Eşimin Cinsellik sorunsalı

8 yıl gerçekten çok uzun bi süre.
Aranızda tek sorun cinsellikse bunu aşmak için eşinizin biseyler yapmalı. Hemen bosanin demek istemiyorum çünkü çok iyi baba olabilir ,ilgili, düşünceli, karakterli bi es olabilir . Dediğim gibi tek sıkıntınız cinsellikse bunu çözmeye çalışın ama birçok şey varsa bunun yanında bosanmak en iyisi .
Mesela siz randevu alın, eşinize hadi aldım bak şu gün gidiyoruz doktora diyin ,ama hala gitmemeye düzeltmemekte ısrar ediyorsa, sizde yolunuza bakın.
Zaten en güzel yıllarınizin bir çogunu ona harcamissiniz . Kendi hayatınıza bakarsınız.

Geciktirici sprey, kondom vs denediniz mi?
Hıçbirşey denemedi ılk basta doktora gıdeceğini söyledı cocuk olduktan sonra bana sen hastasın demeye başladı.Ben sımdı sıze soruyorum 1.5 yıl en erken ılıskı denememız 8 ay fılan bu kadar sure gectıkten sonra hadı gel bır sevıselım olur mu sızde duygu olacak. 1.5 Sene sen dokunma öpme okşama ben nasıl sevişeyim ?

Şuan kreşe gidiyor. İşe girdim o okula başladı herşey bir anda olursa piskolojik olarak etkilenir diye korkuyorum. Ayrılsam benım annem çocuğumla ilgilenmez yine eşimin annesınden ılgılenmesını rıca ederım dıye dusunuyorum.

Boşanmada hicbirsey eskisi gibi olmuyor yine kayınvalidem den rica ederim o bakar diye sakın dusunme senelerin eşi kanlı bıçaklı olabiliyor.madem çalışıyorsun güçlü bir karaktersin çocuğun kreş yaşında kendine güzel bir düzen kurmussun zaten kimseden destek almayacak şekilde iyice düzenini oturt sonra aç davanı. Eğer cinsel sorun isteksizlik sende olsaydı bir haftada kapının önüne koyardı erkekler

Mutlu olmayı seç bebişim. 8 yıl uzun hatta çok uzun süre. Eşin terapiye gitmek istese zaten sana bir çözüm yöntemi olarak sunardı. Belli ki çözüme kavuşturmak istemiyor. Ölümüne kanka takılmayı düşünüyor sanırım. Bak bu kadar zamandır birlikte olmuyoruz diye msj falan at eşine ama silme dursun. Boşanma davasında eşini tam kusurlu yapar bu. Erkeklerin boşanırken karakter değiştirip çirkefleştiğini biliyoruz.

yani 4 yıl çocuk yapmamışsınız, o zamanlar da sorun varmış. niye o kadar idare ettiniz ki? eşimle yıllardır cinsel hayatımız var. geçenlerde 3 hafta sertleşme problemi oldu. adamın gitmediği yer, yemediği şey kalmadı ki stresten olmuştu. keşke böyle düşüncesiz, bencil bir adamı 8 yıl çekmeseydiniz.

8 yıl gerçekten çok uzun bi süre.
Aranızda tek sorun cinsellikse bunu aşmak için eşinizin biseyler yapmalı. Hemen bosanin demek istemiyorum çünkü çok iyi baba olabilir ,ilgili, düşünceli, karakterli bi es olabilir . Dediğim gibi tek sıkıntınız cinsellikse bunu çözmeye çalışın ama birçok şey varsa bunun yanında bosanmak en iyisi .
Mesela siz randevu alın, eşinize hadi aldım bak şu gün gidiyoruz doktora diyin ,ama hala gitmemeye düzeltmemekte ısrar ediyorsa, sizde yolunuza akın.
Zaten en güzel yıllarınizin bir çogunu ona harcamissiniz . Kendi hayatınıza bakarsınız.

