Gelinlik bakacağım sizce Ümraniye mi Fatih mi

Ben tesettürlü bir kızım ve gelinlik bakıyorum Ümraniye’ye bakmak istedim çünkü çok çeşitli yerler vardı ama bir tane yakını Fatih’e bak dedi fiyat olarak Ümraniye mi daha uygun Fatih mi ya da Ümraniye’den Fatih’ten gelinlik kiralayan oldu mu tecrübelerinizi çok merak ediyorum çünkü bu konuda bir fikrim yok
İkisine de bak hangisi içine sinerse.

Ümraniye’ye bakmıştım tesettür için seçenekler var. Bir arkadaşım ucuz diye Sultanbeyli den almıştı. Hatta şu gelinlik+damatlık+kınalık paketlerindendi. Memnun kalmadı orası ayrı.

Geçen eşimin yeğeni umraniyeden aldı oda tesettürlü çokta güzel oldu. Öncelikli olarak bakabilirsiniz siz ne tarafta oturuyorsunuz ?

Ben Fatih'ten satın almıştım. Üstelik kiralık sandığım fiyat satılık fiyatıydı. Bir günde gelinliğimi alıp çıkmıştım. 😆 Model kafanızda oluştuysa seçmeniz daha kolay olur.

Ben de konuya aradan kaynasam olur mu🥹🥹🥹 Küçük bir şehirde yaşıyorum, Pendik'te oturacağımız için ev bakmaya gittiğimde gelinlik de bakayım diyorum. Pendik'te fiyatlar nasıldır alıp memnun kalan var mı? Pek model takıntım yok ama belki fiyatı daha uygundur umuduyla yazıyorum🥹

Ben de konuya aradan kaynasam olur mu🥹🥹🥹 Küçük bir şehirde yaşıyorum, Pendik'te oturacağımız için ev bakmaya gittiğimde gelinlik de bakayım diyorum. Pendik'te fiyatlar nasıldır alıp memnun kalan var mı? Pek model takıntım yok ama belki fiyatı daha uygundur umuduyla yazıyorum🥹
Pendikte gayet güzel modeller var, fiyat olarak da uygun seçenekler vardır

X