gebeliğinde çok fazla gözü seğiren arkadaşlar var mı?

Haklısın canım da olmuyor işte.
Sanki otomatiğe bağlamış gibi herşeyi takıyorum.
Benim gözüm uyurken atmıyorda, uyanır uyanmaz faaliyete geçiyor.
Eğer bir kaç gün daha geçmezse doktora gidicem sanırım, yoksa dayanamıyacağım.

bendede çok oldu o 4 aya kadar sebebini bilmedim doktorada sormadım eşim herşeyi hamileleliğe yoruyosun diye dalga geçiyodu soramadım doktora.

E ben folik asitte kullanıyorum offf ...
Yakınımda duran biri kaş göz oynatıyorum sanacak.:1shok:
Geçsin artık buu...

:roflol::roflol:

ay canım aynen ya.. bazen başlayınca parmağımla gözümü tutuyorum ama nafile.

dış gebelik değil sendeki diyor eşim. eşim doktor. öyle olsaymış ağrım olurmuş. ve gittikçe artarmış. bebek büyüdükçe.

bende çok stres yapıyorum bu ara. belki de ondan diycem ama daha öğrenmeden önce başladı bende...

bide sürekli nereye dokunsam elektrik çarpmış gibi oluyorum. eşime bile dokununca oluyo. kapıya. her hangi bi yere...

:roflol::roflol:

ay canım aynen ya.. bazen başlayınca parmağımla gözümü tutuyorum ama nafile.

dış gebelik değil sendeki diyor eşim. eşim doktor. öyle olsaymış ağrım olurmuş. ve gittikçe artarmış. bebek büyüdükçe.

bende çok stres yapıyorum bu ara. belki de ondan diycem ama daha öğrenmeden önce başladı bende...

bide sürekli nereye dokunsam elektrik çarpmış gibi oluyorum. eşime bile dokununca oluyo. kapıya. her hangi bi yere...

güzelim ben senin dış gebelik geçirdiğine inanmıyorum.
bence geç döllenme oldu sende.

ya bu gözlere ne yapıcaz hala oynuyor. valla patronumun veya arkadaşlarımın yakınına pek gitmiyorum. millet yanlış anlayacak.

Merhaba kızlar göz seyirmesinin hamilikle alakası ne pek anlayamadım ama benimde yaklaşık 10 gündür sol gözümün üstünde seyirme var ama bakınca anlaşılmıyor ama beni çok rahatsız ediyor.Bende bebeğim olmasını istiyorum genel dede her duyulan şey hamilelik belirtisine yorulurya kafam karışacak diye korkuyorum.Sizin seyirmeler hamileliğin ilerleyen zamanlarındamı başladı.

Merhaba kızlar göz seyirmesinin hamilikle alakası ne pek anlayamadım ama benimde yaklaşık 10 gündür sol gözümün üstünde seyirme var ama bakınca anlaşılmıyor ama beni çok rahatsız ediyor.Bende bebeğim olmasını istiyorum genel dede her duyulan şey hamilelik belirtisine yorulurya kafam karışacak diye korkuyorum.Sizin seyirmeler hamileliğin ilerleyen zamanlarındamı başladı.

canım ne ilgisi var ben de bilmiyorum. belki de vardır.. ama benim daha öğrenmeden 1 haftaa önce başladı hala da devam ediyo. reglimi 2 hafta geçti.

canım gebelikle alakası olup olmadığını bende bilmiyorum. Ben 2,5 aylık hamileyim yaklaşık 1 aydır var.

X