Eski sevgili

cerenhamsi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
16
-2
Merhabalar size bir sorum var sadece fikir almak istedim. Eski sevgilimle ayrilali uc ay oldu hic arayp sormadim o da ayni sekilde cok da umrumda degil acikcasi. Bi kac gun once aklima geldi instagram profiline baktim fotografinin altina yorum yapmistim o fotoğrafi profile sabitleyip yorumlarimi silmemis. Gormemesi veya untmasinin imkani yok. Sizce neden ? Ha birde surekli profilini acip kapatiyor surekli hikaye atiyormus.

Senin yorumun sevgili olduğunuzu gösterecek tipten bir yorum muydu?
Erkeklerin profilini açıp kapatmasının tek sebebi av içindir aman birileri profilime baksın hikayemi görsün de ordan bi ekmek çıksın gibi.

3 kere okudum, anladigim kadariyla yorum yapıyorum.

Sanirim size bir mesaj vermek icin foto sabitledigini dusunuyorsunuz? Dogru mu anlamisim?

Senin yorumun sevgili olduğunuzu gösterecek tipten bir yorum muydu?
Erkeklerin profilini açıp kapatmasının tek sebebi av içindir aman birileri profilime baksın hikayemi görsün de ordan bi ekmek çıksın gibi.
Evet bildiginiz kirmizi kalpli bir yorumdu kendi cevabi da ayni sekildeydi

Merhabalar size bir sorum var sadece fikir almak istedim. Eski sevgilimle ayrilali uc ay oldu hic arayp sormadim o da ayni sekilde cok da umrumda degil acikcasi. Bi kac gun once aklima geldi instagram profiline baktim fotografinin altina yorum yapmistim o fotoğrafi profile sabitleyip yorumlarimi silmemis. Gormemesi veya untmasinin imkani yok. Sizce neden ? Ha birde surekli profilini acip kapatiyor surekli hikaye atiyormus.
Hani umurunda değildi ? Sil gitsin ya

Tamamen bitirmiş olsaydınız profiline girip bakma gereği duymazdınız ve bu kadar anlam yüklemezdiniz bence diye düşündüm şuann

Ya size mi dert birieip bitirmedigim isiniz gucunuz baska yerlere cekmek ben baska bi sey sordum
İstediğiniz cevapları alamayınca atarlanacaksanız konu açmayabilirsiniz. Şu konuya nasıl bir cevap bekliyordunuz tam olarak? Kendi fotosunu beğenmiş profiline sabitlemiş işte. Altındaki yorum umrunda bile değildir.

Gerçekten umursamayan biri olsaydınız buraya kadar yazıp fikir almak istemezdiniz. Ben desem ki "evet size bir mesaj bu ,barışmak istiyor" Ne yapardınız? yazılan işinize gelmeyen, aslında kendinize itiraf etmediğiniz şeyler dillendirilince kiziyorsunuz.

Bitirdim tamamen cok sukur.
Bitirmiş biri böyle bir konu açmaz.
Bu sizi hic ilgilendirmez.
Size yapılan yorum, konunuzu okuyan üyelerin hemen hemen yüzde 90’ının vereceği cevap.
Duymak istediğiniz eski sevgilinizin size sinyal verip sizi unutamadığı yönündeydi sanırım. Evet bu da ihtimal dahilinde. Ancak daha gerçek bir şey varsa o da sizin bir şeyleri bitirmediğiniz :)
Hakkınızda hayırlısı olsun.

X