femaraya başlıyorum :)

Sofiasofia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
940
1.010
30
arkadaşlar yarın femaraya başlıyorum, yeni başlamış olan , yarın ya da ilerleyen günlerde başlayacak olan var mı benim gibi

arkadaşlar yarın femaraya başlıyorum, yeni başlamış olan , yarın ya da ilerleyen günlerde başlayacak olan var mı benim gibi
Ay kuzum benim de bugün başlamam lazım pazartesine kadar sabah akşam al , perşembe de gel bakalım dedi. Ama başlayamadım hala pcos filan değilim değerler de iyi 🤷‍♀️

Ay kuzum benim de bugün başlamam lazım pazartesine kadar sabah akşam al , perşembe de gel bakalım dedi. Ama başlayamadım hala pcos filan değilim değerler de iyi 🤷‍♀️
ben de sabah akşam kullanacağım, bence değerlerin iyi olması çok iyi, güzel sonuçlar alırız inş <3 , şimdi bi şey sorcam biz bu femara ile döngüyü yumurtlamayı daha erkene çekicez dimi çünkü normalde benim yumurtlamam çok geç oluyordu , doktor 6 gün kullan gel çatlama iğnesi yaparız gerekirse dedi

Bilemedimki canım yanıltmak istemem benimki de hemen adetten 3/4 gün sonra pik oluyordu ama bana da 5 gün kullan gel dedi:) en iyisi dediklerine uymak sanırım

Ben de sağlık anksiyetesi var yan etki vs yaparsa diye içemiyorum. Folikasit verdi ona başladım dün görmediğim tuhaf rüya kalmadı :)))

Bilemedimki canım yanıltmak istemem benimki de hemen adetten 3/4 gün sonra pik oluyordu ama bana da 5 gün kullan gel dedi:) en iyisi dediklerine uymak sanırım
kuzum bende başlamadan önce acaba yan etki olur mu diye çok düşündüm ama bir kere bu yola girmeye karar verdim , hazır hissetmekle de alakalı sanırım

hayırlı yolculuklar valla😂 ben süreci tamamladım ve gebelik oluşmadı maalesef. 😩 regl olmayı bekliyorum ama sanırım bir süre ara vereceğim ilaca yoruldum çok 🙄

hahah ben 3 aydır düzenli folikasit alıyorum acaba tuhaf rüyalarımın sebebi foliksitmiydi dfkgjkf
Valla öyleymiş burada okudum ben de folikasit ve rüya diye bi başlıkta :))) dün akşamda deneyimledim şimdi içerken bismillah dedim attım bi tane bol rüyalı ekşınlı gecelere devam 🤣

hayırlı yolculuklar valla😂 ben süreci tamamladım ve gebelik oluşmadı maalesef. 😩 regl olmayı bekliyorum ama sanırım bir süre ara vereceğim ilaca yoruldum çok 🙄
Canım öyle düşünme her şeyin çaresi o değil ya , belki başka bir şeyi bekliyordur, zamanı gelmemiştir, bıkmadan devam.. bak ben 40a yaklaştım sanki 25 gibi hala deniyorum ne yapalım Allahtan umut kesilmez 🙏 🌹

bugün doktora şey dedim ilk seferde olma ihtimali oluyor mu, işte o belli olmaz kimisi hemen ilk aydan da tutuyor kimisi birkaç denemeden sonra. bir süreç demeye getirdi. ama asli inanır mısın ilacı alınca bile direkt içimde kocaman bi umut oluştu yine. hani her ayın sonunda olmayınca çok moralim bozuluyor, adet bitince yeniden aynı umutlanmalar dfkjdfj , yine de tek sefer için moral bozma doktorun hem 3 ay demişti öyle demiştin sanki bak

Canım öyle düşünme her şeyin çaresi o değil ya , belki başka bir şeyi bekliyordur, zamanı gelmemiştir, bıkmadan devam.. bak ben 40a yaklaştım sanki 25 gibi hala deniyorum ne yapalım Allahtan umut kesilmez 🙏 🌹
çok güzel konuştun valla <3 katılıyorum kesinlikle

bugün doktora şey dedim ilk seferde olma ihtimali oluyor mu, işte o belli olmaz kimisi hemen ilk aydan da tutuyor kimisi birkaç denemeden sonra. bir süreç demeye getirdi. ama asli inanır mısın ilacı alınca bile direkt içimde kocaman bi umut oluştu yine. hani her ayın sonunda olmayınca çok moralim bozuluyor, adet bitince yeniden aynı umutlanmalar dfkjdfj , yine de tek sefer için moral bozma doktorun hem 3 ay demişti öyle demiştin sanki bak
evet 3 ay deneyelim dedi ama bu ay dişciye gidicem ve psikolojim cok bozuldu artık esimi de üzmeye başladım. bir de burda devlet hastanesi var sadece gitmek istemiyorum devlet hastanesine 🫣😩

asliyann asliyann Sofiasofia Sofiasofia kızlar bi de mesela kontrole gittiğimizde kaç mm yumurta olmuş diye karından mı bakıyor alt muayene mi yapıyor
kuzum ben ilk defa deneyeceğim, ama bildiğim kadarıyle karından ultrasyonla bakıyor çünkü bana bugün rahmimdeki yumurtlara bakarken, ilaç kullandıktan sonra geldiğinde tekrar bu yumurtalara bakıcaz büyümüş mü büyümemiş mi dedi

Kızlar bende bu ay femara kullandım doktorum catlatma iğnesine gerek yok kendiliğinden çatlıycak dedi. Bu ay ovulasyonda yaptım piki göremedim niye böyle oldu acaba ilaç işe yaramadımı daha çok strese girdim

Kızlar bende bu ay femara kullandım doktorum catlatma iğnesine gerek yok kendiliğinden çatlıycak dedi. Bu ay ovulasyonda yaptım piki göremedim niye böyle oldu acaba ilaç işe yaramadımı daha çok strese girdim
ben bu yüzden bu ay ovülasyon testi almayacağım direkt doktora bırakacağım , çünkü eminim stres yaparım. siz doktora gidince size boyutundan bahsetmedi mi peki? zaten 19 20ye kadar geldiyse illa çatlar

X