eşim beni umursamıyor mu

Daha 4 sayfa olmuş ne ara küflendi? Bu kadar mı eleştirilmeye, yorum duymaya tahammülünüz yok? Konu niye açtınız o zaman? Yargılamak ne alaka ayrıca? Herkese pasif agresif cevaplar yazıp durmuşsunuz, komik olduğunu sanıyorsanız değilsiniz. Umarım anonim bir hesaptan internette yazdığınız için üslubunuz böyledir zira gerçekte de böyleyseniz eşinize sabırlar diliyorum
Eşime sabırlarınızı ileteceğim teşekkürler . Yapıcı eleştiriye açığım. Konuya gelip anormalsin sorunlusun yazarsanız yumuşak davranmam .

Eşime sabırlarınızı ileteceğim teşekkürler . Yapıcı eleştiriye açığım. Konuya gelip anormalsin sorunlusun yazarsanız yumuşak davranmam .
Yapıcı eleştiri yapacak bir taraf ben de bulamadım ki. Yani sen haklısın sorun eşinde denirse yapıcı olacak size göre.
Ama sorun eşinizde değil. Sorunlusunuz.

Yok bunu ben bile düzeltemem, allah şifa versin.
Forumda takılıp millete alaycı bi yorum yapmaktan başka bir vasfı olmayan kişinin şifa dilemesi çok ironik. TDK gibi takılıyorsun her şeyin en iyisini kendin biliyorsun. Şahsen hoşlanmadığım birinin konusuna girip laf yetiştirme derdim olmazdı bunu yaptığına göre idare edecek çevren yok seni .

Rica ederim, iletin mutlaka. Anormalsiniz yazmadım anormallik sizde dedim yani davranışınızda. Aradaki farkı anlayabileceğini pek sanmıyorum ama umarım başarırsınız. Yorum yazılsın diye konu açıp her yorum yazana carlamak da ilginçmiş. Konuşmayı öğrendikten sonra forum sitesine konu açarsanız yararınıza olur

Rica ederim, iletin mutlaka. Anormalsiniz yazmadım anormallik sizde dedim yani davranışınızda. Aradaki farkı anlayabileceğini pek sanmıyorum ama umarım başarırsınız. Yorum yazılsın diye konu açıp her yorum yazana carlamak da ilginçmiş. Konuşmayı öğrendikten sonra forum sitesine konu açarsanız yararınıza olur
Tek bir konuda yanlış düşünmem beni tüm konularda sorunlu birisi yapmaz. Direkt sorunlusunuz yazdın. Carlamak dediğin kendimi savunmak mı? Ne yapacaktım? Bana sorunlusun anormalsin diyen kişiyi alttan mı alacaktım? Normal bir şekilde hatalı olduğumu söyleyen hiç kimseye anormal tepki vermedim vermem de. Eleştirel tepkilere de açığım. Ama gelip direkt sorunlusunuz derseniz orada benden pozitiflik çıkmaz. Konuşmayı bilmiyorsun, sorunlusun, anormalsin. Bunlara tepki veririm, vereceğim de. Ne zaman konu açacağım? İstemediğim sürece akıl almıyorum kimseden. Site kurallarına uygun değilse gerekeni editörler yapar. Merak etme

X