evlilik size ne ögretti?

artık iki kişilik düşünmem gerektiğini
tepem attığında çıkıp gidemeyeceğimi
bağlılık kavramının ne olduğunu
sinirlerimi kontrol etmem gerektiğini
karşı tarafı ne olursa olsun dinleyebilmem gerektiğini
eşin ailesine bazı durumlarda her ne kadar zor olsa da katlanmam zorunluluğunun olduğunu

En büyük kattığı duygu sorumluluk duygusu. Eskiden tek başına planlandığın hayatı şimdi iki kişilik ileride evlatlarınla planlamayı :) Bekarken mis gibi yemek derdi yok, temizlik belli olcekte var ki çalışıyorsan daha da az :) Ama evlenince çalışsanda çalısmasanda tüm sorumluluk üstünde. Bu biraz yorucu oluyor ama herşeye rağmen harika bir duygu. Evlendikten bir gün sonra sanki yıllardır bulunduğun evde yaşıyormuş gibi bir hissiyat kaplıyor insani belkide sadece bende oldu ama evim,evim demekten alıkoyamıyorum kendimi gideceğim yer anne evi olsa dahi. Seçimleriniz çok önemli en başında 🙏 Rabbim herkese huzurlu mutlu doğru kişiyle evlilik nasip etsin ❣️

artık iki kişilik düşünmem gerektiğini
tepem attığında çıkıp gidemeyeceğimi
bağlılık kavramının ne olduğunu
sinirlerimi kontrol etmem gerektiğini
karşı tarafı ne olursa olsun dinleyebilmem gerektiğini
eşin ailesine bazı durumlarda her ne kadar zor olsa da katlanmam zorunluluğunun olduğunu
Hepisne katılıyorum

21 yasinda degil suanki yasimda (27) evlenmem gerektigini anladim.annemin evindeki rahatligi anladim ele karisinca asla yapmam dedigin herseyi yaptiracagini ogrendim

Erkekler kıllıdır ve heryere dökerler kıllarını😑😑

X