Fal Sepeti Deneyimleri

Nesibeden başkası yalan bacılar yine b*k yedim durdurdu diğerlerine atıyorum kartın su yada burcum anlamı gerçekten aklım başıma gelene kadar yiyordum ah burda reklamlarda dönüyo görüp güldüm şerefe kızlar kredi yüksek bakın gönderin diyemem falcı müptelası değilim ben yaşadığımı biliyorum ama fal bakın kumar gibi sonra vebal almak istemem bana çıkanı yazdım şerefe şimdi konu açıp derdimi dökeyim.

Konu açamadım başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi bir sürü param gitti bilenler bilir demek haha saçma kim beni aklında tutsun benim çektiğim kredi ile nişan yaptı. Hahaha dimi ayrıldılar sonra bana döndü. Para gitti ayrı ama ticaret işi yapıyo kazanıyor para geri döndü ben de 🙄 ama nasıl güvencem evlencez öfff yoluma her şeyi koydu keşke en başında Nesibe tekbaşeri dinleseydim şimdi dinlicem

Konu açamadım başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi bir sürü param gitti bilenler bilir demek haha saçma kim beni aklında tutsun benim çektiğim kredi ile nişan yaptı. Hahaha dimi ayrıldılar sonra bana döndü. Para gitti ayrı ama ticaret işi yapıyo kazanıyor para geri döndü ben de 🙄 ama nasıl güvencem evlencez öfff yoluma her şeyi koydu keşke en başında Nesibe tekbaşeri dinleseydim şimdi dinlicem
Yazdıklarınızdan hicbirsey anlasılmıyor.

Okumayın zaten anlaşılmıyor da " ticaret işi yapıyo " dediği bunu büyük bişey sandığı bi adam bunu tekrar tekrar kandırıyo 🤣
Ben engellemiştim yine mesajları nasıl gözüküyor anlamıyorum
Bir ara içip içip gelip sitede herkei birbirine düşürmüştü dikkat edin kızlar 🤣🤣

Nesibeden başkası yalan bacılar yine b*k yedim durdurdu diğerlerine atıyorum kartın su yada burcum anlamı gerçekten aklım başıma gelene kadar yiyordum ah burda reklamlarda dönüyo görüp güldüm şerefe kızlar kredi yüksek bakın gönderin diyemem falcı müptelası değilim ben yaşadığımı biliyorum ama fal bakın kumar gibi sonra vebal almak istemem bana çıkanı yazdım şerefe şimdi konu açıp derdimi dökeyim.
Türkçe anlatım bozukluğu sorusu 😂

Okumayın zaten anlaşılmıyor da " ticaret işi yapıyo " dediği bunu büyük bişey sandığı bi adam bunu tekrar tekrar kandırıyo 🤣
Bir ara içip içip gelip sitede herkei birbirine düşürmüştü dikkat edin kızlar 🤣🤣
Kendi ağzı ile söylüyor engellediysen nasıl görüyorsun beni! Daha öncede aynı şekilde doğum gibi hani anneden çıkmıştın! Senin belli problemlerin var evet ben içiyorum ama benimle kendi kendine kavga eden sendin! Bu gece uyurken senin için dicem ki hasta tedavisini ver Allahım buna beğeni yapanların idrakında sorun var sanırım kadın engelledim diyor hep ne zaman bişi yazsam geliyor belli ki farklı problemi var Allah sana hakediyorsan şifa versin problemli

O beğenenlerin içinde benim özür dileyip gerçekten samimi gördüklerimde var bir daha siteye zor girerim istemiyorum da siz hep burda samimiyetsiz şekilde reklamcıların gözlemlediğim bu çünkü, para harcayıp platonik kim bilir belki bir cafe çalışanı belki sahibi aşık olup yalnız kalırsınız inşallah amin ben hikayemi burda sarhoş ama samimi anlattım samimiyetsizleri görünce de soğudum bay size kaybedenler kulübü

Evet kandırıyo beni git rahatladın mı bir de bunu beğenenler var yazık Allah sınasın sizi

Merhaba arkadaşım Hayriye Taş diye bir kişiyi önerdi.Banada instagram sayfasını attı.Biraz inceledim hiç baktıran veya duydunuz mu acaba?

X