Fit in time

Kızlar merhaba.. Sitede baktım ama bulamadım.. Böyle bir yöntem varmış spor için vakti olmayanlara.. Bende izmirde oturuyorum.. Yoldan geçerken gördüm ama nedir ne değildir para tuzağımıdır fiyatları kaçç paradır eğer giden bilen yapan deneyen denemeyen varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim.. Slogan çok iddialı.. Haftada 1 kez 25 dakika ile fit olun diyor.. Kişiye özel programmış falan filan.. Eğer işe gerçekten yarıyosa kıyayım paracıklarıma :)

beş altı seans oldu ben başlayalı henüz kilo vermedim ama kesinlikle sıkılaştım. bacaklarım taş gibi oldu şimdiden:KK9: işin en güzel yanı sıkılmıyorsunuz ve sürekli sizle ilgilenen bir hoca var yanınızda. fitnnesa gittiğinizde 2 saat ortalarda dolaşabiliyorsunuz. burada nefes almadan yarım saat kesinlikle çalışıyorsunuz:) benim sıkılgan biri için birebir sıkılmaya veya kaytarmaya vaktim olmuyor. şimdilik memnunum uzun süre devam etmek istiyorum.

beş altı seans oldu ben başlayalı henüz kilo vermedim ama kesinlikle sıkılaştım. bacaklarım taş gibi oldu şimdiden:KK9: işin en güzel yanı sıkılmıyorsunuz ve sürekli sizle ilgilenen bir hoca var yanınızda. fitnnesa gittiğinizde 2 saat ortalarda dolaşabiliyorsunuz. burada nefes almadan yarım saat kesinlikle çalışıyorsunuz:) benim sıkılgan biri için birebir sıkılmaya veya kaytarmaya vaktim olmuyor. şimdilik memnunum uzun süre devam etmek istiyorum.

ben yapmadım ama arastmıstım bır ara seansı 100 lira bence cok pahalı

Sonuc alabildin mi? Bende Sali gunu basliyorum :/ Ise yaramasini umuyorum 15 kilom var dogumdan kalan 😔😔😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bir arkadaşımın önerisi üzerine ben de araştırdım bu yöntemi arkadasimda ise yaramış gözlerimle tanık oldum :)))ay sonu baslicam sonuçları yazarım.umarım ise yarar :))

Bir arkadaşımın önerisi üzerine ben de araştırdım bu yöntemi arkadasimda ise yaramış gözlerimle tanık oldum :)))ay sonu baslicam sonuçları yazarım.umarım ise yarar :))
valla buraya yazarsan çok iyi olur. Bende bayadır araştırdım ama daha doru düzgün bilgi bulamadım:110:

giden arkadaşlar ne durumdasınız... bende bugün demo seansına katılıcam... bilgi verirseniz memnun olurum... neticede az para değil :KK43:

Başlayabildiniz mi ? Deneyiminizi paylaşabilirmisiniz...

nasıl geçti ? bide sakıncası yoksa fiyatını söyleyebilir misin ?:110:

Demo güzel gecti dün sabah da aç karnına su dahi içmeden ölçüm yapılması için gittim... yağ oranım %31 çıktı :) şimdi yağlar kasa dönecek diye umuyorum...
Perşembe günü ilk seansa başlıcam seanslara gitmeden 1 muz ve masum bir avuç badem öneriyorlar kahvaltıda yumurta kesin olsun diyorlar... öğlen karbonhitrat akşam protein ağırlıklı olursa alacagım sonuç daha hızlı olacakmış... ve tabiki suuuuuuu...

Fiyatı aslında seansı 100 lira 3 yada 4 kişi olursanız 48lik paketi alıp bölüşrseniz seansı 61 liraya geliyor... ben turkcell profosyoneller kulubu uyesiyim 6 seansı 400 e aldım buda seansı 66 liraya geldi... kulube uye olmak çok kolay ve ücretsiz int.sitesinde yazıyor.

Kuzenim başka bir şubesinde dün 4. seasa girdi bel bölgesinde şuan 5cm. incelme varmış... zaten benim aklıma girende kuzenim oldu :) bu arada kuzenim yemeklerle beraber CLA spora gitmeden yarım saat öncede L-Carnitin kullanıyor diyetinide oldukça sıkı yapıyor... fiyatları fazla bide peşin fit in time ödedim o yüzden alamadım ilk 6 seans böle gidicem sonraki 6 seansımda duruma göre belki bende kullanabilirim...

