Gaz kaçırma

Blackcorn

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2022
3
0
18
Merhabalar 16 yaşındayım 3 aydır gaz kaçırıyorum ve bana psikolojik diyorlar hiç bır şey yapamıyorum dışarı çıkamıyorum artık gaz değil büyük abdestiminde geldiğini bile fark edemiyorum . Kabızim sürekli aşırı gazım var ve kaçırıyorum hani normalce çıkmıyor . Doktordan aldığım ilcalarda kabız yapıyor ne yapmalıyım ya da sorun ne hiç bir şey bilmiyorum kafayı yiyorum lütfen yardım edin

Merhabalar 16 yaşındayım 3 aydır gaz kaçırıyorum ve bana psikolojik diyorlar hiç bır şey yapamıyorum dışarı çıkamıyorum artık gaz değil büyük abdestiminde geldiğini bile fark edemiyorum . Kabızim sürekli aşırı gazım var ve kaçırıyorum hani normalce çıkmıyor . Doktordan aldığım ilcalarda kabız yapıyor ne yapmalıyım ya da sorun ne hiç bir şey bilmiyorum kafayı yiyorum lütfen yardım edin
Psikolojik değil gibi duruyor. Sfinkter yetmezliğiniz olabilir. Genel cerrahiden veya dahilyeden randevu almalısınız. Barsak hastalığınız varsa ( aşırı gazdan bahsediyorsunuz) veya sfinkterle ilgili bir sorun, teşhisi en kısa sürede sağlanmalı ki hayatınıza normal şekilde devam edin.

Bir de üyelik yaşınız siteye uymuyor olabilir 😕

Burda bizim cozelebilecegimiz bi mesele gibi durmuyor.alaninda uzman doktorlari arastir bence mutlaka bi tedavisi olmali.benim annemde de gaz tutamama problemi var ve genelde kabizdir ancak doktora gitmeye ikna edemiyorum🤦🏻‍♀️ onun yasiyla bi alakasi oldugunu dusunuyorum ancak senin yasin cok kucuk daha..insallah biran once sagligina kavusursun.

bir çözüm bulabildiniz mi yardımcı olabilir misiniz

X