Elektrikli Süpürgeler Ev Temizliğinde Süper Güç: Philips PowerPro City

Hala dönüp dönüp bakıyorum belki adımı yazmayı unutmuşlardır hahahahaha :KK70::KK70:
Sınavda bile soruları bu kadar dikkatli okumamıştım haha
Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.. :KK73:

Hiç duymadığım görmediğim isimler yahuuu nerdeyse her gün iki 3 saat takılıyorum şansa bak eminim yeni üyelerde yarışma için giriş yapmıştır

Pehhh şans yok arkadaş

Kazananlardan hic ses soluk yok ben olsam yikmistim buraları sevincten :KK70: belki haberleri bile yoktur :) güle güle kullansınlar insallah ❤❤❤bende netten supurgelere bakayim bari bir philips kadar kaliteli supurge alamam ama ucuz yollu iyi birsey buluruz artik insallah :cry:

Annem bakmış kazanamamisiz dedi inanmadim bide ben baktim artık nasil bir umutsa :110: neyse saglik olsun yikilmadim ayaktayim :KK59:

Yedekteyim bende :KK37: ama bunu biri açıklasa çok sevinicem ne anlama geliyor cidden yedekte olunca.. kazanabilme şansımız hala devam mı ediyor bilemedim...:KK61:

Yedekteymişim bu ne anlama geliyor ?
Eğer çıkan 3 kişi supurgeyi istemezse yedekteki kisilerden siralamaya göre tek tek seçiliyor.yani sizin supurgeyi alma ihtimaliniz de %50 falan:) yinede şansınız var demek.eger ulasilamazsa 3 kisiye sirayla yedektekilere ulaşılıyor.sanırım boyle :)

X