Eşim ilişkide çok sert davranıyor :(

birsu birsu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
4
1
35
Merhaba hanımlar bu konuyu açmak için üye oldum
Şöyle anlatayım 1 yıllık evliyim eşimle cinsel ilişki hariç problemimiz yok ama kendisi yatakta başka bir insan oluyor sert davranıyor kaç kez uyardım kendimi kaybediyorum abartıyosjn senin canın tatlı seks dediğin sert olmalı diyor git gide soğuyorum bende böyle olunca...
(Açık açık anlatıcam ama başka bu konuyu konuşacağım kimse yok )Her gece istiyor ve her ilişkide ona oral yapmamı istiyor en az 10 dk ve pozisyonlarda sıkıntı yaşıyorum misyoner en rahat ettiğim ama o illa farklı pozisyonlar olacak özellikle domalmayı istiyor sürekli bunda çok acıyor gerçekten ve yüzüstü yatırıp aynı şekilde sert yapıyor bu benim vücut yapımdan mı kaynaklı acaba sizde böylesisiniz ve acıyor dediğimde durmasını istiyorum o acısın saha güzel diyip daha da hızlanıyor bana değer vermediğini düşünüyorum böyle yapınca sizin eşiniz böyle mi böyle olsa nasıl tepki verirsiniz ve bu pozisyonlarda nasıl daha rahat olabilirim özellikle doggyde

Bence kendinizi rahat hissetmek için siz kayganlaştırıcı falan kullanın. İki dakika sonra bayılıp üstünüze yığılsa daha mı iyi olurdu? Adam sizi arzuluyor demek ki bu çok iyi bir şey. Biraz yönetmeyi ele alırsanız sizde ilişki de sıkıntı yaşamazsınız

Bence sende bundan zevk almalisin oral ben sevmiyorum o yüzden kendim de istemiyorum esimede yaptirmiyorum ama degisik pozisyonlar bende cok seviyorum bazen esimi bilerek bekletiyorum odayi degistiriyorum degisik degisik fanteziler iste

Eşiniz sert seviyor olabilir, ben de sert severim mesela. Siz sevmiyor olabilirsiniz bu da çok normal. Yani ikiniz de kendinizce haklısınız ama istemediğiniz, canınız yandığı halde bunu umursamadan devam etmesi kabul edilebilecek bir şey değil. Kimse size istemediğiniz bir şeyi yaptıramaz.

Bir sekilde asgari müşterekte buluşmanız lazım ve eşiniz kesinlikle size saygı duymuyor bu anlamda.

X