eternıty

realist

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2006
3.073
132
62
Bayanlar hiç eternıty den şikayeti olanlar var mı?İlk aldığım tencere soyulduğu için garanti kapsamında olduğundan çok uzun sayılabilecek bir sürede değiştirildi.Ama memnuniyetsizliğim bundan değil.Pişirme yaparken tencerenin başını beklemeniz gerekiyor.Daha bugün kısık ateşte makarnayı yaktım.Makarna başka tencerede olsaydı böylesine yanmazdı inanın.Pilav yaparken başka dert.Suyunu çeker çekmez kapatacakmışsınız.Yani suyunu çekene kadar başını bekleyin.Yoksa pilavın dibi simsiyah oluveriyor.Ben tencere almamışım da dert almışım başıma.Bir yıldır deneme yanılma yöntemiyle pişirmeye çalışıyorum.Ama doğru yolunu bulamadım.Bilen varsa lütfen bana da söylesin.

sevgili realist bileùiyorum dogrusu bende eternity marka tencere kullaniyorum hatta butun tencerelerim eternity ustelik cokta memnunum acikcasi, temizligi de cok kolay.evet pilav suyunu cok cabuk cekiyo fakat pilav bu tencerede daha lezzetli oluyo bence...oyleki bu marka tencereleri belcikadaki bircok turke Turkiye'den getirdim, benim tencereleri evlerinde denemislerdi ve cok begendiler bircok kisi aldi yani, ama bilemiyorum tabi sende neden boyle sonuc verdi bisey diyemiycem dogrusu....

Bende Hic Memnun Degilim
Gecen Sene Aldim Bir Tencere Takimi Eternityden Iki Hafta Sonra Kapaginin Tutma Yeri Koptu
Gittim Degistiler Burda Bir Turk Exporttan Almistim
Sonra Sorun Yine Tekrarlandi Kapaklarimin Hepsinin Tutma Yerleri Koptu
Degismiyolarda Okadar Para Verdim Aldim Hic Bir Isime Yaramiyor
Bos Bos Dolabimda Bekliyo Yada Bazen Tava Niyetine Kullaniyorum Napim Boyel Sorun Yasayanda Oldumu Merak Ediyorum

çeyizlik aldığım için garanti süresi doldu.tahta kaşık kullanmama ragmen teflonu 4.cü senede ayrılmaya başladı dış parlament boyasıda açılmaya başladı.olumlu yönleride var yemekleri çok lezzetli oluyor alt tabanı ve dış çevresi leke tutmuyor...fisfisfis

Değiştirdikten sonra kaplamasından şikayetim olmadı.Tek şikayetim ocağın başına sandalye atıp beklemek.Suyu nu çeker çekmez kapatmanız gerekiyor ocağı.Yoksa yanması kuvvetle muhtemel.

aaa hayret bilemiyorum bayanlar ya ben ve tanidigim bircok kisi gayet memnun oysaki cok ilginc neden sizde oyle sonuc vermis anlayamadim dogrusu

bu arada soz tencerelerden acilmisken amerikan tenceresi adi altinda(yaniliyosam) satilan bir tencere varki super harika dehset bisey cok pahali fakat omur boyu garantili 10dk tavuk hasliyo resmen susuz hasliyo oda burda evlerde tanitimi yapiliyodu test yapiyolar bide evlerde kanitlamak maksatli hakikaten super ama elbette pahali tabii
hic duymusmuydunuz bu tencereyi hanimlar celik tencere gorunumunde oyle ici teflon kaplama filan degil yani....

Odediğin markadan Türkiyede yıllardır var canım.Ama fiyatları el yakıyor doğrusu.Haklısın çok kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde pişiriyor.İlk zamanlar almayı çok istemiştim ama bizim çelikler de az çok aynı işi görüyor.Zaten zamanzaman düdüklü tencerede pişiriyorum yemeklerimi.

bende ceyizime aldım kutusunda tabi eve geldim açtım bakayım dedim tencerenin kolu elimde kaldı ve değiştirmediler aldığım yere gittim kusra bakmayın değiştiremeyiz diyorlar öyle kalcak atık 385 ytl ödedim bide daha hiç kullanmadım kutusunda evlenince artık bakalım daha nelerle karşılaşıcam

valla bi tanıdık dün bahsediyordu. Yemeği yaktıysan daha kokusu gitmiyor. ne kadar temizlersen temizle diğer yemeklerede geçiyor dedi.

Vallahi Rüyacığım snin tanıdık biraz abartmış.Ben de yakıyorum ama kokusu kalmıyor.Yiğidi öldür ama hakkını yeme!...

