Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Genç odasına baza işlevsel tamam ama ya görüntü ?

Yatak güzel değil zaten başlığı falanda çift kişilik yataklrda kullanilanlardan büyük işi yani. Bence baza daha iyi.

bende görünüşe aldanıp yatak odamı kimseleri dinlemeyip yere yakın yataktan aldım. tamam çok güzel görünüyor ama her şey elimde kaldı. evlenirken eşya konusunda verdiğim en saçma karardı. 3 yıl zor sabrettim bazaya döndüm. tamam güzel görünmüyor ama çok topluyor. kızım 2,5 yaşında henüz oda almadım, alırken ya bazalı olur ya da yavrulu olur diye düşünüyorum.

bende görünüşe aldanıp yatak odamı kimseleri dinlemeyip yere yakın yataktan aldım. tamam çok güzel görünüyor ama her şey elimde kaldı. evlenirken eşya konusunda verdiğim en saçma karardı. 3 yıl zor sabrettim bazaya döndüm. tamam güzel görünmüyor ama çok topluyor. kızım 2,5 yaşında henüz oda almadım, alırken ya bazalı olur ya da yavrulu olur diye düşünüyorum.
Yere yakın olmasının kötü yanları nedir bende tam yerden etrafi mobilyli led li olanlardan istiyorum çünkü

Pazar gunu aldık
parayı ıade alabılırsek ne ala
sımdı bı heycanlandım sız dıyorsunuzkı baslıgı alın ama alt ıskelesını marangozda altı cekmecelı olarak yaptırın dogru anladım degıl mı?

Evet, internetten bi model gösterebilirsiniz veya kendiniz tarif edebilirsiniz. Başlığı da gösterin, bunu monte etmek istiyorum diye. Diğer mobilyaları da gösterin uyumlu olması açısından. Zaten ahşabın rengi aynı olduğu zaman, başlıkla da birleşince uyumlu olur.

Ben takımı beğendim. . Ama madem oda 29m2 bence siz orayı yatak odası yapın. Boş bi yere aynalı dekoratif bi yüklük yapın. Sizin odanız şu an kaç m2 ki?

ben de karyola sevenlerdenim. ancak evin şartlarına göre hareket etmek gerekiyor. eğer yeterince dolap yoksa baza tercih etmek makul olur.

Senın ıkısıde erkekmıydı bır kız bır erkekmıydı
Bu aldıgım yerde ranzalı unıteler vardı ben aslında onu almaya gıtmıstım sonra tamamen farklı bısey aldım.
Nedense ranza banada cok mınnos gelıyor
Canım Yeni gördüm:)
Benim ikisi de kız :KK70:
İnstagramda bi butik mobilyacı var sadece ranza sadece portfolyosu ordan sonra heveslendim valla :)

Ranza almayın bence. Çocukların psikolojilerine etkisi olduğunu duymuştum. Ben de ranza kullanmış bir çocuktum, hiç tavsiye etmem...

Çocukların biri kız biri erkekse odalarını da birleştirmeyin bence. Çünkü belli bir dönemden sonra aynı odada kalmak istemiyorlar büyüyünce, rahat edemiyorlar.
Cinsiyet farklı olsa asla düşünmem zaten 3 yaşından itibaren aynı odada yatmamalılar. İkisi de kız olunca fıkır fıkır geceler olur diye düşündüm :)
Bende hep ranzada büyüdüm güzeldi ya yukardan aşağı sarkmak falan çok eğlenirdik :KK70:

Ben takımı beğendim. . Ama madem oda 29m2 bence siz orayı yatak odası yapın. Boş bi yere aynalı dekoratif bi yüklük yapın. Sizin odanız şu an kaç m2 ki?
Oglumun odası 29 metre kare benım yatak odam 23 metre kare
ama yatak odam cok buyuk degıl daha evvel kırada oturdugum ıcın dolap fılan 2 metre , oglanın yenı dolabı 166 mesela. oraya bız gecersek cok buyuk kalır o da bıze. Oglandan kalan dolabı bu aksam bosaltıp yatak odama gotureyım bosaltıp bakalım neler alacak gorelım bıraz . Ona gore kararımı vereyım dıyorum

