Esmalar ile hayatında değişim yaşayan var mı?

Arkadaşlar Merhaba, google play store dan indirebileceğiniz çok güzel bir uygulama var. adi:esma-ül husna zikirleri
En etkili saatlere gore esmalari ve ne kadar cekilmesi gerektigi kayitli.Doğruluğunu ve kaynağını çok araştırmadım fakat uygulamalar içinde en çok bunu beğendim.aranizda bilgi sahibi olan varsa uygulama hakkında yorum yapabilir mi ?

Eklentiler

• Screenshot_20180717-233119.png
    Screenshot_20180717-233119.png
    354,4 KB · Görüntüleme: 453
Merhaba Kızlar
Ayrımcılığın sona ermesi için duymadınız dimi esma
Bulunduğum ortamda adam kayırıyorlar

Merhaba ayrımcılığa uyar mı bilmiyorum ama adalet için El Adl okunabilir.
Ebced değeri ve zikir saati:EL-ADL; ismi zikri(104)adet,zikir saati Güneş,günü Pazar.

Merhaba ayrımcılığa uyar mı bilmiyorum ama adalet için El Adl okunabilir.
Ebced değeri ve zikir saati:EL-ADL; ismi zikri(104)adet,zikir saati Güneş,günü Pazar.
Aynen
Adalet için
Bana da eşit izinleri vermelerini istediğim için
Hakkımı almak için
Çok teşekkür ederim❤️
Güneş dediğiniz gündüz vakti anlamında mı? Akşama kadar olabilir mi ve abdest şart değil değil mi ?

Aynen
Adalet için
Hakkımı almak için
Çok teşekkür ederim❤️
Güneş dediğiniz gündüz vakti anlamında mı? Akşama kadar olabilir mi ve abdest şart değil değil mi ?

Hayır abdest şart değil özel günlerinizde de okuyabilirsiniz. Burada belirtilen gün ve saatte okumak da şart değil. Yalnız her esmanın okunduğunda daha etkili olduğu vakitler var. Onu belirtmişler ama istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Güneş vakti gün doğumu zamanı oluyor. İnşallah sonuç alırsınız.

Hayır abdest şart değil özel günlerinizde de okuyabilirsiniz. Burada belirtilen gün ve saatte okumak da şart değil. Yalnız her esmanın okunduğunda daha etkili olduğu vakitler var. Onu belirtmişler ama istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Güneş vakti gün doğumu zamanı oluyor. İnşallah sonuç alırsınız.
Teşekkür ederim çok sağolun
Aminnn

Aynen
Adalet için
Hakkımı almak için
Çok teşekkür ederim❤️
Güneş saati gündüz saati veya gün doğumu zamanı demek değil. Gezegen saatleri bulunduğunuz ile göre her gün değişiklik gösterir. İnternetten gezegen saati hesaplama yazarsanız bulunduğunuz ilde hangi saatler güneş saatidir hesaplayabilirsiniz. Ama her gün değişebileceği için her gün bakmak lazım. Bir kere bakıp hep o saatte çekmek olmaz.

Güneş saati gündüz saati veya gün doğumu zamanı demek değil. Gezegen saatleri bulunduğunuz ile göre her gün değişiklik gösterir. İnternetten gezegen saati hesaplama yazarsanız bulunduğunuz ilde hangi saatler güneş saatidir hesaplayabilirsiniz. Ama her gün değişebileceği için her gün bakmak lazım. Bir kere bakıp hep o saatte çekmek olmaz.
Teşekkür ederim
Peki siz faydasını gördünüz mü
Örnek verebilir misiniz

Teşekkür ederim
Peki siz faydasını gördünüz mü
Örnek verebilir misiniz
Açıkçası ben çok uğraşamadım, her gün saat hesaplama vs bir yerden sonra yorucu oldu. Gün içinde kafama göre çektim. Ama öyle uzun bir zaman dilimi değil ara sıra 3-5 gün boyunca diyelim. Mutlaka faydası olmuştur tabii ama şu niyete şunu yaptım gerçekleşti dediğim olmadı.

Açıkçası ben çok uğraşamadım, her gün saat hesaplama vs bir yerden sonra yorucu oldu. Gün içinde kafama göre çektim. Ama öyle uzun bir zaman dilimi değil ara sıra 3-5 gün boyunca diyelim. Mutlaka faydası olmuştur tabii ama şu niyete şunu yaptım gerçekleşti dediğim olmadı.
Sağolun teşekkrür ederim
İnşallah faydasını görürüz

Çok sağolun
Kübrayı nasıl zikredicem peki tam olarak??
Ve günleri var mıa
Belli günleri yok sanırım , Google dan da aratabilirsiniz
1000 ya Latif ardından salavati Kübra 100 defa
Hergun Ayetel Kürsi okunup son ayeti 70 kere tekrarlamak
Hergun Hasbinallahu venimel vekil 100 defa . 100.de nimelmevla minennasir
Haksızlık için bunlarda iyi . Yazım hatası yapmış olabilirim.

Şöyleki bende panikatak vardi ilacda kullandım ama çok tesbih çektim esmaları çektim.
Bana çok iyi geliyordu.
Içimi ferahlatiyordu.

Esmada cok çekerim türbe cami de gezerim.
Yani tabiki hepsinden olabilir ama ben mucizelerini yasadim.
Evim dahada bereketlendi
Borclarimız varken birikim yapabildim borclarimız bitti.

Eşim bir dönem issizdi cok istiyordum iyi bir işi olsun Allah'ım binlerce şükürler olsun hic aklımıza gelmeyecek bir konumda suan.

Ben genel anlamda duanın gücüne inaniyorum.
Yani esmalar olabilir, dualar olabilir, ayetler olabilir, yasin okumak, kuran okumak,namaz, türbe ziyaretleri hepsi.
Bana hepsi cok iyi geliyor.

Ben sayisiz cekiyodum esmalari sonucta Allah icin yapilan bir niyet diyerekten :KK64:birde disarda okuyordum o yuzden sayma gibi bir sansim olmuyordu. Bende genelde hergun vedud ve rafi okuyorum
Ben hep 1 tesbih dolanirim yani 99 defa.
Öyle alıştım bazen günde 1000 esma bazen 1.500esma cekiyorum.
Daha da artıyor azaliyor.
Bosvakit bulunca hemen tesbihimi alirim elime.
Aklıma hangi esmalar gelirse cekerim.
Salavat cekerim.
Vela havle cekerim.
Yani o an içinden hangisini çekmek bana iyi geliyorsa onu cekiyorum

X