Geç döllenme mi stres mi??

sombaharr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
5
3
28
Hanımlar merhaba.. bir yıldır çocuk istiyoruz ama nasip olmadı.geçen ay bir hafta gecikti ama adet oldum hiç kan test falan da bakmadım.bu ay da adet olayım kadın doğuma gideyim diye bekledim durdum eşimde muayene oldu bende olacaktım ama adet olmadım..bir gün iki gün derken üç gün gecikmede beta baktırdım 1.36 geldi hep 0.100 gelirdi. Çok mutlu oldum pozitif sandım ama burdan okudum kimyasal da olabilirmiş.dünde kan verdim ama sonucu hala e nabıza düşmedi..bugün gecikmenin 10.günü..adet belirtisi yok sadece göğüslerimde dolgunluk var ama ağrı vs de çok yok.sizce hamile miyim ? Geç döllenme midir yoksa stresten mi olmuyorum acaba😞

Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim Salı günü gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bugün bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir Salı günü tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı

Pazartesi 42 Perşembe 155 oldu
Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim Salı günü gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bugün bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir Salı günü tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı

Hayır betam yükseliyor çok şükür

Erken vermişsiniz artabilir tabii ki, ben de damarlanma yaşadım tek belirtim oydu pozitif çıktı

Aa yo kulağımda çıktı 😅 roaccutane kullanmıştım zamanında o yüzden sivilce çıkaran biri değilim üzülmüştüm yeniden başlıyor diye
Benimde bu hafta pazartesi kulağımda alnımda çenemde yanağımda belimde bikini bölgemin üstünde tek tek sivilce çıktı ama içerden kulağımda ki kulak mememin iç tarafında ama bugün geçti hala ufak bişey var ama😌

X