Eski sevgilim hediyemi hala kullanıyor

Elimde olmadan yaptım kötü bir insan değilim
Elimde olmadan yaptım ne demek?
sağlıklı bir insan ayrılık sonrasında tehdit etmez. Ölümle tehdit etmişsiniz hiç blöf demeyin. Bu blöf değil tehdit. Yeni bir ilişki yapınca da öldrümekle mi tehdit edeceksiniz? Şantaj mı yapacaksınız?
Kusura bakmayın ama böyle şeyler yapan bir insanla kimse sevgili olmak istemez.
Takıntılı, korkunç bir insansınız.

Sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık aynı iş yerinde çalışıyoruz ona verdiğim masa üstü mini çalar saat vardı

Hala masasında duruyor

Daha önce de hediyeleri atan biri değilim demişti sizce neden hala masasında ve gözünün önünde tutuyor
Hediyeleri atan biri değilim demiş zaten🫠
Mana çıkarma çoğu kişi sallamıyor böyle şeyleri

Son olarak Allah aşkına aynı iş yerinden dip dibe niye sevgili yaparsınız? Asrın en büyük hatası. Ayrılınca böyle abuk sabuk oluyor.. Aynı iş yerinden sevgili yapılmaz başa bela aman aman bir daha yapma böyle bir hata saati boşver bu daha önemli

Ayyy cidden bunu konumu yaptin. Adam hjutmustur bile senin hediye ettiginj belki

Galiba cok seviyorsun, o yuzden sacma seylere anlam yüklüyorsun. Oluru yokmu tekrar

Saati buzdolabina koyacak hali yok...gün içinde sürekli saate bakıp aglamiyorsa bı anlamı yok. ....şaka bir tarafa size zaten hediyeyi atmam demiş saat sonuçta kullanılabilir birşey yemek saatine kaç dakika kaldı molaya falan bakiyordur .Siz aldığınız için değil yani .....yani bundan bile birşey çıkaracak kadar ümitsiz olan ruh halinizin hızla iyiye gitmesini dilerim

Sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık aynı iş yerinde çalışıyoruz ona verdiğim masa üstü mini çalar saat vardı

Hala masasında duruyor

Daha önce de hediyeleri atan biri değilim demişti sizce neden hala masasında ve gözünün önünde tutuyor
Çok anlam yüklenecek bir durum göremedim

Mini çalar saat pili de yok zaten bitmiş ama hala masasında bilgisayarının yanında duruyor
Belki benim gibi biridir .eşyalara anlam yükleme olayım yoktur .hediye almayı vermeyi severim ama sadece o anki mutluluğa odaklanirim.hatira vs pek bir anlamı yok benim için belki o da öyledir .

X