Eşim kilolarımdan rahatsız olduğunu dile getirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu burda dile getirmek ne mesela oldu
Farzedelim ki böyle. Farzedelim ki konu sahibi 1 dakika aktif olabiliyor. Ama sonucundan mutluyum diyor. Memnunuz diyor. Sorun yok diyor. Daha ne desin? Herkesin seks dinamiği, beklentileri, zevkleri aynı mı? O memnunum diyorsa bitti. Konuşmanızın kime ne faydası var?

Farzedelim ki böyle. Farzedelim ki konu sahibi 1 dakika aktif olabiliyor. Ama sonucundan mutluyum diyor. Memnunuz diyor. Sorun yok diyor. Daha ne desin? Herkesin seks dinamiği, beklentileri, zevkleri aynı mı? O memnunum diyorsa bitti. Konuşmanızın kime ne faydası var?
Son konuşmalar, konu sahibi hakkında dönmüyor.

Geldi bir travmazede daha
Siz çok uç seviye bir tuhaflıktasınız. Travmazede ne? Ne uyduruk bir kelime?

Kim travmatize etti beni, neyden travma oldum? Sizden mi? Kimsiniz ki beni travmatize edeceksiniz? Kıymetiniz var mı sanıyorsunuz? :KK70:

Bibi'nin dil bilgisini eleştireceğinize kendinizi geliştirin. "Kimene" diye bir kelime yok. "Kime ne?" Ayrıca virgüllerden sonra boşluk bırakılır. Vuracak yeriniz kalmadı, kadının hatalarına vurdunuz. E bari siz doğru olsaydınız. 😄

Kim travmatize etti beni, neyden travma oldum? Sizden mi? Kimsiniz ki beni travmatize edeceksiniz? Kıymetiniz var mı sanıyorsunuz? :KK70:

Bibi'nin dil bilgisini eleştireceğinize kendinizi geliştirin. "Kimene" diye bir kelime yok. "Kime ne?" Ayrıca virgüllerden sonra boşluk bırakılır. Vuracak yeriniz kalmadı, kadının hatalarına vurdunuz. E bari siz doğru olsaydınız. 😄
😁 siz kimsiniz ? Ben kendimi yeterince geliştirdim,geliştirmeye de devam ediyorum,sen kendinle ilgilen ? Avukat gibi laf yetistirecegine,milleti savunmaktan kendine fırsat bulabiliyor musun ? Neyden diye kelime yok Türkçe'de Neden olacak o ! Çok değil,boş bilmiş

Konu, konu sahibinin cinselliğiyle başlamadı mı? O memnunum dedikten sonra hala aynı iddiadasınız, ss paylaşıyorsunuz "kilo cinselliği etkiler" diye. Konu hala aynı.
Yalnız etkiler dediği de şey kucakta zıplatma. Adam zıplatamaz yorulur. Sexte en önemli ve olmazsa olmaz pozisyonun kucakta zıplatma olduğunu öğrendim 😅

Konuyu uzatan sensin, bak sen de yanlış yazıyorsun. NEYDEN :KK70: kimene diye kelime yokmuş,neyden diye kelime var mı? Neden olmasın o ,avukat ama boş bilmiş bir avukat 😬

Üzgünüm ama bence direkt irade ile ilgili mecbur dayanacak boğazınızı tutacaksınız kusura bakmayın ! Ben spora başlamanızı öneririm bir pilates eğitmeni olarak sadece diyetle kilo verilmez verilen kiloda sağlıksız olur deri sarkması yaşarsınız sonrası ameliyat gerekir onun içinde çok zor ve pahalı bir ameliyat her şeyden önce ilk olarak kardio ile başlayın her gün bir saat yürüyüş yapın

Konuyu uzatan sensin, bak sen de yanlış yazıyorsun. NEYDEN :KK70: kimene diye kelime yokmuş,neyden diye kelime var mı? Neden olmasın o ,avukat ama boş bilmiş bir avukat 😬
Yalnız neyden diye kelime var. Neden ve neyden farklı kelimeler. Mesela neyden tasarruf olmaz sorusunu neden kelimesiyle soramazsınız.

Cahil özgüveni bambaşka bir şey ya. Oturdum şu saatte ilkokul Türkçe dersi veriyorum. Biraz daha geliştir kendini yok olmamış böyle

Niçin travmatize olmuşum diye sormadığım için neden yazmadım. Ne ile travmatize olmuşum sorusu o. 😄 Ayrıca ben öğrenmeyi severim. Açtım okudum şimdi, daha çok araştırırım. Bu anlam karışıklığı için bir çözüm yoksa da kullanmaya devam ederim.

Yalnız neyden diye kelime var. Neden ve neyden farklı kelimeler. Mesela neyden tasarruf olmaz sorusunu neden kelimesiyle soramazsınız.

Cahil özgüveni bambaşka bir şey ya. Oturdum şu saatte ilkokul Türkçe dersi veriyorum. Biraz daha geliştir kendini yok olmamış böyle
Üyenin yazdığı şekilde değil. Soyut soru soruyor, neden demesi lazim. Türkçe dersi veren de yok.Bibinin ironiden anlamiyor yorumuna karsilik yazıldı .Turkce dersi iyi ki vermiyorsun,bu bilgiyle zor

İnsanları cinsel hayatlarından iğneledi olmadı, öğrenim durumlarından vurmaya çalıştı en son bu imlaya taktı işte

Bunu yapmak çok istiyorum. Aylara göre kilo hesaplamaları olmadan plan program yapmadan sadece sağlıklı beslenmek. Ve kendi kendine giden kilolar… açıkçası bu zihniyete nasıl ulaşacağımı bilmiyorum. Yıllarım diyet ve kaç ayda kilo veririm hesaplamaları ile geçti.
Bana özelden yazın size evde yağ yakacak birkaç kür ve basit egzersiz önereyim başlangıç için ama psikoloğa mutlaka gidin dediğim gibi bence irade kontrolü yapabilirseniz bir senede 30 kilo dahi verirsiniz

Neyden somut bir şey için kullanılır.Üyenin yazdığı şekilde değil. Soyut soru soruyor, neden demesi lazim. Türkçe dersi veren de yok.Bibinin ironiden anlamiyor yorumuna karsilik yazıldı .Turkce dersi iyi ki vermiyorsun,bu bilgiyle zor
Yoo sadece somut bir şey için kullanılmaz. Mesela itibardan tasarruf olmaz diyen birine neyden tasarruf olmaz sorusu sorulunca soyut bir şey için sormuş oluyorsun. Ayrıca millete tahsilini soruyordun daha anadilinde noktalama işareti kullanmayı bilmiyorsun.

Cunku surekli, israrla ayni seyi yaziyorsunuz. Konuyla alakasiz olmasini gectim, yazdiklariniz igneleyici oldugu icin tepki aliyorsunuz.
Hepimiz kendisinin bir seks tanrıçası olduğunu, konu sahibinin, bizlerin ve diğer tüm şişmanların seks zevkinin ancak kırıntılarından faydalanabilen zavallılar olduğunu kabul edersek konuyu kapacatacak diye düşünüyorum.

Nickine bakinca,sen çok daha cahil duruyorsun bana kalirsa,Cennet Mahallesi Pembe,idolün mu yoksa ?

Yoo sadece somut bir şey için kullanılmaz. Mesela itibardan tasarruf olmaz diyen birine neyden tasarruf olmaz sorusu sorulunca soyut bir şey için sormuş oluyorsun. Ayrıca millete tahsilini soruyordun daha anadilinde noktalama işareti kullanmayı bilmiyorsun.
O yorumda neden olarak kullanması lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X