Evliliğimize fantezi katmak istiyorum

Jartiyer deneyebilirsiniz. Elbisenin içine giyip adam tv izlerken bir anda elbiseyi çıkarınca bir değişik oluyorlar ahshd ya da mesela yanında otururken eteği biraz yukarı çekip görmesini sağlayabilirsiniz.

Pozisyon veya mekan değiştirebilirsiniz eğer yapmıyorsanız. Salonda, mutfakta vs yapabilirsiniz.

Ayna karşısında yapabilirsiniz. Bazılarının çok hoşuna gidiyor.

Dışarıda tahrik edebilirsiniz. Sözlü olarak, tahrik edici mesajlar atarak, masa altından fiziksel olarak hatta ortam müsaitse tuvalet vs bir yerlerde kırıştırarak. Seksi bir çamaşır giyip tuvaletten foto atabilirsiniz. Müsait bir yolda parkta vs kıstırıp elleyebilirsiniz :KK70:

Biraz daha rahatlayabilirseniz oyuncaklar alabilirsiniz. Vibratör vs gibi. Ya da gözünüzü veya eşinizin gözünü bağlayabilirsiniz. Bunun için göz bandı vs gerek yok, fuları katlayıp bağlayın iş görür:dondurma:
Kelepçe gibi şeyler deneyebilirsiniz. Seks zarları var, pozisyon ve mekan gösteriyor. Onlardan deneyebilirsiniz.

İşten gelirken akşam neler yapacağınızı yazabilirsiniz.

Arabada elleşme, fingirdeşme, oral seks vs diyeceğim ama bu bazen riskli olabiliyor :KK70:
Evli misiniz 😍. Evli iseniz Eşiniz çok şanslı adam hic sıkilmaz

Boğazı bile sıkıyorlarmis şaka bir yana valla bunu ilk defa duydum

Haha çok tatlış yorum güldüm. 🤣 Bizim heryerimiz morarıp kızarıyorsa onların da olmalı. Hiç acımayın. Çizin tırnaklarla bazı pozisyonlar müsait oluyor.😅 Ama şu var onunda bundan hoşlanması gerek.
Fantezinin her zaman sınırları iki kişinin onayı ve isteği ile şekillenir herkesin dinamikleri çok çok farklı. Boğaz sıkılması oan insanı hiç etkilemez tepki verilmez çünkü sert seviliyor zaten.

X