İğneli Epilasyon Evde kendime igneli epilasyon

Dijlee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
24
4
Selam herkese, igneli epilasyonu artik kendi kendime yapmaya karar verdim. Ingilterede epilasyon aleti ismarlamak cok zor bir durum degil. Buranin 720 sterliniyle (2500TL) profesyonel igneli epilasyon aleti satin aldim ve internetten yazilar okuyarak kendi kendime yapmaya basladim ve iyikide baslamisim. Zamanla daha da iyi olacagim.

Bu profesyonel epilasyon aleti Sterex SX-B blend epilator uc cesit epilasyonun birarada barindiriyor. Galvanik, Termolysis ve Blend (diger ikisinin karisimi)

http://www.ellisons.co.uk/Store/Category/98/Product/2845.aspx

http://www.ellisons.co.uk/Page/about-us/contact us.aspx
Fiyatllar biraz artmis ama olsun. Arastirip dahah ucuzunuda belki baska sitelerden bulabilirsiniz. Ebay.com sitesindede ikinci el daha ucuza satanda var.

Turkiyeyede yolluyorlar mi bilmiyorum ama burda sorabilirsiniz - sales@ellisons.co.uk

Do you deliver Sterex SX-B blend epilators to Turkey/Istanbul as well?
Thank you

(Tercumesi: turkiyeyede epilator siparisi yapiyormusunuz, tesekkurler)

(sehir ismi neyse koyun)

Sorulariniz olursa cevaplayabilirim. Bu secenegi diger uyelere sunmak istedim. Illa salonlara mahkum olmak istemeyip kendine kendine veya yakinlara yapmak isteyen arkadaslarda olabilir.

ben de evde kendime kullanmak için iğneliyi satın aldım .Ben yaklaşık olarak 6 seans lazer epilasyona gittim ancak sonuç olumsuz olduğu kendim kullanmak için iğneli epilasyon aleti aldım 750 tl yakın zamanda aldım ve zamanım olunca bölgeyi uyuşturarak yapıyorum. memnunum ve herkese de tavsiye ediyorum. çok zor değil

ben de evde kendime kullanmak için iğneliyi satın aldım .Ben yaklaşık olarak 6 seans lazer epilasyona gittim ancak sonuç olumsuz olduğu kendim kullanmak için iğneli epilasyon aleti aldım 750 tl yakın zamanda aldım ve zamanım olunca bölgeyi uyuşturarak yapıyorum. memnunum ve herkese de tavsiye ediyorum. çok zor değil

Tebrikler. Benim dedigim alet ev epilasyonu aleti degil. Bu gosterdigim profesyonel salonlarda kullanilanlardan. Evde yapilmasi icin uretilen aletleri pek faydali bulmuyorum. Bu aleti alinca icinde herseyi var ve direk elekrolysis yapabiliyorsunuz. Kil kadar ince igneyi ucuna takip kıl köklerine elektrik akımı yolluyorsunuz. Cok zor birşey değil. Zaten iğneli epilasyon yaptıranlar görmüştür salona gittiklerinde. Başarı oranı kıl kökünün deri altında ne yön ve derinlikte olduğunu anlamayla alakalı.

Evt Benim aldığım alet de profesyoneller için de kullanılıyor. Ancak kendim onu evde kullanmak için aldım. Aynen kıl hatta kıldan daha ince olan bir iğneyi kıl köklerine ulaştırarak akım verilip ve kıl kökü imha edilmektedir.
Ancak akım iğne kıl kökünden çıkarılmadan önce kesilmelidir aksine iğne izleri kalabilir. Bu forumun başka bir başlık altında da detaylı olarak gelişmeleri bildiriyorum.
Takriben 8 ay süre zarfında 6 seans lazer epilasyona gittiğim halde istediğim sonucu alamadım. İşbu; Süre ve maddiyattan dolayı bu aleti alarak kendim evde iğneli epilasyon yapıyorum kendime. Tabi işlem öncesi bölgeyi uyuşturmak için anestezi de yapıyorum ve bu şekilde işlem acısız bir şekilde sürüyor ve istediğiniz gibi akım verebiliyorsunuz.
İlerleyen günlerde bu başlıkta ve açmış olduğum diğer başlıkta detay ve gelişmeleri anlamayı düşünüyorum. Lütfen siz de buraya detay ve gelişmeleri paylaşın ki arkadaşlarımızı bilgilendirmiş olalım.