Demo güzel gecti dün sabah da aç karnına su dahi içmeden ölçüm yapılması için gittim... yağ oranım %31 çıktı :) şimdi yağlar kasa dönecek diye umuyorum...
Perşembe günü ilk seansa başlıcam seanslara gitmeden 1 muz ve masum bir avuç badem öneriyorlar kahvaltıda yumurta kesin olsun diyorlar... öğlen karbonhitrat akşam protein ağırlıklı olursa alacagım sonuç daha hızlı olacakmış... ve tabiki suuuuuuu...

Fiyatı aslında seansı 100 lira 3 yada 4 kişi olursanız 48lik paketi alıp bölüşrseniz seansı 61 liraya geliyor... ben turkcell profosyoneller kulubu uyesiyim 6 seansı 400 e aldım buda seansı 66 liraya geldi... kulube uye olmak çok kolay ve ücretsiz int.sitesinde yazıyor.

Kuzenim başka bir şubesinde dün 4. seasa girdi bel bölgesinde şuan 5cm. incelme varmış... zaten benim aklıma girende kuzenim oldu :) bu arada kuzenim yemeklerle beraber CLA spora gitmeden yarım saat öncede L-Carnitin kullanıyor diyetinide oldukça sıkı yapıyor... fiyatları fazla bide peşin fit in time ödedim o yüzden alamadım ilk 6 seans böle gidicem sonraki 6 seansımda duruma göre belki bende kullanabilirim...
? 6 ay sonrada yazarsan işe yarıyor mu diye memnun olurum :KK70:

Gerçekten etkili kilo vermeye yarıyor mu bu fit in time?

Normal bir spor salonuna yazılmayı düşünüyorum, onun fiyatı çok daha uygun. Aradaki bu meblağ farkına değecek bir şey mi hakkaten?

Merhaba. Fit in time bahcesehir subesine 6 Sean's gittim. Hem ise yaramadi. Hem de oyle 25 dk falan degil 40dk . Giyin hazirlan 1 saat. Randevu usulu calisiyorlar. 5 dk gec kal dersin yaniyor. TTrafikt kaldin ya da acil isin cikti olmuyor oyle. 4 saat once haber vereceksin. Spor salonuna istedigin zaman git daha iyi. Kalan derslerin parasini avukatima alditacagim. Hic paranizi cope atmayin derim.

Merhaba. Fit in time bahcesehir subesine 6 Sean's gittim. Hem ise yaramadi. Hem de oyle 25 dk falan degil 40dk . Giyin hazirlan 1 saat. Randevu usulu calisiyorlar. 5 dk gec kal dersin yaniyor. TTrafikt kaldin ya da acil isin cikti olmuyor oyle. 4 saat once haber vereceksin. Spor salonuna istedigin zaman git daha iyi. Kalan derslerin parasini avukatima alditacagim. Hic paranizi cope atmayin derim.
tam yazılmayı düşündüğüm sırada yorumuna denk geldim canım.. dediğin gibiyse tam bi hayal kırıklığı olurdu.

Bende İzmir'de gittim. Ancak 1 seans dayanabildim. İşe yarayıp yaramadığını test edecek kadar gidemedim yani. İnsanlar nasıl bu kadar rahat yapıyorlar anlamıyorum ben çok zorlandım. Hatta bir ara kalp krizi geçiriyorum sandım, elektrik can yakıyor, sanki 20 dk boyunca spor değil işkence yapılmış gibi. İlk seansın ardından haftada bir kere bunu çekeceğime 3 kere güzel güzel spor yaparım dedim. Ayrıca çalışanla uzun uzun konuştuğumda bana buradaki 20 dklık spor, spor salonundaki 1.5 saat kadar etkili dedi. Yani öyle bir haftalık spor yapmış gibi değil anladığım kadarıyla.
Ama ne olursa olsun vücudun çalıştığını hissediyorsunuz. Eğer dayanabilirseniz haftada 1 kere giderek yine bir yerlere varılabilir belki ama yine de normal sporun gözünü seveyim : ):KK66:)

X