Evli Arkadaslar Yardimci Olursaniz Cok Sevinirim

YESIMMM24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
488
5
Arkadaslr Iliskiden Sonra Daha Yeni Farkettim Daha Once Hic Farketmemistim Bu Ay Farkettim Gogus Uclari Degilde Kara Yerler Var Ya Iliskiden Sonra Orda Kucuk Torbalar Var Onlar Sert Ve Sis Oluyor Ilk Defa Bole Oluyor Sizde Hic Bole O Torbalari Hissediginiz Oldumu Sizdede Oluyormu Yada Bu Torbalar Neden Olur Ve Neden Siser Bir Fikri Olan Varmi Yardimci Olursaniz Cok Sevinirim

Canim Ilgilendigin Icin Tesekkur Ederim Gogus Ucunun Etrafi Kara Biliyorsun Iste O Kara Alanda Kucuk Kucuk Torbalar Sisiyor Iliskiden Sonra Farkettim Hemde Bayagi Belli Oluyor Cok Merak Ettim Acaba Ne Bu Diye

korunuyormusunuz peki.bildiğim kadarıyla hamile bayanların aerola denilen o meme ucunda böyle şişmeler kabarmalar olabilirmiş.seni korkutmak istemem.bi test yap istersen

canım hamilelik belirtisi olabilir..bende oyle olmuştu gögüs uçlarında etrafında küçük beyaz torbalar.

korunmuyoruz canim bebek olsun istiyoruz nasil beyaz ki anne melk yani beyaz degil galiba yani yaarken goremedim beyaz olabilir ama ilk kez bole birsey farkettim normalde belli olmuyor sadece biraz daha koyu oldugu yerler sadece iliskiden sonra sertlesip sisiyorlar sanirim onceden yoktu iliskiden sonra sertlesip sismeside hastaliktan falan olmasin kzlar valla cevaplariniz icin cok tesekkur ederim cok merak ediyorum

yani kizlar normalde o torbaciklarin oldugu yerler koyu renkte ama sis degil cinsel liski sonrasinda bayagi bir sisyolar yani elle anlayabiliyorsunuz dokununca hatta sok oldum esime dedim bune ya dedim bilmem dedi evet kucuk kucuk sis dedi ama korkma dedi bilmemki

nasıl yani benim o torbalar dikkatimi bile çekmemişti ama şimdi baktım bendede belirgin hamilelik mi? yani neymiş bi şey anlamadım kafamda karıştı yalnız bir şey sorcam ne kadarlık evlisin bendede ilk 3-4 ay ilişkiden sonra kan geliyordu ama olabilirmiş hormonlardan doktor öyle dedi geçti şimdi belki sende yeni evliysen hormonlardan filan kaynaklanan bir şeydir

valla ben hiç bişey anlamadım bu torba işindenkafamçokkarıştı.demek ki bende yok farketmeoiğime göre

ben anladım kızlar :) canım onlar regl dönemine yakın daha kabarır benim hep var adet dönemim yaklaşınca daha belirginleşir eğer hamile kalırsan göğüs uçlarının olduğu kahverengi bölge dahada koyulaşıp çapı genişler ve o kabartılar bayağı bir şişer inşallah hamilesindir canım korkmana gerek yok her insanın farklıdır kiminde belirgin kiminde fazla belirgin değildir o kabarcıklar normal yani hastalık belirtisi falan değil öpüldünnnn

canım meme uçlarındaki şişlikler çogu kişilerde oluyor hamilelik belirtisi falanda degil bendede var korkma bişey olmaz ondan kafana takma önemli bişey degil yani.

Ayy Saolun Kizlar Allah Razi Olsun Valla Cevaplariniz Icin Ama Benim Normalde Cok Duzensiz Adetlerim Pkos Var Sanirim En Son Gecen Ay Ikisinde Olmustum Otlarla Falan Oda Adacayi Hayit Falan Ama Bu Ay Daha Adetime Varken Oldu Bu Olay Yani Yumurtalama Tarihi Diye Bildigim Tarihlerde Aman Belkide Ictigim Alternetif Tedaviden Suanda Adetime 1 Hafta Var Goguslerim Hafif Hafif Aciyor Normalde 2 3 Gun Kala Olur Bayagi Degistirdi Beni Bu Otlar Heralde Isin Kotu Tarafi Adetim Hep Duzensiz Oldugu Icin Bilemiyorsun Ne Oldugunu Off Off Insallah Ole Degildir Bende Evlendikten Sonra Herhangi Bir Ayda Cikti O Bezeler Hic Yoktu Normalde Sonra Orda Karaliklari Kaldi Ve Simdide Cinsel Iliski Sonrasi Semser Olup Sisiyolar Hayret Garip Bisey Ama Adetime Vardi Yani 1 Hafta Yada 2 Hafta Once Oldu Bu Dedigim Sut Bezlerim Sismesi Ve Ayin 2 Sinde En Son Adet Olmustum Daha Var Cok Karistirdi Beni Normalde Sis Falan Olsa Herzaman Dicemki Aaa Hamileyim Ama Degil Aman Allah Bilir Kotu Bisey Olmasinda Icim Rahatladi Biraz Saolun Kizlar

aysercim cok aciklayici yazmissin gercekten saol ohh be hele sukur anlatabildim ya ben genelde yazarak anlatamam benim hatam olmus olabilir pardon kizlar

X