Hasta olduğunu artık kabul etmıyor benı sucluyor. Ben ısteklı bır kadınım ama esıme karsı artık bır ısteğım kalmadı. Çok ıyı nıyetlı bır ınsan ama benı cok yıprattı cok ılgısızm sevgısızım mutsuzum ben zaten kendı aılemden de sevgı görmeyen bırıydım esım hem esım hem babam hem annem hem arkadasım herseyım olması ıcın ugrastım o bana hıcbır sevgı veremedı. Bırbırımıze karsı cok saygılıyızdır tartısmayız bıle dısardan gören parmakla gösterır ama artık ben cok tukendım hersey yolunda gıbı davranmaktan bıktım yoruldum usandım

yani 4 yıl çocuk yapmamışsınız, o zamanlar da sorun varmış. niye o kadar idare ettiniz ki? eşimle yıllardır cinsel hayatımız var. geçenlerde 3 hafta sertleşme problemi oldu. adamın gitmediği yer, yemediği şey kalmadı ki stresten olmuştu. keşke böyle düşüncesiz, bencil bir adamı 8 yıl çekmeseydiniz.
Geçen dedim ben ona sen dedım ıhtıyacını nasıl karsılıyorsun dedım banyoda beyfendı boşalıyormus bende ohhhhhhh dedım ıcım rahatladı ya dedım ıyı sen bosalıp rahatlıyorsan benı bosver dedim.

Hasta olduğunu artık kabul etmıyor benı sucluyor. Ben ısteklı bır kadınım ama esıme karsı artık bır ısteğım kalmadı. Çok ıyı nıyetlı bır ınsan ama benı cok yıprattı cok ılgısızm sevgısızım mutsuzum ben zaten kendı aılemden de sevgı görmeyen bırıydım esım hem esım hem babam hem annem hem arkadasım herseyım olması ıcın ugrastım o bana hıcbır sevgı veremedı. Bırbırımıze karsı cok saygılıyızdır tartısmayız bıle dısardan gören parmakla gösterır ama artık ben cok tukendım hersey yolunda gıbı davranmaktan bıktım yoruldum usandım
Diger yorumlarda oğlunuzun küçük olduğundan bahsetmistiniz ,biraz daha büyüsün zaman verin para biriktirin ,hatta maasinizin çoğunu saklayın. Sonra da kendi hayatınıza bakın. Ne anne ne baba ne es ihtiyacınız yok ,içinizde ki güce inanın tamam aile olsa cok iyi olur ama bi destekleri yoksa da yapacak bisey yok . Çalışıyormuşsunuzda, hersey güzel olur umarım.

Geçen dedim ben ona sen dedım ıhtıyacını nasıl karsılıyorsun dedım banyoda beyfendı boşalıyormus bende ohhhhhhh dedım ıcım rahatladı ya dedım ıyı sen bosalıp rahatlıyorsan benı bosver dedim.
o ihtiyacını karşılamaz ki. insan kendini tatmin etse de gene cinsel birliktelik istiyor ama o eksikliğini bildiği ve hiçbir halt da yapmadığı için ağzını açıp bir şey diyemiyor tabii. koskoca bir ömür, evlisini kocan var ama cinselliğe aç yaşıyorsun. bunu kendime yapmazdım ben.

Çocuk olmasında bır sıkıntı yok ki vajınaya sperm girse oluyor zaten kı 2 sene onu da beceremedık. Asıl sıkıntı su esımın penısı cok kısa ve her defasında yatağa gırıyoruz bırsey olmadan 2 dak kalkıyoruz hemen boşalıyor ben zevk alamıyorum sevısemıyoruz
çok üzüldüm cinsellik çok önemli bir üye yazmış kocan sorun sende olduğunda hayatta seni bu kadar beklemezdi.

o ihtiyacını karşılamaz ki. insan kendini tatmin etse de gene cinsel birliktelik istiyor ama o eksikliğini bildiği ve hiçbir halt da yapmadığı için ağzını açıp bir şey diyemiyor tabii. koskoca bir ömür, evlisini kocan var ama cinselliğe aç yaşıyorsun. bunu kendime yapmazdım ben.
Artık bende ciddi buhran içindeyim.

