Eşim Beni Dövdü Bana Yardım Edin:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah kızlarınizi size bağışlasın . Allah razı olsun
cümlemizden
lütfen davanızı açın bizi haberdar edin
o utanmaz ailesi biliyorlardır çocuklarının böyle olduğunu
aslında sizi el üstünde tutmaları gerekirken bide eziyet mi ettiler
çok sinirlendim şuan

Mune Mune içerik uçmuş.
Alıntılayan var mı ya merak ettim
Etseniz nolcak.. eşimin kötü hareketlerine düzeltmeye çalışıp dayandım diye sonucu dayak oldu diye affettim küfürleri ama dayaktan sonra evi terkedip boşanmayı dusunmeme rağmen insnaalrin saldırısına ugradim. O sözleri bana yazanlara tek birşey kadına şiddet dediğiniz şeyi sizde uyguladı iz bana. Zyaif noktadan vurup alay ettiniz. Üsten üsten konuşup asagiladiniz. Ne farkınız kaldı. Bu acı ile hiç tanımadığım bir siteye ve insnalar a derdimi anlattım diye kolayca herşeyi diyebilceklerini sandılar . Oysa ben uzgunlugum için bu acı için bu hayal kırıklığı için destek ve yardım istemiştim. Duygusal olarak. Hem cinslerimden. Sizin kadını suçlu gören zihniyetle ne farkınız var . . Birde kadın olacaksınız. Sözüm şuan cevap verdiğim hanım efendiye değil silme sebep olanlara

cümlemizden
lütfen davanızı açın bizi haberdar edin
o utanmaz ailesi biliyorlardır çocuklarının böyle olduğunu
aslında sizi el üstünde tutmaları gerekirken bide eziyet mi ettiler
çok sinirlendim şuan

Onlar ayrı şeyler yaptılar. . Bambaşka ama komik olan beni onlardan koruyan kendinden koruyamadı.

Sildim. Çünkü bazı insanlar beni ezmeyi üsten konuşmayı anlamamayi alay etmeyi tercih ettiler.. Herkese teşekkürler hayırlı günler...

Bence bir an kendinize hem iyi bir avukat, hemde iyi bir psikolog bulun. Bu evliliği en küçük hasarla atlatmanın tek yolu bu. Sizi çünkü çok ezmiş. Bunun etkisi bir süre üstünüzde kalacaktır. Canınızı kurtarın, hayatınızı kurtarın bu adamdan.

Çünkü iz olmadığı için bazı hastaneler vermiyor .. hafif izler bile yok ve insanlar yinede verirler diyor... Onca kadın dayak yediğini darp raporu alamadığı için ispatlayamiyor . Ve bende gittiğimde geri çevirecekler . Ha diyince darp raporu veriliyor gibi görünüyor ya size o isler öyle değil.

Ya sen şaka yapıyorsun bence artık dalga geçmek bu
Önce diyorsun ki darp raporu o işleri bilmem
Sonra gideceğim diyorsun
Sonra da zaten o işler öyle değil vermezler deyip "bilmediğiniz" konuda ahkam kesiyorsunuz

Ayrıca buradaki kadınlar doğrusunu söylüyor
Raporda sizin göremediğiniz ama doktorunuzun yazacağı şeyler çıkar
Ek olarak psikolojik değerlendirmeye de tabi tutulursunuz ki doğru söylediğiniz ispat edilsin
"Fiziksel ve ruhsal bütünlüğe kasıt" olarak geçmezdi yoksa
Kendim psikoloğum, ben de dayak yedim ve avukatın söylediği buydu
İki bilir kişinin lafını sundum sana hadi

Bence bir an kendinize hem iyi bir avukat, hemde iyi bir psikolog bulun. Bu evliliği en küçük hasarla atlatmanın tek yolu bu. Sizi çünkü çok ezmiş. Bunun etkisi bir süre üstünüzde kalacaktır. Canınızı kurtarın, hayatınızı kurtarın bu adamdan.

Doğru söylüyorsunuz psikologa randevu aldım. O olaydan hemen sonra..

Ya sen şaka yapıyorsun bence artık dalga geçmek bu
Önce diyorsun ki darp raporu o işleri bilmem
Sonra gideceğim diyorsun
Sonra da zaten o işler öyle değil vermezler deyip "bilmediğiniz" konuda ahkam kesiyorsunuz

Ayrıca buradaki kadınlar doğrusunu söylüyor
Raporda sizin göremediğiniz ama doktorunuzun yazacağı şeyler çıkar
Ek olarak psikolojik değerlendirmeye de tabi tutulursunuz ki doğru söylediğiniz ispat edilsin
"Fiziksel ve ruhsal bütünlüğe kasıt" olarak geçmezdi yoksa
Kendim psikoloğum, ben de dayak yedim ve avukatın söylediği buydu
İki bilir kişinin lafını sundum sana hadi

Bende sana bana söyleyen bir boşanmış kisinin söyledim... Diyorum ki nasıl düşünürsem dusuneyim Burdakilerin sözüne bakıp gece gidicem... Dimi...

Tutmadilar şuan ailemin yanındayım gece oldu ve gece geldim..
Evlenme dedi annem ve ablam iyi düşün dedi. Ama ben ailesinin yaptıklarından o öyle biri değil diye düşündüm . Ahmagim.. İyi kandım ..

Hataya herkes bazen açık gözlerle de düşebilir. Önemli olan bundan sonra kurtulmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X