Evlenemedim diye stres yapiyorum

Bence sizin için de en ideali evlilik kesinlikle. Sosyal hayatım yok demişsiniz belli ki evden işe işten eve klasik hayatı eşi evi çamaşır bulaşık don yıkamak olan biri olacaksınız. Yanlış anlamayın bu söylediğimi yani herkesin hedefi kişisel gelişim ve dünyayı gezmek olmayabilir bu yukarıda saydıklarımla mutlu olan insanlar var siz de onlardan birisiniz. Armudun sapı Üzüm’ün copu demeden insan tanımaya bakın derim yaşınız çokta küçük değil bence hele bir de çocuk olduktan sonra hiçbir şeye vaktiniz de kalmayacak sizin.

Hayilisini dile gülüm. Ben 30 yasimdan sonra evlendim. Cünkü esimi ancak o zaman buldum. Iyi ki daha önceki taliplerime evet dememisim :)
Evet haklısınız ama kapalı bir insanim ve güzelliğimi kimse görmüyor 30 yaşından sonrada 20li yaşlar gibi güzel olmayacagimi düşünüyorum bu yüzden acele.ediyorum birazda

Evet haklısınız ama kapalı bir insanim ve güzelliğimi kimse görmüyor 30 yaşından sonrada 20li yaşlar gibi güzel olmayacagimi düşünüyorum bu yüzden acele.ediyorum birazda

Güzelliğini görme niyetinde olan her halinle görür, görmek istemeyen açınca da görmez. Bakış açın çok saçma ... Kimse görmüyor diye yakında açılabilirsin o zaman. Ayrıca 30lu yaşlar bir kadının en güzel olduğu yaşlardır 20lerde çocuk oluyoruz 30larda kadın olmaya başlıyoruz.

Hiçbir çaba sarfetmedim beni buldular 🤣tek pişmanlığım evlendiğimden 2 yıl sonra falan çocuk sahibi olmak istemeyişim evlenmek için 30 35i bekle diyenlerden kaç hayat öyle de böyle de geçiyor ne ara çoluk çocuk sahibi olacak bunlar acaba tanışma nişan süreci nereden baksan 1.5 yıl hemen çocuk istemediğini düşün 2 yıl hemen de olmadığını düşün oldu mu yaş 30 kendini geliştirmiş ise bir insan 24 26 evlilik için ideal

Evlenicem diye de hocaya duaya koşmayın yani o kadar da değil kısmetiniz sizi bulur kaderinizdeki siz istemeseniz de karşınıza çıkar.

Her evlenen kadın ve erkek güzel ve yakışıklı değil zaten evliliğin bunlarla çok alakası yok. Yaşınız küçük olduğu için bu dediğimi anlayamazsınız.

Her evlenen kadın ve erkek güzel ve yakışıklı değil zaten evliliğin bunlarla çok alakası yok. Yaşınız küçük olduğu için bu dediğimi anlayamazsınız.

Kesinlikle. Ya da her bekar çirkin mi 😂 benim ne taş bebek arkadaşlarım var, evlenmek istedikleri halde kafalarına göre birini bulamıyorlar

Kocadan önce iş bulun. 27 yaştan bildiriyorum bazen ara ara bu duygu banada vursada düşünüyorum da bekarım işim var cok sükür kendi paramı kazanıyorum harcıyorum bunun zevki hiçbişeyde yok.

Kesinlikle. Ya da her bekar çirkin mi 😂 benim ne taş bebek arkadaşlarım var, evlenmek istedikleri halde kafalarına göre birini bulamıyorlar
Tabi ki çirkin olup çok iyi evlilikleri olan,dünya güzeli olup yüzü gülmeyen çok insan var. Ya da tam tersini yaşayanlar dış görünüş konudan bağımsız ama konu sahibinin yaşlarında en önemli şey dış görünüş gibi geliyor.

Güzelliğini görme niyetinde olan her halinle görür, görmek istemeyen açınca da görmez. Bakış açın çok saçma ... Kimse görmüyor diye yakında açılabilirsin o zaman. Ayrıca 30lu yaşlar bir kadının en güzel olduğu yaşlardır 20lerde çocuk oluyoruz 30larda kadın olmaya başlıyoruz.
Bu zamana kadar haram diye sevgililik işlerine girmedim artık yalnizlik sıkıcı en güzel en genç yaslarimda sevmek ve sevilmek benimde hakkım

Bu zamana kadar haram diye sevgililik işlerine girmedim artık yalnizlik sıkıcı en güzel en genç yaslarimda sevmek ve sevilmek benimde hakkım

Hakkındır da herkes her hakkı olana sahip oluyor mu bu hayatta? Nasip kısmet deyip geçeceksin. Çok üstünde durunca olacağı varsa da olmaz bazı şeyler. Bu iyi ihtimal tabi. Bide yanlış evlilik yapma riski var çünkü tüm gücünle evlenmeye odaklısın ve düşünmeden kalbine ilk sıcak gelenle evlenecek gibisin.

Bende evlendim diye stresliyim not:10 senelik evliyim:) aman cocuk hasta oldu stres, ne yemek yapacağım stres ,ev temizlenecek stres ,ay sonunu nasıl getireceğiz stres bunlar hep evlilikten:) daha çok gençsin evlilik için önce kendi ayaklarının üzerinde dur kimseye muhtaç olma gez toz eğlen evlilik güllük gülistanlık bisey değil malesef

Bende evlendim diye stresliyim not:10 senelik evliyim:) aman cocuk hasta oldu stres, ne yemek yapacağım stres ,ev temizlenecek stres ,ay sonunu nasıl getireceğiz stres bunlar hep evlilikten:) daha çok gençsin evlilik için önce kendi ayaklarının üzerinde dur kimseye muhtaç olma gez toz eğlen evlilik güllük gülistanlık bisey değil malesef
Haklısınız aslında ama etrafımdakiler falanda sürekli sorunca sıkıntı basıyor beni sevme sevilme ihtiyacimda var doğal olarak yasitlarimda evlendi aile evinde bunaliyorum artık huzursuz bir ortam çünkü

X