Fransız askı

esila23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2024
2
1
36
Arkadaşlar ben 3 gün önce Fransız askı yaptırdım ilk 2 günüm çok sancılı geçti şakaklarımdan asılı gibiydim 6 saatte bir ağrı kesici kullanmak zorunda kaldım bugün 3. Günüm ve ağrı kesici 12 saatte bir alıyorum yüzüm çok aşırı şişti morluk yok 3 gündür yüzüm durmadan geriliyor şişim iner ama asıl sıkıntı yüzümde Gamzelenmeler var iki yanağımda da aşırı belirgin ilgisi çeken varsa gün gün yaşadıklarımı yazarım ama bana tecrübesi olan arkadaşlarımız varsa bilgilendirirse çok sevinirim bildiğiniz depresyondayım

Pek bir bilgim yok ama araştırdığım kadarıyla o gamzelenmeler 2-3 haftaya kadar ancak geçiyormuş, tamamen iyileşme süreci 5-6 hafta deniyor.
İnşallah iyi bir yerde yaptırmışsınızdır ve başarılı bir sonuç alırsınız🙏🏻

İnene kadar etkisi gecmesin de. Cok kisa sürüyor diyorlar etkisi

Bugün 7. Günüm şişliğim biraz indi etkisi halen devam ediyor yüzüm gergin ve yukarıda rahatsız eden şey gamzelenmeler ilk günler daha belirgindi biraz hafifledi ama aynaya baktığımda halen yüzün çukur tedirgin oluyorum böyle kalacak die ama günden güne oturduğunu görüyorum elmacık kemiklerim belirginleşti aslında güzel oldu da çukurlarda geçse daha güzel olacak

X