Gebelik testlerim lütfen bakar mısınız?

bahar496

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
86
27
38
Bunlar birer gün arayla yaptığım erken gebelik testlerim reglime 3 4 gün var daha net olsun diye efekt vererek koydum resimleri umarım anlaşılıyodur ben sanki ikisinde de çok silik çizgi gördüm ama bilmiyorum sizce gebelik var mıdır veya kuruma çizgisi vs olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_20240419_220609.jpg
    IMG_20240419_220609.jpg
    138,9 KB · Görüntüleme: 318
  • IMG_20240419_161059_044.webp
    380,9 KB · Görüntüleme: 82
Canım çizgi var gibi görünüyor ama daha varmış adet gününe koyulaşır giderek kanaman gelmezse. Ama bekleyemiyorum diyorsan bi kan testi ver bence için rahatlasın

Bence var gözüküyor canım umarım Allah gönlüne göre verir bende 2 gün önce erken gebelik testi yaptım silik çıktı bu sabahta ilk idrar ile normal yaptım ondada çıktı :) ptesi kan vericem bakalım herkesin gönlüne göre olur umarım..

ben gördüm. ama adet gecikmeni de bekle bence. inşallah güzel olur

Bence var gözüküyor canım umarım Allah gönlüne göre verir bende 2 gün önce erken gebelik testi yaptım silik çıktı bu sabahta ilk idrar ile normal yaptım ondada çıktı :) ptesi kan vericem bakalım herkesin gönlüne göre olur umarım..
İnşallah sizde sevinçli haberlerinizi alırsınız ben de yüksel ihtimal pazartesi kan veririm

İşte bir süre sonra artık insan olacağına dahi inanamıyor :KK43: çok teşekkür ederim
Canım ben de 1,5 senedir deniyorum bu süreç içinde rahim ağzı kanseri şüphesiyle ameliyat oldum bide. Ama inan eşinde ya da sende ciddi bir sıkıntı yoksa kafandan attığın anda olacak . Benim 25 nisanda rahim filmi randevum vardı doktor artık bu randevuyu da verince tamam dedim olmayacak doğal yolla artık sonraki süreçlere odaklanmam gerekiyor. Ama inan ki bu ay hiç düşünmezken gebe kaldım hatta bugün sonucumu aldım. Lütfen umudunu kaybetme.. dua edeceğim senin için ❤️🙏🏻

Canım ben de 1,5 senedir deniyorum bu süreç içinde rahim ağzı kanseri şüphesiyle ameliyat oldum bide. Ama inan eşinde ya da sende ciddi bir sıkıntı yoksa kafandan attığın anda olacak . Benim 25 nisanda rahim filmi randevum vardı doktor artık bu randevuyu da verince tamam dedim olmayacak doğal yolla artık sonraki süreçlere odaklanmam gerekiyor. Ama inan ki bu ay hiç düşünmezken gebe kaldım hatta bugün sonucumu aldım. Lütfen umudunu kaybetme.. dua edeceğim senin için ❤️🙏🏻
Maşallah çok sevindim sizin adınıza umarım sağlıkla kucağınıza da alırsınız çok sağolun 🙏

Kızlar adetim dört gün gecikti sizce var mı

Eklentiler

• 20240424_172135.jpg
    20240424_172135.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 244
IMG_20240430_150959.jpg
kızlar 5 gün kaladan basladim teste en alttaki 5 gün kala üsteki 3 gün kala kafam karıştı sizce bişey var mı

X