Game of Thrones (Spoiler içerebilir)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maalesef sizin gibi düşünmüyorum ben 21 yaşında olmama rağmen ne çok erken ne çok geç evlilik iyi değil bence en geç 25 yaşında evlenilmeli çünkü hem ömür gidiyor seçicilik artıyor ve ileride çocuğun anaanesi gibi durursun hakkınızda hayırlısı olsun bence daha fazla bekletmeyin zaten kariyeriniz yerinde
Aryacılık kazanacak :rapci:
ben de geldimmm ❤
brienne öldü mü yaaa göremedim canlısını da ölüsünü de

Pardon kızlar banlandım da yeni geri geldim :KK70:
Taht tahminlerini alalım benim gönlüm Daenerysten yana :KK45:
Ayrıca biri bana Brienne öldü dedi ancak ben de öldüğü sahneyi göremedim :KK64:

Pardon kızlar banlandım da yeni geri geldim :KK70:
Taht tahminlerini alalım benim gönlüm Daenerysten yana :KK45:
Ayrıca biri bana Brienne öldü dedi ancak ben de öldüğü sahneyi göremedim :KK64:

Bence taht Jon Snow’un 😎
Brienne ölmedi ya görmedim ben öyle bir şey. Arya Gece Kralı’nı öldürmeden önce hayattaki tüm önemli karakterleri savaşırken köşeye sıkışmış gösterdiler, Brienne ‘i de, ama ölmedi, sonra zaten Arya bıçağı saplayınca Akgezenlerin hepsi tuzla buz oldu.

Ya konuyla ilgili değil de Velvette Velvette her ban öncekinden uzun süreli mi oluyor? İki kere ban yedim, ilk 1 gün ikincisi 2 gündü 🙄

Bence taht Jon Snow’un 😎
Brienne ölmedi ya görmedim ben öyle bir şey. Arya Gece Kralı’nı öldürmeden önce hayattaki tüm önemli karakterleri savaşırken köşeye sıkışmış gösterdiler, Brienne ‘i de, ama ölmedi, sonra zaten Arya bıçağı saplayınca Akgezenlerin hepsi tuzla buz oldu.

Ya konuyla ilgili değil de Velvette Velvette her ban öncekinden uzun süreli mi oluyor? İki kere ban yedim, ilk 1 gün ikincisi 2 gündü 🙄

Yani taht Jonun hakkı zaten de gönlüm Danny alsın istiyor işte :KK70:
Ama böyle istiyorum ya kesin almaz şimdi
Ayrıca bende hayal kırıklığı oldu açıkçası son bölüm çünkü 8 sezondur bu savaşı bekledik, kışı bekledik, bir bölümde her şey bitti
Hele Gece kralının ölümünü daha fantastik bekliyordum ben çok kolay oldu sanki :KK45:

Ay evet gittikçe artıyor ban süresi
Ben hep 2 gün 2 gün yiyordum bu kez 3 sürdü :KK51:

Yani taht Jonun hakkı zaten de gönlüm Danny alsın istiyor işte :KK70:
Ama böyle istiyorum ya kesin almaz şimdi
Ayrıca bende hayal kırıklığı oldu açıkçası son bölüm çünkü 8 sezondur bu savaşı bekledik, kışı bekledik, bir bölümde her şey bitti
Hele Gece kralının ölümünü daha fantastik bekliyordum ben çok kolay oldu sanki :KK45:

Ay evet gittikçe artıyor ban süresi
Ben hep 2 gün 2 gün yiyordum bu kez 3 sürdü :KK51:

Aynı şeyi düşündüm ben de bölümü izledikten sonra 🤷🏻‍♀️

Sen niye banlandın gerçi görüyorum arada bdvde seni, bdvye bulaşan banlanıyor:KK45:

İlk banımı mesleğime edilen hakaretle ilgili (kan emiciler vs.) polemiğe girdim diye yedim (dost kazığı mı avukat parası mı gibi bi konuydu) , ikinci banımı da gecexoxo bilmem ne diye ergen liseli bir kız var türlü türlü saçma sapan konuları var, ona ergen falan dedim diye yedim sanırım 😂

İlk banımı mesleğime edilen hakaretle ilgili (kan emiciler vs.) polemiğe girdim diye yedim (dost kazığı mı avukat parası mı gibi bi konuydu) , ikinci banımı da gecexoxo bilmem ne diye ergen liseli bir kız var türlü türlü saçma sapan konuları var, ona ergen falan dedim diye yedim sanırım 😂

Sen daha iki ban yemişsin dur :KK70:
Ben sitede af çıktığı günleri gördüm geçirdim, 0landı herkesin puanları yoksa şimdiye kadar 10 gün banlanmaya falan çıkardım :KK45:

Sen daha iki ban yemişsin dur :KK70:
Ben sitede af çıktığı günleri gördüm geçirdim, 0landı herkesin puanları yoksa şimdiye kadar 10 gün banlanmaya falan çıkardım :KK45:

Ay öyle şeyler mi var 😂 hiç okumadım kuralları, okuyayım bir ara 😂 valla yediysem yedim ikisi de hak etti fazlasıyla az bile söyledim 😂

Ay öyle şeyler mi var 😂 hiç okumadım kuralları, okuyayım bir ara 😂 valla yediysem yedim ikisi de hak etti fazlasıyla az bile söyledim 😂

Ben yemek istemiyorum artık uslu durucam (durmadı) :KK70:

Bacilar guzel dizi biraz sapik oldugu icin izlemeye cekiniyorm:) esim butun sezonlari izledi sizede iyi seyirlee:)

O dönemin ambiyansına gidiyor ama o açık seçiklik hem amaan bilmediğimiz şeyler mi çok güzel dizi valla kaçırma :KK45:

Ama kesin söylemişlerdir sana hep olup bitenleri çünkü sosyal medyada kaçınmak imkansız herkes konuşuyor :KK70:
O yüzden sosyal medyaya bakmadan izliyorum hemen :KK53:
Vallah nen sosyal medyaya bakmiyorm ki sadece evlendigim gundrn beridir olan bir dizi hep izlemek hevesi vardi bir kac kere esimle izledim sonuc her sezon hamisim:KK66: cok ayiba kactim sanirim

Final sezonu diye her şey çok hızlı ilerliyor 🙄 zaten 8 bölüm galiba yarısına geldik bile 🙄 cercei bebeği denizciye kakaladı, yaralı ejderhayı vurdular, missandei yi idam etti cercei 🤬 cercei bin akıbetini çok merak ediyorum, canavar kadın 👹

Final sezonu diye her şey çok hızlı ilerliyor 🙄 zaten 8 bölüm galiba yarısına geldik bile 🙄 cercei bebeği denizciye kakaladı, yaralı ejderhayı vurdular, missandei yi idam etti cercei 🤬 cercei bin akıbetini çok merak ediyorum, canavar kadın 👹

Aşırı sinir oldum
Artık ben de "mad queen" görmek istiyorum
Babası gibi yakıp yıksın ortalığı Danny
Yeter
Ejderha gitti ya :cry:

Aşırı sinir oldum
Artık ben de "mad queen" görmek istiyorum
Babası gibi yakıp yıksın ortalığı Danny
Yeter
Ejderha gitti ya :cry:

Aynen ama bence delirecek zaten, Jon’a da kuruluyor, zaten Jon’un Targaryen olduğunu duyanlarda da kıpraşma var, bi delilik kaçınılmaz 🙃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X