Gelinlik bakacağım sizce Ümraniye mi Fatih mi

babyyoda1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2024
4
2
Ben tesettürlü bir kızım ve gelinlik bakıyorum Ümraniye’ye bakmak istedim çünkü çok çeşitli yerler vardı ama bir tane yakını Fatih’e bak dedi fiyat olarak Ümraniye mi daha uygun Fatih mi ya da Ümraniye’den Fatih’ten gelinlik kiralayan oldu mu tecrübelerinizi çok merak ediyorum çünkü bu konuda bir fikrim yok

Ben tesettürlü bir kızım ve gelinlik bakıyorum Ümraniye’ye bakmak istedim çünkü çok çeşitli yerler vardı ama bir tane yakını Fatih’e bak dedi fiyat olarak Ümraniye mi daha uygun Fatih mi ya da Ümraniye’den Fatih’ten gelinlik kiralayan oldu mu tecrübelerinizi çok merak ediyorum çünkü bu konuda bir fikrim yok
Selimiye

İkisini de gez, beğendiğin gelinlik hangi ilçede bilemezsin... ama sadece niye bu iki ilçe😅
Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Kadıköy, Bakırköy, Pendik...
Ayrıca dikim yapan yerler var istediğin gibi ben modeli seçtim istediğim kumaş ve dantelli seçip o modeli bedenime göre yaptırdım Kadıköy'de. İster satın al ister kirala 🤷🏻‍♀️

45 gün yeterli bir süre diye düşünüyorum, bir tane mağazaya girip ilk denediğimi alıp çıkmıştım :)

Önemli olan nereden baktığın değil,nasıl tasidigin.
Milano'dan bir dizaynır bile getirsek değişen bir şey olmayacak 😌

Fatih daha pahalı izlenimi veriyor bana, Ümraniye de tam tersi. Başka ilçelerde de var gelinlikçiler. Haritadan aratınca belli cadde veya bölgelerde yer alıyor.

X