Oglumun odası 29 metre kare benım yatak odam 23 metre kare
ama yatak odam cok buyuk degıl daha evvel kırada oturdugum ıcın dolap fılan 2 metre , oglanın yenı dolabı 166 mesela. oraya bız gecersek cok buyuk kalır o da bıze. Oglandan kalan dolabı bu aksam bosaltıp yatak odama gotureyım bosaltıp bakalım neler alacak gorelım bıraz . Ona gore kararımı vereyım dıyorum
Madem büyük senin dolabın dursun bi köşeye dekoratif aynalı bi yüklük yaptır. Bazaya gerek kalmaz. İki çocuk nile olsa 23 m2 yeter de artar. Ben olsam kesinlikle büyük odaya geçerdim

Bızım odamız buyuk hatta acaba benım yatak odasıyla yerımı degıstırsem dedım sonra baska bır kardesı olursa ( olduguda yok ) sonra gerı tasımayalım dedım. Odası 29 metre kare . Alabıldıgıne oyuncak ama oda geldıgınde soz verdı bazılarını kaldıracagız .

Buarada @Maykay yatagı begenmemıs aslında odanın tum tarzı bu dıyebılırım ama sıtesındekı renklerde modelde bence hıc bellı olmuyor bız bu sıteyı aylarca takıp ettık ranzalı bısıler alacaktık bu takıma goz ucuyla bıle bakmamıstım :) Ben cok begendım odayı umarım pısman olmam
ha ne dıcektım yatak ortusunude aldım , alta goruceksınız acaba bu baza aldındıgında yatak ortusunun eteklerı havadamı kalacak malum burada hemen mobılyaya sıkıstırılmıs . ölcülerini bulamadım sitesinde ama .

Buarada o kadar hırs yaptımkı dolap ısını kıtaplıgı fılan aynı renk baska bı takımdan kapaklı aldım :KK70: Sıgamazsak gozukmesın dıye

Uyuyan Adamdan Nefret Uyuyan Adamdan Nefret pekı ya bu 2 tane 9 mt oda bırlestırılebılıyor mu? Duvarlar yanyanaysa cok kolay bı ıs aslında , bırde su fırfırlı yatak etegımı?
Eki Görüntüle 1960407
Böyle bakınca da gözüme güzel geldi :KK45:

Madem büyük senin dolabın dursun bi köşeye dekoratif aynalı bi yüklük yaptır. Bazaya gerek kalmaz. İki çocuk nile olsa 23 m2 yeter de artar. Ben olsam kesinlikle büyük odaya geçerdim
Aslında olabılır ama onunde balkon var odasının gunes alıyor cok guzel ve aldıgımız parcalar sımdı bızım odaya belkı kucuk gelır bılemıyorum olcmek lazım
Baza candır ayrıca ben böyle beğenmedim nedense canım :110:
Sımdı odanın tum parcalarını eklıcem hemen begenın odayı :dua::halay:

bu tarz bazalı yataklar var aynı böyle duruyor görünüşünde fark yok baza gibi yüksekte değil görünüş bu ama bazalı olabilir bi sorun aldığınız yerde vardır mutlaka

Aslında olabılır ama onunde balkon var odasının gunes alıyor cok guzel ve aldıgımız parcalar sımdı bızım odaya belkı kucuk gelır bılemıyorum olcmek lazım
Sımdı odanın tum parcalarını eklıcem hemen begenın odayı :dua::halay:
Beğendim üstteki halini :dondurma: bekliyorum ekle bakalım :KK76:

Bızım odamız buyuk hatta acaba benım yatak odasıyla yerımı degıstırsem dedım sonra baska bır kardesı olursa ( olduguda yok ) sonra gerı tasımayalım dedım. Odası 29 metre kare . Alabıldıgıne oyuncak ama oda geldıgınde soz verdı bazılarını kaldıracagız .

