Mutfak Dekorasyonu fissler tencere

kelebekb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
112
50
slm kızlar fissler tencere kullanan varmı epeyde pahalı oyüzden fikirlerinize göre hareket etmek istiyorum

Ben de merak ediyorum ya düdüklü tencere ihtiyacım var fissler emsallerinden oldukça pahalı..değer mi acaba yoksa emsal başka bir marka alınabilir mi?

çeyizlik olcağı için iyi bişey olsun dedim
Anladım canm valla bu konuda ben de takipte kalayım ozmn :) ama çeyizlik de olsa çok para verme herşeye sonra çok pişman olursun..ben annemler almış markasını hatırlamıyorum bir takımım var çelik 2 tane de seramik var pilav filan için yetiyor..

düdüklüsünü kullanıyorum 3-4 senedir. içinde 10 dakikadan fazla bekletmiyorsunuz hiçbir şeyi. çok pratik.

Bende vitavit edition var ama şu 8 dakikada fasulye işi hikaye. Geceden ıslanmış ve haşlanmamış fasulye 17-18 dakikada pişiyor. Haşlanırsa daha kısa ama 8 dakikada pişmesi için yine bayağı haşlamak gerek.
Ama yine de başka düdüklülerle kıyaslayınca pişme süreleri ve kullanımı çok güzel. Sebze haşlama, pimi kalktıktan sonra altını kapattığımda, 1 dakika Sonra havasını aldığımda pişmiş oluyor; brokoli, havuç, karnabahar, kabak vb sebzelerde.
Sotelik eti buz şekilde koyduğumda 7-8 dakikada, daha büyük etleri 10-12 dakikada pişiriyor.

ben de yeni aldım fissler vitaquick,yemeği pişirdim ama çizgiler çıkmadı,var mı bilgisi olan ?

Fissler celik tencere almayi dusunuyorum ama paris ve solea cesitleri arasinda kaldim kullanna ve onerisi olan var midir acaba?

Fissler celik tencere almayi dusunuyorum ama paris ve solea cesitleri arasinda kaldim kullanan ve onerisi olan var midir acaba?

Fissler celik tencere almayi dusunuyorum ama paris ve solea cesitleri arasinda kaldim kullanan ve onerisi olan var midir acaba?
Ben fisslerin duduklusunu siddetle oneririm ama tencere takimini almamalisiniz bence.. tencere boyutlarina dikkat edin avrupa tarzi tasarlanmis. Karniyarik tenceresi yok mesela, yani kullanislilik acisindan jumbo, korkmaz, hisar gibi markalarin celik setlerini incelemenizi oneririm.

fissler düdüklü tencereyi uzun zamandır inceledim çünki hem kendime hem de kızlarıma çeyiz olarak almayı düşünüyordum fakat şikayet sitesinde lastik ,kulp gibi şikayetlere firmanın yaklaşımı sorunu çözme konusunda olumsuz davranışı beni düşündürdü . düdüklüyü kendim inceledim ve bu forumlardaki memnuniyete güvenerek vitavit premium modelini aldım .okadar memnunum ki bende bu forma yazma gereği duydum.herşey 5dk ve 7dk pişiyor hayatımı kolaylaştırdı.

merhaba. ben de buradaki yorumları okuyarak çok düşünüp çok araştırarak karar verdim ve en uygun fiyatı yakalayınca -ki epeyce pahalı tabii ki- fissler vitavit comfort 6 litre aldım. Dün kargo ile geldi eve gidip hemen denedim tabii ki, önce ıslatılmamış yeşil mercimek pişirdim, daha önce hiç bakmamıştım ama Fox haber sürekli tarımdaki faciayı haber yaptığı için pakete baktım ve kızlar o kadar üzüldüm ki, menşei kanada yazıyordu inanamadım. Elalemin yeşil mercimeği taaa okyanus ötesinden bizim ülkemizde ne arıyor? neyse bu konu başka, pişmez sandım ama 20 dakika içinde çorbam hazırdı. Islatılmamış olduğu için bana süper hızlı geldi, ardından da düdüklüyü yıkayıp bütün tavuk koydum onu da 25 dakikada lime lime yaptı. Akşam 7 de başladığım çorba tavuk memüm iftara kadar hazır oldu.
Şimdilik pek düdüklü kullanmadığımdan ne derece iyi birşey diyemem ama kullanımı güzel. Youtube da bir video var fisslerle ilgili bir amca çekmiş sağolsun çok işe yarıyor.

merhaba. ben de buradaki yorumları okuyarak çok düşünüp çok araştırarak karar verdim ve en uygun fiyatı yakalayınca -ki epeyce pahalı tabii ki- fissler vitavit comfort 6 litre aldım. Dün kargo ile geldi eve gidip hemen denedim tabii ki, önce ıslatılmamış yeşil mercimek pişirdim, daha önce hiç bakmamıştım ama Fox haber sürekli tarımdaki faciayı haber yaptığı için pakete baktım ve kızlar o kadar üzüldüm ki, menşei kanada yazıyordu inanamadım. Elalemin yeşil mercimeği taaa okyanus ötesinden bizim ülkemizde ne arıyor? neyse bu konu başka, pişmez sandım ama 20 dakika içinde çorbam hazırdı. Islatılmamış olduğu için bana süper hızlı geldi, ardından da düdüklüyü yıkayıp bütün tavuk koydum onu da 25 dakikada lime lime yaptı. Akşam 7 de başladığım çorba tavuk memüm iftara kadar hazır oldu.
Şimdilik pek düdüklü kullanmadığımdan ne derece iyi birşey diyemem ama kullanımı güzel. Youtube da bir video var fisslerle ilgili bir amca çekmiş sağolsun çok işe yarıyor.
Merhaba bende vitavit comfort aldım fakat çevirme düğmesinde 1 çizgisine gelince daha da geriye dönebiliyor bu normal mi acaba ? Fotosunu ekliyorum

Eklentiler

• 2A49DB61-FC73-4431-A634-C1D6DC029C4F.jpeg
    2A49DB61-FC73-4431-A634-C1D6DC029C4F.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 31
X