Sağlıklı günler.:nazar:

kızlar slm :) size bir önerım var madem cihazı satın almışsınız çevrenizdekilere uygun bır fiyata epilasyon hızmetı verebılırsınız hem cihazın ucretı karşılanır hemde cihaz alacak olamayanlara care olursunuz :KK66:

Öncelikle kendi tüylerimden tamamen kurtulmalıyım. Buna sağladıktan sonra bu tür bir durum düşünüşe bilir ancak ' çevre' ile sınırlı kalınması gerektiğine inanıyorum.
Sonuçta biz uzman değil amatör kullanıcılarız ve epilasyon türlerinden en çok dikkat ve hassasiyet gerektiren de iğneli epilasyondur. Ayrıca Kim bilir Belki İlerde Bi epilasyon iş yerim de olur. Çekirdekten Yetişme :KK34:

Sorulariniz olursa cevaplayabilirim. Bu secenegi diger uyelere sunmak istedim. Illa salonlara mahkum olmak istemeyip kendine kendine veya yakinlara yapmak isteyen arkadaslarda olabilir.

merhabalar öncelikle hayırlı olsun.
ben de bu işin eğitimini almak istiyorum aslında. çok da meraklıyım. siz kendinizde hangi bölgeye iğneli epilasyon yapıyorsunuz. mesela yüz bölgesine yapıyor musunuz? çene altı falan zor olmuyor mu?
ayrıca önemli olan incelikler neler?
iğneyi kılın çıkış yönunu takıp ederek mi sokmak gerekiyor?
bir de bu marka makineyi almaya nasıl karar verdiniz?

Evt Benim aldığım alet de profesyoneller için de kullanılıyor. Ancak kendim onu evde kullanmak için aldım. Aynen kıl hatta kıldan daha ince olan bir iğneyi kıl köklerine ulaştırarak akım verilip ve kıl kökü imha edilmektedir.
Ancak akım iğne kıl kökünden çıkarılmadan önce kesilmelidir aksine iğne izleri kalabilir. Bu forumun başka bir başlık altında da detaylı olarak gelişmeleri bildiriyorum.
Takriben 8 ay süre zarfında 6 seans lazer epilasyona gittiğim halde istediğim sonucu alamadım. İşbu; Süre ve maddiyattan dolayı bu aleti alarak kendim evde iğneli epilasyon yapıyorum kendime. Tabi işlem öncesi bölgeyi uyuşturmak için anestezi de yapıyorum ve bu şekilde işlem acısız bir şekilde sürüyor ve istediğiniz gibi akım verebiliyorsunuz.
İlerleyen günlerde bu başlıkta ve açmış olduğum diğer başlıkta detay ve gelişmeleri anlamayı düşünüyorum. Lütfen siz de buraya detay ve gelişmeleri paylaşın ki arkadaşlarımızı bilgilendirmiş olalım.

Sağlıklı günler.:nazar:
Merhaba rocan
Bende sizin gibi kendime igneli epilasyon cihazi aldim. 2. El apilus junior model. Kendi kendine epilasyon yapabilmek icin anestezi yaptigini soylemissin. Emla ile mi yapiyorsun yoksa igne ile yapilan lokal anestezi seklinde mi?

Bende kendime yapmak istiyorum.o kadar çok yer aradim ki sonunda bir merkez buldum dksi 2 TL ama ben nerdeyse tüm vücut yaptiricam genital iç kisim hariç o bölge riskli dedi birçok merkez bana pahaliya geliyor ama arastirirken korkum leke kalirmi düşüncesiydi kendi kendime leke birakmadan nasil yapabilirim 45 derece aciyla iğne girmeli denildi bana bir merkezde siz nasil yapiyorsunuz iz kalma durumu oluyormu

Cihazini sattin mi bende cihaz alicam istersen konuşabilir iz

Reklam kokan hareketler bunlar. Ve hiç kimse kendi kendine iğneli epilasyon yapamaz. Estetisyenim ordan biliyorum

Reklam kokan hareketler bunlar. Ve hiç kimse kendi kendine iğneli epilasyon yapamaz. Estetisyenim ordan biliyorum
Reklama ihtiyacim yok ben kendime yapicam dedim buradan kendime yapicam ilerde ticari aamacli yapicam demedim.yapmamda zaten.ayrıca sizde doğuştan estetisyen olmadiniz herhalde fazlasiyla sabirliyimdir bu konudada basarili olacagima inaniyorum puf noktalari öğrenmeden kendi üzerimde deneyip cildimde leke birakmak gibi bir durumda düşünmek saçma olur dimi.sizi tanimiyorum ama her estetisyende işindebasarili değil malesef.öyle olsa birçok kişi iğneli yaptirdim lleke kaldi demez.yorum yaparken düşünerek yazmanizi tavsiye ederim.

