Geç döllenme mi stres mi??

Merhabalar benim en son adet tarihim 21-26 nisandı. 6 mayısta ilişkiye girdim ve 12 mayısta iç çamaşırımda çok az kahverengi leke gördüm sonrasında peçeteye de çok açık pembe tekte leke geldi şeffaf akıntının içinden. 14 mayısta kan verdim ama 0.2 çıktı. Sizce gebelik olsaydı şimdiye çıkar mıydı yani 14 mayısta verdiğim kanda çıkar mıydı? Yoksa hala bir umut var mı?

Merhabalar benim en son adet tarihim 21-26 nisandı. 6 mayısta ilişkiye girdim ve 12 mayısta iç çamaşırımda çok az kahverengi leke gördüm sonrasında peçeteye de çok açık pembe tekte leke geldi şeffaf akıntının içinden. 14 mayısta kan verdim ama 0.2 çıktı. Sizce gebelik olsaydı şimdiye çıkar mıydı yani 14 mayısta verdiğim kanda çıkar mıydı? Yoksa hala bir umut var mı?
Regl gecikmesine kadar beklemelisiniz. Yerleşme kanaması için de erken gibi geldi bana ama tabi herkesin vücudu çok farklı. Siz yine hamile gibi hareket ederek regl gecikmesini bekleyin. Regl olursanız da muhakkak doktora gidin

Benim de neredeyse tüm erken gebelik belirtilerim vardı. Yunurtlama döneminde başladı regl 5-6 gun gecikene kadar hepsi devam etti. Bu süreçte 2 kez kan testi yaptırdım. Hcg regl öncesi (regle 1 hafta kala) 2 ve regle 2 gün kala 2.5 çıkmıştı ama değerlerim kist nedeniyle yükselmiş. Kist ve bebeğin ilk oluştuğu bölge aynı olduğu için vücudun iki yabancı maddeye de verdiği tepkiler çok benzer. 5-6 günlük gecikmenin ardından regl oldum. O yüzden eğer benim gibi belirtiler yaşayan ama hcgsi yükselmeden regl olanlar muhakkak en kısa sürede doktora randevu alıp kendisini kontrol ettirsin 🙏🏽

Bende de benzer şekilde lekelenme olmuştu. Bat 12-13 Nisandı. 1 Mayis'ta kahverengi, 2 Mayis'ta pembe oldu tıpkı sizin gibi. Korkutmak istemem tabi sizin durumunuz çok farklı olabilir ama yine de temkinli olmakta fayda var

X