. sözleşme onların lehine zaten soyguncu mantığı ile hazırlanmış. 12 ay sürede kontrat biter diyor ve bu sürede hizmet alsa da almasa da ödemek zorunda diyor.
uygulanan buz lazer diyorlardı gerçi üstünde de birşey yazmıyordu ki araştırayım.
Benimi de yaktılar, üzerine birşey sürülüyormuş lazer gelmiyormuş ondan da bihaberler demek.
Buz lazer ütüleme sistemiyle çalışır jel sürülüp uygulanır.Güzellik merkezine gelince sonuç alamadıysanız sizde ilk rpor çıkartmak için dermatolojiye gidebilirsin.Tüketici haklarına şikayet etmen için sözleşme gerek varmı elinizde sözleşmeniz? Sahte cihaz kullandıklarını kanıtlayabilirsen üstüne verdiğinin katlarını bile alabilirsin.

Canim bende küçük bı ilçede oturduğum için hastane yoktu kuaför de mecburen lazer yaptırdım. 12 seans kampanyalı almıştım. 9 seans gittim tüm vücut. Ütüleme tarzı yaptı lazeri . Hiç bı faydasını görmedim 9 seansta hiç bişey demismeyince son 3 seansa da gitmedim. Bosa param gitti çektiğim dayanılmaz acılar da cabası ilk seansta ne kadar acı çektiysem 9. Seansta da aynı acıydi hiç azalmadi. Meğersem kullandığı makine tüy azaltıcı değil sadece tüyleri geciktiren IPL tarzı makineymis. İnsanları böyle kandırıyorlar işte. İstanbul a gelince doğru düzgün biyer buldum. Kızlar üç kuruş fazla olsun ama hastaneden sasmayin

Canım kil
kızlar koltuk altı ve genital bölge için lazer düşünüyorum. Buz lazeri tavsiye eder misiniz? ya da hangi lazer türü daha etkili olur? Bir de gittiğim yerde neleri kontrol ederek anlaşmalıyım ki sonradan sorun yaşamayayım?? Gaziantepte tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
Canım kil yapınca göre değişir. Buz lazeri ince açık renkli killarda yapıyorlar. Ben koltuk altı ve genital için Alex yaptırıyorum daha koyu renk kil yapım var çünkü . Alex den çok memnunum. 7 seans yaptırdım koltuk altında bitti genital çok az kaldi

B
Bı de canım gittiğin yerde hem Alex hem buz lazer olsun. Zaten onlar sana hangisini istiyorsun diye sormuyorlar. Kil yapınca bakıyorlar hangi lazer kil yapınca uygun olursa onla yapıyorlar .Yani pek tercih meselesi olmuyor. Ama bu işi gerçekten bilen köklü bı yere git

Benim kuaförüm yaptiriyormus cok acidigini söyledi valla düşünüyordum korktum şimdi gercekten aciyor mu
herkesin acı eşiği farklı. eğer klinik tarzı tam donanımlı bi yere giderseniz soğutucu sprey veya uyuşması için krem veriyorlar o biraz acısını azaltıyor.
hangi cihazla yaptırdığınız da önemli. jel sürülerek ütülemeyle yapılanlar bence daha çok acıtıyor. ama diğer tutup direkt yakanların acısı anlık oluyor dayanılmayacak gibi değil yani

Buzlu tavsiye ederim, gözle görülür biçimde azalma oluyor 4. den sonra. Tabi bünyeye göre de değişir kanımca.

X