Diger yorumlarda oğlunuzun küçük olduğundan bahsetmistiniz ,biraz daha büyüsün zaman verin para biriktirin ,hatta maasinizin çoğunu saklayın. Sonra da kendi hayatınıza bakın. Ne anne ne baba ne es ihtiyacınız yok ,içinizde ki güce inanın tamam aile olsa cok iyi olur ama bi destekleri yoksa da yapacak bisey yok . Çalışıyormuşsunuzda, hersey güzel olur umarım.
İnşallah tek gayem mutlu olmak.

Inanın regl olduğumdan bıle haberı olmuyor 1.5 yıldır kesınlıkle kankayız

8 yıl olmuş..
Koskoca 8 yıl.
1-2 yıl olsa anlarım ancak bu krizin ortasina bir de çocuk sıkıştırmak,zaten kabullenisinizin göstergesi olmuş.
Şimdi ben de size soruyorum ;
Şimdi mi brutus ? Şimdi mi aklınaza geldi ?
Madem bir erkek olarak,bir eş olarak görmüyorsunuz bu adamı ; sırf hayat pahalı,çocuk var gibi bahanelerle sığınarak onun da hakkına girmiş olmuyor musunuz yanında kalarak ?
Yani burada hata sizin bence.
Kıçımı aciyorum ama fayda etmiyor,güzelim ama bakmıyor demek yerine zamaninda bir önlem almalıydiniz bence.
8 yıl insanda alışkanlık yapar.
Bu zamana kadar evet dediğinize şimdi de kazan kaldırmak istiyorsaniz hemen bu işi bitirin derim.
Ayrılın,yolunuza bakın.

Selam hanımlar, nasılsınız uzun oldu görüşemedik
Kızlar eşimin evlendiğimiz ilk günden beri cinsel problemleri var. Yani tam ilişkiye gireceğiz adm boşalıyor ve aramızda bır bırlesme olmadan hersey bitiyor.Defalarca doktora gitmesı yönünde konuştum artık en son boşanacağım dedim. Evlendiğim günden beri 1 kere bile sağlıklı bir ilişkim olmadı, boşalmadım. 8 yıllık evliyim ve son 4 yıldır oğlumda hayatımızda.Oğlum olduktan sonra herşey bitti gibi. Eşimin insan olarak cok seviyorum ama ben artık eş olarak bır erkek olarak sevmediğimi hissettim.Çocuğum için katlanıyorum bunu onun yuzunede söyledım. Sevgisiz geçiyor yıllar. İnanın cokta guzel bır kadınım ama esımın bana nefsı uyanmıyor. Kıçımı acsam bakmıyor. Sarılma öpüşme yok. Son 1.5 yıldır ılıskı denemıyoruz bıle.Aynı evde ev arkadaşıyız eş değiliz. Sevgisizim cok mutsuzum. Boşansam nereye gıdıcem bu pahalılıkta nasıl gecıneceğım. Çocuğum kucuk en azından o bıraz buyuk olsa göze alabılırım ama dayanamıyorum artık.Bu bana yapılan en buyuk haksızlık. Kendı anneme de söyledım kır dızını otur. Nasıl oturayım bır ınsan sevgısız nasıl yasar?
Evett hemen klasik ve en haklı tepkimizi verelim.eee bacım ilk günden bile sıkıntılıysan neden çocuk yaptın ? 15 yaşında evlendirilen eğitimsiz cahil kadınlar gibisiniz valla.annenin yerinde olsam ben de kır dizini otur derim yani.eminim çocuğun olmasa annen de öyle demezdi.
Millet de sabah akşam sevişir hamile kalamaz.maşallah bütün iktidarsız adamlar tek atışta tutturuyor 😄

X