GELİN FİKRİNİZİ SÖYLEYİN BELKİ KAOS ÇIKAR 😈 ŞAKA ŞAKA

Eşini kaybeden birinin tekrar evlenmesi normal mi?

• Evet, normal hayat devam ediyor

OY: 12 92,3%
  • Hayır, ölen eşe ihanet sayılır.

OY: 1 7,7%

• Ankete Katılan
    13

Oydar

Don't stop talking about palestine 🇵🇸
Pro Üye
3 Eylül 2018
8.527
43.956
Sizce eşini çok seven genç bir erkek ya da kadın eşi vefat ettkten sonra tekrar evlenilir mi?
Evlenirse ne kadar zaman geçmeli. Bir zamanı yok hayat devam ediyor mu dersiniz? Fikirlerinizi yazın muhabbet olsun.

1-2 yıl yasını tutup evlenebilmeli, lafta söylenmemeli bence. Genelde herşeyin yükü olduğu gibi toplumda kadın tekrar evlenincede vefasız damgası yiyor malesef.

1-2 yıl yasını tutup evlenebilmeli, lafta söylenmemeli bence. Genelde herşeyin yükü olduğu gibi toplumda kadın tekrar evlenincede vefasız damgası yiyor malesef.
İkinciye evlenen kadına kötü yola düşmüş muamelesi yapan bile gördüm 🤦🏻‍♀️

İhtiyaç duyarsa evlenir, duymazsa evlenmez. Eşini çok seviyorsa ihanet gibi de düşünebilir hayattaki eş ama başkalarına düşmez bunu düşünmek.

Bir de çocuk(lar) var ise sıkıntı olabilir. Çocuk(lar) anlaşabilecek mi aynı evde rahat edebilecek(ler) mi?

Nereden geldi ki bu aklına :KK53:

İhtiyaç duyarsa evlenir, duymazsa evlenmez. Eşini çok seviyorsa ihanet gibi de düşünebilir hayattaki eş ama başkalarına düşmez bunu düşünmek.

Bir de çocuk(lar) var ise sıkıntı olabilir. Çocuk(lar) anlaşabilecek mi aynı evde rahat edebilecek(ler) mi?

Nereden geldi ki bu aklına :KK53:
Gönül Dağı dizisinin fanları Taner karakterini linçliyorlar ya sürekli. Oradan aklıma geldi admfmgmfm

Gönül Dağı dizisinin fanları Taner karakterini linçliyorlar ya sürekli. Oradan aklıma geldi admfmgmfm
TV seyretmiyorum ama başroldekinin eşi ölmüştü sanki geçen sene. 1 sene geçmiş. Evlensin gitsin.

bizim burda kırkını bile beklemiyorlar ne kadar severse sevsin evlenilir insanoğlu anne babasının yokluğuna bile alışıyor

Tanıdıklar sayesinde duyduğum bir olayda öküz diye anılan adam eşinin ölümünden 9 gün sonra evlenmiş. Bunun rekoru yoktur derken karşı komşumun kp si 3 gün sonra evlenmiş. Erkeklerin bazisi vefasizdir.

Diziye göre 8 sene geçti asmdkfkflf
Daha ne kadar geçmesi gerekiyormuş ki? Amaan. Başkasının hayatına burnumuzu sokmayı ne seviyoruz. Madem ihanet gibi oluyor, siz de eşlerinizi boşayın da ayıp olmasın adama. Saçma oldu ama neyse 🤣🤣

Daha ne kadar geçmesi gerekiyormuş ki? Amaan. Başkasının hayatına burnumuzu sokmayı ne seviyoruz. Madem ihanet gibi oluyor, siz de eşlerinizi boşayın da ayıp olmasın adama. Saçma oldu ama neyse 🤣🤣
Ne alaka ya 🤔

Adam yalniz mı kalsın? Eski eşe ihanet gibi yalnız kalacaksa diğerleri de yalnız kalıp arkadaşa ayak uydursunlar. TVyi seyredenleri baz alınca saçma oluyor tabii. Diğer türlü mapmantıklı halbuki 🤣

Ben olsam evlenmem şen dul olarak hayatimi yasarim. Kocam da muhtemelen evlenmez o da free takilir. Bu hikayede yanan benim oglum oldu. Biri sahip cikar inş.

Annemin halası kocasından o kadar eziyet çekmiş ki kocası öldüğü gün evdeki horozu da kestirmiş erkek hayvan bile istemem artık diye
Benim tanıdık teyzeler de kocaları öldüğünden beri akrabalarıyla gezme özgürlüğüne kavuştu. Önceden izin vermiyorlarmış.

Ben olsam evlenmem şen dul olarak hayatimi yasarim. Kocam da muhtemelen evlenmez o da free takilir. Bu hikayede yanan benim oglum oldu. Biri sahip cikar inş.
Çocuğun yine ebeveynlerinden biri olacak. Niye ortada kalsın ki? 🙄

X