Bravo bana en sonunda başardım.Pilavı kavurduktan sonra asla sıcak su kullanmıyorsunuz. O zaman güzel oluyor.Ama başında beklemeniz şart.Yandı mı kötü yanıyor.Suyunu çeker çekmez kapatmanız lazım.

ben de eternity takım aldım kendime mor çiçekli daha kullanamadım çeyizimde duruyor hala daha açamadım bilesenağlama
aldığımda kırık çıktı parçaları sonra değiştirdim bakalım kullanmak ne zamana kısmet olacak???

YETER ARTIK.Bir yıl önce soyulduğu için değiştirdiğim tencerem yine soyuluyor.Habire bununla mı uğraşacağım?Yazıklar olsun verdiğimparaya.Helal etmiyorum!..Bu dünyada uğraşmaktan bıktım.Bunun ötesi de var.

canım senin tencere şu çiçeklilerden mi,ben de almayı düşünüyordum :çok üzgünüm: kuzenim de aldı çeyizine.görünüşüne kanıp hiç araştırıp incelemedn alıyoruz işte.bu hepimize ders olsun. canım sen de vazgeçme,şikayet et.sayfasında mutlaka 1 tel veya bi e-mail adresi vardır. direkt orasıyla irtibata geçersen belki daha iyi olur. bi çözüme ulaşamazsan ordan www.sikayetvar.com diye bir sitede var oraya yazabilirsin mağduriyetini.
Benimki beyaz üzerine armut desenli olanlardan.Dün mail yollamıştım.Bugün hemen arayıp değiştirebileceklerini söylediler.Ama sorun o değil ki.Ben bununla uğraşmak zorunda kalıyorum.Aldığın yere götür.Nezaman gelecek diye sor ve bekle.Tenceresiz geçen sürede çelik tencerede pilav pişir.Isıtayım derken dibine yapışsın snra kalanları çöpe dök.Neden eternıty alıp da başıma bela ettim ki? Ben kendime kızıyorum artık.Bir daha mı tövbeler tövbesi.Bedava verseler üzerine bir tencere daha verseler asla eve sokmayacağım.Zaten aradıklarında da söyledim.Beni mağaza ile muhatap etmeyeceklerini söyleyip ücretsiz telefon hattını verdiler, ama aramayacağım.Gittiği yere kadar.Paramı da kaybettiğimi varsayacağım.

arkadaşlar en güzeli www.sikayetvar.com
yeni aldığım cep telefonum 3. gün kapandı kendliğinden ve bu sitenin hukuki danışmanları çok yardımcı oluyorlar.
ayrıca büyükşehirlerde yaşayanar için ilçe tüketici mahkemeleri kesinlikle sonuç alıyorsunuz ben kadıköyde sonuç aldım:)

sadece kulbundan şikayetim var o kadar yoksa çok memnunum geçen yıl içi soyuldu 1 günde değişti bida sorun yaşamadım am kulpları yok

bende almıştım o tencerelerden.eve gittim bir hevesle pilav yaptım.makineye koyabilirsiniz dedikleri halde kıyamadım elde nazikçe yıkadım.hatta hızımı alamayıp bide kuruluyordum ki bide baktım içi soyuluyor.daha bir kaç saat olmuş tencereyi alalı düşünün...
anında götürdüm ve iade ettim.
sıkıysa almasınlar

Bayanlar hiç eternıty den şikayeti olanlar var mı?İlk aldığım tencere soyulduğu için garanti kapsamında olduğundan çok uzun sayılabilecek bir sürede değiştirildi.Ama memnuniyetsizliğim bundan değil.Pişirme yaparken tencerenin başını beklemeniz gerekiyor.Daha bugün kısık ateşte makarnayı yaktım.Makarna başka tencerede olsaydı böylesine yanmazdı inanın.Pilav yaparken başka dert.Suyunu çeker çekmez kapatacakmışsınız.Yani suyunu çekene kadar başını bekleyin.Yoksa pilavın dibi simsiyah oluveriyor.Ben tencere almamışım da dert almışım başıma.Bir yıldır deneme yanılma yöntemiyle pişirmeye çalışıyorum.Ama doğru yolunu bulamadım.Bilen varsa lütfen bana da söylesin.

BENDE AYNI DERTTEN MUZDARİBİM pilav yapmaktan artık nefret ediyorum 10 milyonluk tencerede guzel olan pilav eternity 70 milyonluk pilav tenceresinde berbat oluyor goturecegim ortasını tamamıyla yakıyor suyunu cektigi zaman kapatsan ıslak pilav oluyor ben anlamadım bu işi

Biliyor musunuz,dayanamayıp oğlumun da ısrarları sonucunda tencereyi aldığım bayiye götürdüm.Allah için çok duyarlı davrandılar sağolsunlar.Ama temmuz ayının ondördünde giden tencereden hala ses yok.Bakalım ne zaman arayıp al diyecekler çok merak ediyorum doğrusu!...

X