Buarada @Maykay yatagı begenmemıs aslında odanın tum tarzı bu dıyebılırım ama sıtesındekı renklerde modelde bence hıc bellı olmuyor bız bu sıteyı aylarca takıp ettık ranzalı bısıler alacaktık bu takıma goz ucuyla bıle bakmamıstım :) Ben cok begendım odayı umarım pısman olmam
ha ne dıcektım yatak ortusunude aldım , alta goruceksınız acaba bu baza aldındıgında yatak ortusunun eteklerı havadamı kalacak malum burada hemen mobılyaya sıkıstırılmıs . ölcülerini bulamadım sitesinde ama .

Buarada o kadar hırs yaptımkı dolap ısını kıtaplıgı fılan aynı renk baska bı takımdan kapaklı aldım :KK70: Sıgamazsak gozukmesın dıye

Uyuyan Adamdan Nefret Uyuyan Adamdan Nefret pekı ya bu 2 tane 9 mt oda bırlestırılebılıyor mu? Duvarlar yanyanaysa cok kolay bı ıs aslında , bırde su fırfırlı yatak etegımı?
Eki Görüntüle 1960407

Güle güle uyusun, oynasın, ders çalışsın odasında. Çok güzel olmuş oğluma göstersem anne bana bu odadan al der hemen sebebi ise sarı olması, sarı renge karşı zaafı var oğlumun :)

Kızlar günaydınn

Hafta sonu oğluma genç odası takımı aldık, alırken hıc kafa karısıklıgı yasamadım bazasız olarak yatagını aldık. Yatagı cok guzel resmını ekleyecegım . Dolapları sıfonyerı herseyı tam takım ve parcalar buyuk ancak sonradan acaba bazalımı alsaydım dıye dusunuyorum yarın obur gun daha fazla esyası oldugunda veya oyuncak veya kuculenlerı orada saklayabılırdım dıye dusunuyorum.
Ama sankı bazada odanın tum havasını degıstırecek gıbı gelıyor.

Yatagın resmını eklıyorum , bugun degıstırdım degıstırdım yoksa gerı donusu olmayabılır
Eki Görüntüle 1960396

Yatak bu , 120 cm ölçüsü baza alırsam yatak daha çok yükselecek,malum iskeletide almaycağım bu durumda ve yatakta geniş oldugu için iyice yatak odasına dönermi acaba? Başlığı alabiliyoruz buarada. Ya da bazayı alıp ayak taktırmasak mı bılemıyorum

Ne diyorsunuz , birde suanda bu yatak yere cok yakın yere yakın yataklardada yorgun kalkıldıgını soyluyorlar acaba dogru mu?

Ben olsam baza alırdım. Biz kadınların mutlaka bir dolaba daha ihtiyacı oluyor ne kadar dolabı olursa olsun :) kaldıracak saklayacak çok şeyimiz var. Bence görüntüden öte kullanışlı olması çok daha önemli

24cfd7f8-baa0-4dd6-b856-7ff6b0835a69.jpg

644939b9-d076-4660-88ab-cc777dab4ba3.jpg
7b2def14-5add-4c11-ac0b-0815263b7206.jpg
f559fae2-1d4c-4b11-816e-2925d96c5526.jpg
498ffcae-e454-48fc-9825-a37ab7d46efd.jpg

Odanın tamamı bu , dolabı 3 kapılı ve kıtaplıgı raf seklınde olan degıl son resımdekı soldakı .
Yınede baza lazım ya

Böyle yatakların ayakları sanki küt diye kırılacak gibi duruyor. Tabi sağlamdır ama bende o hissi uyandırıyor. Bekarken tek kişilik takım almıştım hala kullanıyoruz ama bazalı almadığıma çok pişmanım. Altına bir şey koyamıyorum.

X