Reklama ihtiyacim yok ben kendime yapicam dedim buradan kendime yapicam ilerde ticari aamacli yapicam demedim.yapmamda zaten.ayrıca sizde doğuştan estetisyen olmadiniz herhalde fazlasiyla sabirliyimdir bu konudada basarili olacagima inaniyorum puf noktalari öğrenmeden kendi üzerimde deneyip cildimde leke birakmak gibi bir durumda düşünmek saçma olur dimi.sizi tanimiyorum ama her estetisyende işindebasarili değil malesef.öyle olsa birçok kişi iğneli yaptirdim lleke kaldi demez.yorum yaparken düşünerek yazmanizi tavsiye ederim.
merhaba;iğneli epilasyona devam ediyormusunuz?
son durumunuz nedir acaba

merhaba;iğneli epilasyona devam ediyormusunuz?
son durumunuz nedir acaba
bır yerde deneme yaptırdım 5-6 kıl kökünde bacağıma ve ız kaldı .ıgnesını aldım evde kendıme yapabılırmıyım acaba dıye makıne alıcaktım ıgneyı batırabılseydım.denedım ıgne tuy gıbı bısey batırdım ama sankı olmadı gıbı başaramadım.suan bır polıklınıkle anlaştım dıot epilasyon ıcın.6 seans anlaştım.ama yüzde yuz bıtmıcek bılıyorum kalanları ıgnelı yaptırıcam suan ıgnelı yaptırabılecegım kısım var yıne merkez tavsıye edersenız görüşmeye gıdebılırım ıgnelı ıcın.

bır yerde deneme yaptırdım 5-6 kıl kökünde bacağıma ve ız kaldı .ıgnesını aldım evde kendıme yapabılırmıyım acaba dıye makıne alıcaktım ıgneyı batırabılseydım.denedım ıgne tuy gıbı bısey batırdım ama sankı olmadı gıbı başaramadım.suan bır polıklınıkle anlaştım dıot epilasyon ıcın.6 seans anlaştım.ama yüzde yuz bıtmıcek bılıyorum kalanları ıgnelı yaptırıcam suan ıgnelı yaptırabılecegım kısım var yıne merkez tavsıye edersenız görüşmeye gıdebılırım ıgnelı ıcın.
dıot yada ıpl lazerse hiç önermiyorlar yüz için NDYAG umarım anlış yazmadım.öyle yeni bi cihaz çıkmış.araştırın derim

dıot yada ıpl lazerse hiç önermiyorlar yüz için NDYAG umarım anlış yazmadım.öyle yeni bi cihaz çıkmış.araştırın derim
evet ndyang cok uzun zamandır var ve ben o kadar cok arastırdımkı bu konuları bazı merkezlerde ıslem hakkında bılgı verenlerden cok bıldıgımı farkettım .ancak kıl kökünü cıhaz görürmü görmezmi diye tereddutteydım 4 merkeze gittim poliklinik olarak 2 sı kumral olduğumu görmeyecegını sıre devam edıp lazerden uzak durmamı söyledi.kumral olduğumu söyleyen başka bır guzellık merkezıde bence polıklınıkte yaptırın burda yanabılırsınız cok hassassınız dedı gızlıce bana yapan kışı cok saolsun bana guvendı ve uyardı .polıklınıktede 2 merkez kumralsın görmez deyınce araştırdım her araştırdığım yerde deneme seansı ıstedım mınık bır kısımda yapmayan yerlerı eledım.yapan yerlerdende en ıyı sonuç aldığım merkezle görüştüm.cıldım beyaz kıl yapım ınce ve kumral bu yüzden ıpl dışında dıot benı gorurmus nettede böyle yazıyordu merkezlerde böyle soyledı.alex benı gormezmıs ndyang ıse ızmırde sadece 1 yerde buldum fıyatı cok soyledıler bu 6 seansım bıtınce ıgnelıde bulamazsam ona gıderım cunku bulduğum merkez kıla göre fıyat veren yerdı kıl azaldıkça dıyat düşüyor bızde dedı heraderma polıklınıgı.ben suan a plus polıklınıkle 6 seans anlaştım.

bırde usttekı msjımda yazmayı unuttum benım yuz degıl tum vücut.yuzumde yok Allahtan.kaslarım bıle çıkmıyor 2 ayda bır 3-5 cıkıyolar.

merhabalar. öncelikle tebrik ederim sizi. merak ettiğim akım seviyelerini nasıl belirlediğiniz? biraz bilgi verir misniz

X